ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Warrock
Autor Wiadomość
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

  Wysłany: 26 Styczeń 09, 20:47   Warrock

WarRock



Bardzo fajna szczelinka wieloosobowa, można się wcielić w pięć różnych postaci takie jak:

- Engineer
- Medyk
- Sniper
- Combat
- Heavy Tropper

W grze mamy do dyspozycji trzy tryby rozgrywek:

CQC (Close Quarters Combat) - Małe mapy
Dostępne Tryby Rozgrywki: Expolosive, Free For All
Dostępne Mapy: Cadoro, Karaqum, Khyber, Marien, Khali, Bloc, Xauen i Velruf

UO (Urban Ops) - Średnie mapy
Dostępne Tryby Rozgrywki: Deatchmatch, Free For All
Dostępne Mapy: Alberon, Cantumira, Emblem, Havana, harbor Elia, Harbor IDA, Montata, Nerbil, Revello, Ravello 2nd Street i Zakhar

BG (Battle Group) - Duże mapy

Dostepne Tryby Rozgrywki: Deatchmatch, Conquest
Dostepne Mapy: Cantumira, Conturas, Emblem, Engrene, Havana, Ohara, Pargona, Pargona East i Zakhar

Oczywiście na mapach (UO i BG) mamy do dyspozycji samoloty, helikoptery, humvee, czołgi, motorówki itp.

Item Shop - miejsce na zakup nowych broni za dinary (pieniądze, lvl i exp dostajemy za każdą grę i za zrobienie nowego lvl'a dostajemy 2500 dinarów :P )

W grze jest 100 lvl'i za każdą grę dostajemy ileś %.

Oficjalna strona:
www.warrock.net

Polskie strony:

http://www.warrockpoland.prv.pl/
http://warrock.com.pl


Aby zagrać w grę należy się najpierw zarejestrować (Pomoc rejestrowania )
-------------------------------------------------
Krótkie przedstawienie gry :mrgreen: . Ja mam 29 i 11 lvl i zazwyczaj gram na UO bo tam jest fajna frajda ;) . W razie jakichkolwiek pytań piszcie do mnie na GG :P .

PS: Teraz gra ma "chwilowy" kryzys ponieważ jest troszkę cheater'ów :| ...
_________________
|M|pr0
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 27 Styczeń 09, 18:57   Re: Warrock

Bardzo fajny fps mam 14 lvl. Moja ulubiona klasa to medyk i gram zawsze na uo i cqc

Marori napisał/a:


Teraz gra ma "chwilowy" kryzys ponieważ jest troszkę cheater'ów :| ...


Troszkę :-?
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
klimax 
Wędrowiec


Wiek: 34
Posty: 15
Medale: Brak

Wysłany: 9 Luty 09, 08:17   

Ooo proszę WarRock :) mój ulubiony FPS.. Ja tam gram w to od czasów bety czyli szmat czasu :) gra od bety sporo się zmieniła początkowo wszystkie bronie były dla f2p nie było czegoś takiego jak premium users :) ale fakt faktem broni nie było za wiele :) a i błędów pełno.. większość wciąż jest.

Co do cheaterów to pojawiają się falami są, są, są wchodzi aktualizacja (teraz jest hackshield o ile się nie mylę wcześniej był punkbuster) hackshielda i nie ma ich przez jakiś czas do póki jakieś neo kidy nie znajda dziury i zaś się zaczynają pojawiać gracze bez umiejętności bazujący tylko na hakach. Za czasów bety nie spotykało się hakerów... co prawda mało osób wtedy grało i były tylko 4 serwery.
 
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

  Wysłany: 9 Luty 09, 15:30   

Taa... Czasy BETA... Ach te czasy zawsze będę miło wspominał... Tam nie było wogóle premek wszystko za free to był raj. PB to jest dla WR'a szit ;) , a hackshield to już jest coś... Koreański Warrock ma droższy antycheat i tam prawie nie ma czituchów... K2Network żałuje kasy na jakieś tam antycheaty.

PS: Klimax jaki lvl? ratio :> ?
_________________
|M|pr0
 
 
klimax 
Wędrowiec


Wiek: 34
Posty: 15
Medale: Brak

Wysłany: 9 Luty 09, 17:32   

Aktualnie tym co gram to 31 lvl ratio 2.30
 
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

Wysłany: 9 Luty 09, 18:39   

No No ładne ratio na UO, BG grasz :) ? Może zagramy kiedyś razem?
_________________
|M|pr0
 
 
klimax 
Wędrowiec


Wiek: 34
Posty: 15
Medale: Brak

Wysłany: 9 Luty 09, 18:41   

Ja na CQC gram :) jak mam czas bo niestety praca, studia, kobieta ^^ nie da się tego pogodzić wszystkiego :D

A Twoj lvl ratio?
 
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

Wysłany: 9 Luty 09, 18:47   

Hoho na CQC i takie ratio no nieźle mój lvl 29 ratio 1.32 :mrgreen: Miałem lvl19 i ratio 0.70 to jakoś udało mi się wyjść. I nigdy nie miałem premki :) .
_________________
|M|pr0
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz