ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bordinio
9 Marzec 14, 11:30
Sprawa dot. bana.
Autor Wiadomość
vasusoi 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 8 Marzec 14, 22:51   Sprawa dot. bana.

Wiecie może jak poznać powód banicji konta? Pisze do supportu i bez skutku, cały czas wysyłają tą samą identyczną wiadomość. Nawet nie wiem na ile i za co dostałem bana.
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 9 Marzec 14, 11:13   

vasusoi napisał/a:
Pisze do supportu i bez skutku, cały czas wysyłają tą samą identyczną wiadomość.

Jaką wiadomość? Zdarzyło mi się dostać bana, ale niestety, na odpowiedź supportu musiałem jednak trochę czekać(na tyle długo, że wróg zdążył pokasować mi wioski, gdyż akurat byliśmy w wojnie), następnie zaś wyjaśnianie sprawy zajęło dobrą chwilę. Zalecam cierpliwość - polski support nie jest zbyt profesjonalny, ale nie można z tym wiele zrobić.

EDIT Zły dział btw.
EDIT2 Musisz poczekać, aż support sam Ci wyjaśni, za co dostałeś bana.
 
 
vasusoi 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 9 Marzec 14, 11:28   

Mam już od półtora tygodnia bana i żadnych wyjaśnień. To są jakieś jaja:
Witam,

Nie jesteśmy w stanie odpowiadać na poszczególne zapytania dotyczące blokad kont. Jeśli konto zostało zablokowane, nastąpiło to zgodnie z obowiązującymi zasadami, na które użytkownik zgodził się, akceptując Regulamin i/lub Zasady gry. Wszyscy gracze muszą przeczytać i zaakceptować zarówno Zasady gry, jak i Regulamin. Jeśli coś jest w nich niezrozumiałe, zasięgnij odpowiedniej porady, aby to zrozumieć. Przykro nam, ale nie możemy udzielić pomocy w szerszym zakresie.

Pozdrawiam,
Lord Jovial

Taką wiadomość dostałem 3 razy, gdy napisałem zgłoszenie.
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 9 Marzec 14, 12:13   

Lord Jovial... Mnie też gościu wkurzał, ale przynajmniej podał mi powód bana. Oczywiście odpowiedź jest idiotyczna("zbanowaliśmy bo możemy, spierspadaj"); ja spytałbym tutaj: http://forum.strongholdki...forum.php?f=357 , Jovial jest tam adminem. Jeśli nie zadziała to zawsze możesz spróbować napisać do angielskiego supportu, powinni być w stanie pomóc i może będą do tego bardziej skorzy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz