ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
goldentowns - dorób pare euro na graniu
Autor Wiadomość
McB 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 2 Grudzień 13, 00:07   goldentowns - dorób pare euro na graniu

witam
Nie tak dawno (4 miesiace temu) ruszyla nowa gra przegladarkowa.
Polega ona jak to w takich grach na rozbudowie miasta. Pozyskujesz surowce typu warzywa, mieso, drewno itd Rozbudowujesz miasto, szkolisz wojsko
Po jakims czasie budujesz kopalnie zlota i je wydobywasz, a zloto to mozesz sprzedawac za euro.
Jedna jenostka zlota kosztuje obecnie 6,5 euro, jeszcze tydzien temu bylo to 5 euro.
Mniej wiecej po miesiacu powinno sie juz wydobywac okolo tej 1 jednostki dziennie, Tak wiec grosz do grosza i pomalu mozna troche tych euro nazbierac Oczywiscie da sie i szybciej.
Przegladalem profile graczy i znalazlem greka co gra od 2 tygodni, a sprzedal juz 20 jednostek zlota:)
Rekordzista przez te 4 miesiace sprzedal juz tego zlota 740 jednostek :D
Duzo czasu na to poswiecac tez nie trzeba bo wystarczy wlaczyc produkcje albo budowe i mozna sie wylogowac Np produkcja drewna w tartaku 5 poziomu trwa 48 h (1 poziom - 3h).
No ale oczywiscie nie ma sie co napalac ze mozna rzucic prace/szkole i grac.
Napewno zastanawiacie sie jaki mam interes w tym zacheceniu do gry. Mam dwa powody :)
Po pierwsze mam nadzieje ze jak sie skusisz na gre to zarejestrujesz sie z mojego linku referencyjnego
Oto i on http://www.goldentowns.com?i=70875 Ty na tym nic nie stracisz, a ja zyskam troche surowcow (10% z Twojej produkcji trafi do mnie, jesli nie skorzystasz z ref linka gra sama wylosuje osobe do ktorej te 10% bedzie trafialo). . Poza tym wspoldzialajac latwiej jest osiagnac wieksze korzysci - ja to wiem, a Ty sie o tym przekonasz :P
Drugim powodem mozna powiedziec, patriotycznym :D jest to, ze im wiecej Polakow gra, tym Polska w grze jest mocniejsza, a co za tym idzie mozemy
podbijac inne panstwa. Po podbicu innego panstwa nakladany jest 10%owy podatek na ich produkcje, ktory trafia do nas.
Gra jest po angielsku, ale nie jest jednak skomplikowana i bez problemu mozna znalezc poradniki po Polsku.
Sposobow wyplacania realnej kasy jest kilka - Payza, PayPal, MoneyBookers, Neteller, BitCoin, WesternUnion. Wymiana jest bezpieczna, tak więc oszustwa nie wchodzą w grę.
W skrocie to by bylo na tyle.

czysty link - http://www.goldentowns.com/
link referencyjny - http://www.goldentowns.com?i=70875
Dzieki za wsparcie jezeli skorzystasz z linku referencyjnego
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz