ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Siwy
27 Grudzień 13, 16:28
Problem z grą przez lan
Autor Wiadomość
Solaris4ever 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

  Wysłany: 27 Grudzień 13, 11:34   Problem z grą przez lan

Witam mam problem z grą przez lan. Chcę sobie pograć z bratem odpalamy grę przez hamachi wszystko ładnie, pięknie tworze pokój, on wchodzi, zaczynam grę i tu zaczynają się problemy. Co chwila wyskakuje "przerwane połączenie, wysyłanie stanu gry" po 5 s znika ale po kolejnych 5 znowu się pojawia. Co chwila tez "gracz nie odpowiada" poza tym laguje niemiłosiernie. Może ktoś pomóc? kompy są dobre net 28mb z TP z sprzętem nie powinno być problemu. Z góry dziękuje.


Zwracaj uwagę na to, w jakim dziale zakładasz temat! Dla problemów związanych z grą wieloosobową są odpowiednie kategorie. Przeniosłem tamże. Siwy
Ostatnio zmieniony przez Siwy 27 Grudzień 13, 16:29, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 27 Grudzień 13, 11:46   

Pobierzcie GameRanger. Hamachi to shit, jeśli chodzi o Krzyżowca.

Link do programu: http://www.gameranger.com/
Jak go używać: http://www.youtube.com/wa...EDE2C65E3676774
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 27 Grudzień 13, 12:26   

Lagi mogą być też spowodowane różnymi wersjami gry.
 
 
 
Solaris4ever 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 27 Grudzień 13, 13:33   

Z gamerangerem też mam problem:P Gdy uruchamiam grę u braciaka piszę "oczekiwanie na hosta" i tak w nieskończoność. Wersje gry te same, wie ktoś dlaczego nie znajduje hosta?
A po jakimś czasie gra się wyłącza i wyskakuje program przestał działać
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 27 Grudzień 13, 13:49   

Czy gry są oryginalne? Jeśli nie, radzę sprawdzić czy wgraliście te same cracki. Ew. można pobrać grę z innego źródła. Najlepiej żebyście obaj pobrali z tego samego.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Solaris4ever 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 27 Grudzień 13, 14:44   

Gry nie są oryginalne:P od kumpla pożyczyłem i wgrałem na 2 kompy. Czyli źródło i cracki te same
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 27 Grudzień 13, 14:45   

No to już nie wiem. Może jeszcze spróbujcie zaktualizować do wersji 1.3 HD: http://www.gamershell.com/download_100087.shtml

Podobno na tej wersji usunęli trochę błędów z multi.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 27 Grudzień 13, 16:21   

Czy któryś z was ma grę na Steam?
Czy gra została spatchowana do HD?
Czy nicki w pokojach nie są napisane kursywą?
Czy łącze jest czymś obciążane? ( http://www.hondagrom.net/...u-did-there.jpg )
Czy oboje próbowaliście hostować grę, czy robiła to tylko jedna osoba?
 
 
 
Solaris4ever 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 28 Grudzień 13, 20:58   

Ten game ranger mi nie działa. Po włączeniu gry pisze oczekiwanie na gospodarza i się nic nie dzieje. Próbowałem to w kilku pokojach i ciągle to samo.Wyłączyłem nawet zaporę systemu ale to nic nie dało. O co chodzi??
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 28 Grudzień 13, 21:16   

Oprócz zapory, możesz mieć tez zaporę pochodzącą od antyvirusa. Poza tym to może być kwestia, wynikająca z pirackiego pochodzenia gier.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz