ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bordinio
22 Marzec 14, 11:28
Zakup Twierdzy Krzyżowca
Autor Wiadomość
marciuMEGA 
Wędrowiec

Gra w: Krzyżowiec
Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 1 Marzec 14, 19:41   Zakup Twierdzy Krzyżowca

Witam!
Mam pytanie, otóż poszukuję Twierdzy od bardzo dawna i chcę ją kupić. Problem, że ja chcę najwzyczajniejszą Twierdzę Krzyżowiec, po polsku, żadnego Warchesta i Extreme'a nie chce. Jakby ktoś mógł, to prosze o podesłanie linku ze sklepem, najlepiej na dobrym sklepie, i wersję pudełkową
_________________
Marciu!
 
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 1 Marzec 14, 20:16   

Niestety nie widzę nigdzie wersji pudełkowej zwykłej twierdzy, chyba już zbyt dawno gra wydana i się sprzedała całkiem/wyparły ją antologia i extreme/nie chcą nowych płyt tłoczyć. Jak wyszukasz choćby w allegro Twierdzę Krzyżowiec, wychodzi tylko Extreme i Antologia.
Jeżeli chcesz podstawowego krzyżowca, zostaje Ci tylko wersja cyfrowa, za którą też nie przepadam, bo lubię mieć "fizycznie" grę, cieszyć się ładnym pudełkiem na mojej półce itd.
Jeśli więc bardzo chcesz pudełko, czemu więc nie Extreme? To są dwie gry: Podstawka + Warchest i Extreme. Przecież nikt Ci nie będzie kazał grać w Extreme, możesz w spokoju zostawić tą wersję, a Warchest to rozszerzenie, które zawiera podstawkę i nie ma chyba żadnych wad, same plusy? (nowi przeciwnicy, nowa kampania, może poprawienie bugów, ale to mało ważne, bo wyszedł najnowszy patch HD 1.3)
Lub od razu skuś się na Antologię, masz wtedy wszystkie części, oprócz 3 i Crusader II.
Jeśli jednak masz jakimś sposobem wszystkie te gry, oprócz Cruska, to ta opcja odpada.

Tu masz kilka sklepów z Extremem:
Najtaniej: http://www.net-s.pl/index...zyzowiec-PC&w=s Ale chyba nie ma odbioru osobistego, a trzeba płacić za dostawę, więc wychodzi taniej np.:
http://www.saturn.pl/prod...tm_campaign=xml

Antologię na pewno znajdziesz sam, jest raczej wszędzie. :)

Oczywiście nie wnikam, po co Ci sama podstawka, ale jeśli dlatego, że kolega gra np. na 1.1 (albo 1.0, jeśli taka wersja była w użytku w ogóle), to powiedz mu by zaktualizował (za darmo!) do wersji 1.3 HD i Ty zrób tak samo, gdy kupisz. Będziecie mogli grać bez problemu.

Pozdrawiam.
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 2 Marzec 14, 12:19   

Dokładnie, tak jak napisał DarnokOk, kup Twierdzę Krzyżowiec Extreme, bo to jest takie 3 w 1. Potem możesz bez problemu zaktualizować Crusadera i Extreme do wersji HD. Linki do patchy na naszej stronie. ;)
_________________
Modlitwa jest największą potęgą świata.
ks. Franciszek Jordan
Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem.
Adam Mickiewicz
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 2 Marzec 14, 12:56   

Dlaczego nie chcesz Warchesta? To jest zwykły Krzyżowiec wzbogacony o ośmiu nowych przeciwników, nowe mapy i nowy szlak krzyżowca. Świetna sprawa.
 
 
marciuMEGA 
Wędrowiec

Gra w: Krzyżowiec
Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 22 Marzec 14, 09:13   

Wielkie dzięki za pomoc, już mi Twierdza Krzyżowiec Extreme przyszła, niedługo zacznę ją męczyć. Temat do zamknięcia
_________________
Marciu!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz