ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Opowieść o zwykłym żołnierzu [kampania]
Autor Wiadomość
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 19 Listopad 13, 21:24   Opowieść o zwykłym żołnierzu [kampania]

Temat nieaktualny.
Ostatnio zmieniony przez Kupiec Hrupkuw 6 Marzec 17, 23:35, w całości zmieniany 9 razy  
 
 
Volda 
Wędrowiec

Wiek: 24
Posty: 23
Skąd: Żary (lubuskie)
Medale: Brak

Wysłany: 21 Listopad 13, 15:48   

Hm ciekawe opisy, misje też :) Szczególnie podoba mi się 3 misja. Jeszcze nigdy nie widziałem mapy w, której byłaby taka czysta bitwa, na otwartym polu :)
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 26 Listopad 13, 16:54   

Dzięki ;) , tak ją zrobiłem, bo najpierw pisałem fabułę i ta tego wymagała. Dodałem 4 misje, ostatnią "krótką". Ta misja to moment przełomowy w kampanii, ale jak się później okaże nie ostatni :) .Kampania będzie miała 6 misji i jeszcze kilka na prawdę zaskakujących zwrotów akcji i mam nadzieje ciekawe zakończenie.
EDIT: Dodałem kolejną misje. Już niedługo powinienem dodać ostatnią, której fabuła jest ostateczną pieczęcią boleści głównego bohatera.
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 28 Listopad 13, 10:06   

Misja 1.
Fabuła nie jest zła, widzę że akcja nawiązuje do fabuły z "Kampanii Mistrzów". Akcje z "rżnięciem" niewiernych, choć brutalne, są prawdziwe. Dziwi mnie jednak fakt, iż dezerter przyłączający się do innej grupy armii zostaje porucznikiem tylko ze względu na swoje podpowiedzi ;) Ja umieściłbym takiego w karcerze i ew. wypytał się o sytuację na froncie. Za fabułę 4/5.

Krajobraz jest solidny i bardzo ładnie zrobiony. Naturalne trawy i wzniesienia, urozmaicony krajobraz, wszystko tak jak ma być. Do tego godziwe miasteczko. Za pejzaż 5/5.

Grywalność jest niestety najsłabszym punktem misji. Na starcie mamy bardzo łatwą do obrony pozycję, wystarczyło postawić wieżyczkę dla łuczników, odgrodzić brody, a dzięki pomocy miotaczy ognia pierwszą inwazję mamy z głowy. Potem tylko zrobiłem mur z wież, na których zmasowałem łuczników, ustawiłem prędkość na 90, a potem poszedłem do ubikacji, wiedząc, że każda inwazja wroga rozbije się o moją obronę. Do tego wszystkie surowce mamy za linią obrony, więc nie musimy bać się o gospodarkę. Mogłeś umiejscowić część surowców bardziej z dala od siedziby ;) . Za grywalność 2/5.

Łączna nota to 3,5/5 (70% :P ). Mapa byłaby świetna, gdyby nie niski poziom trudności i nudne odpieranie ataków przez 3/4 rozgrywki, kiedy nie musimy robić NIC, gdyż zamek sam się obroni. Pozdro i życzę dalszego tworzenia wspaniałych mapek ;)
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 1 Grudzień 13, 17:56   

Dzięki za ocenę. Muszę przyznać, że aż tak mocno nie starałem się przy robieniu map do tej kampanii, toteż poziom trudności może być lekko niezrównoważony, a mapy nie dopracowane. Dodałem ostatnią misje. Niestety nie miałem pomysłu jak ciekawie zrobić w niej krajobraz, ponieważ to już na granicy Sarmacji i nie mogło być tam pustyni. Można ten krajobraz potraktować jako stepy ;) . Można powiedzieć, że kampania jest już ukończona, ale jak już wcześniej mówiłem, jej najważniejszym elementem jest fabuła.
 
 
Volda 
Wędrowiec

Wiek: 24
Posty: 23
Skąd: Żary (lubuskie)
Medale: Brak

Wysłany: 1 Grudzień 13, 21:08   

No cóż. Historia wciągająca i bardzo udana. W mapki wszystkie nie grałem więc nie oceniam. Ogólnie miła odmiana od zwykłych kampanii :)

PS: a moją nową misją nikt się nie zainteresuje.... i jak tu się rozwijać?
 
 
Dawidos 
Osadnik


Posty: 41
Medale: Brak

Wysłany: 6 Grudzień 13, 22:04   

Zagram i zobacze. Mogłbys już wstawić cały link chyba : "Pobierz całą kampanie (po opublikowaniu całej, link stanie się aktywny)."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz