ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[problem techniczny] Problem przy włączeniu
Autor Wiadomość
Zuczek 
Wędrowiec

Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 19 Grudzień 13, 19:11   [problem techniczny] Problem przy włączeniu

Witam, popatrzyłęm na tym forum, lecz nie znalazłem, więc postanowiłem założyć nowy temat. Mianowicie naszła mnie chęć na zagranie w Twierdza Krzyżowiec jak za dawnych czasów, wrzuciłem płytkę, zainstalowałem etc i przy próbie uruchomienia wyskoczył komunikat żeby zatwierdzić jakieś tam sterowniki i trzeba uruchomić komputer jeszcze raz inaczej się gra nie odpali, okej, uruchamiam jeszcze raz i podczas ponownego włączania komputera po logu windows pojawia się blue screen i komputer się wyłącza i tak cały czas, zresetowałem komputer, problem ciągle siępojawiał (nawet się nie chciał właczyć komp) więc wyłaczyłęm, właczyłem, dałem by uruchomić komputer normalnie i znów blue screen, a gdy dałęm "włącz komputer zgodnie z ostatnimi dobrymi ustawieniamy" czy jakoś tak, to przy włączaniu znów Strongholda ponownie wyskakiwało okienko o uruchomieniu ponownie :/ poszukałem wszędzie i nie znalazłem, więc aż założyłem konto tutaj. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje chociażby za przeczytanie :)
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 19 Grudzień 13, 19:16   

Masz oryginalną grę ? Jeśli nie, to masz odpowiedź. Jeśli to oryginał to musi być coś nie tak z plikami systemowymi.
 
 
 
Zuczek 
Wędrowiec

Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 19 Grudzień 13, 19:22   

Teraz nie, lecz pamiętam, że przy oryginalnej płytce też tak było :x
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 19 Grudzień 13, 19:38   

To jak grywałeś za dawnych czasów, skoro też tak bywało xd. Jak znasz kogoś, kto ma oryginał, to pożycz i sprawdź, czy problem nadal występuje. Jeśli nie, to albo kup nowy oryginał, albo sprawdź u kogoś te Twoją wersję gry, jeśli się na to zgodzi ;d.

Jaki masz system operacyjny?
 
 
Zuczek 
Wędrowiec

Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 19 Grudzień 13, 19:52   

bo kiedyś działało fajnie, a potem stało się takie o i nie działało, potem znów po roku jak zrobiłęm sobie formata zadziałało i teraz znów kicha :/ XP
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 19 Grudzień 13, 20:05   

Zapodaj screena tego Twojego komunikatu o ponownym uruchomieniu.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Zuczek 
Wędrowiec

Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 19 Grudzień 13, 20:09   

ot zwykły komunikat:

Musisz ponownie uruchomić komputer' aby zakończyć instalacje sterowników zabezpieczeń Twierdza

i opcje do wybrania: TAK NIE
jak daję TAK to ładnie się zamyka i następnie próbuje uruchomić ponownie, lecz wyskakuje blue screen, a jak dam NIE to się zamyka okienko i gra się nie włącza
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 19 Grudzień 13, 20:10   

Hm, dziwna sprawa. Rozumiem, że próbowałeś już przeinstalowywać grę?
 
 
Zuczek 
Wędrowiec

Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 19 Grudzień 13, 20:15   

Naturalnie, nawet po kilku próbach z tej mojej "lewej" płytki jak nie działało, to ściągnąłem z neta i ciągle to samo :x
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 19 Grudzień 13, 21:41   

Przy każdym bluescreenie kod błędu jest zrzucany z pamięcią fizyczną. Możesz poczytać o tej operacji i dowiedzieć się co powoduje ten błąd. Skoro jednak mówisz, że po formacie było ok to tak jak mówiłem, masz uszkodzone ( niepoprawnie działające ) pliki Windowsa.
Ostatnio zmieniony przez Siwy 20 Grudzień 13, 15:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 19 Grudzień 13, 22:10   

Nie wiem jak masz ustawione pokazywanie BSów, ale jak możesz to zrób zdjęcie i wstaw tutaj.
Ewentualnie poszukaj jakiejś niezabezpieczonej wersji.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz