ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[ogólne] Problem z odpaleniem gry
Autor Wiadomość
mielsky 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 27 Czerwiec 13, 20:55   [ogólne] Problem z odpaleniem gry

Witam..
Podczas włączania gry, gra mi nie startuje..
Problem jest taki sam jak mieli inni gracze na tym forum, lecz u mnie nie nie daje nic:

- aktualizacja direxta
-aktualizacja frameworka
- na nowo instalacja gry, usuniecie folderow wszystkich, nawet tych ukrytych

Dodam ponad to, iz z konta ktore jest administratorem o dziwo gra dziala
lecz gdy odpalam na koncie goscia, z uprawnieniami administratora to gra nie dziala i wyskakuje blad ktory podalem w zalaczniku...

bawilem sie we wlasciwosciach pliku ktory startuje gre, wszedzie dodalem mojego uzytkownia ktory jest goscie i ma admina, ale to nic nie daje dodam iz za kazdym razem jak uruchamiam gre pyta mnie o zgodnosc itp, mimo iz jestem na adminie mimo iz daje uruchom jako administrator..

tak tez zaintalowalem gre..

doradzicie cos ?


podkresle, na glownym adminie kompa gra dziala, lecz dlaczego nie dziala na innym uzytkowniku ? mimo iz jest on adminem ? oraz zezwolilem jako admin na uruchamianie gry? "prawy >>urucham jako admini..."..

:<<

Język polski jest ą ę :P .
- Warlike


sdf.jpg
Plik ściągnięto 70 raz(y) 289,46 KB

Ostatnio zmieniony przez Warlike 28 Czerwiec 13, 10:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 28 Czerwiec 13, 09:13   

Czyżby coś blokowało dostęp do gry? Firewall, antywirus, itp.? Ogólnie to chyba powinieneś skontaktować się z obsługą techniczną gry.
 
 
aiza 
Wędrowiec

Wiek: 31
Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 9 Wrzesień 13, 12:26   

Lutel, a jak to jest w kolejnych erach? Bo gość mi mówił, że to się jakoś zmienia i chyba w drugiej niektóre budynki (których normalnie nie trzeba było trzymać) muszą pozostać w gminie.To prawda?
_________________
aiza
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 9 Wrzesień 13, 16:07   

Tak, ale co to ma wspólnego z tematem?
 
 
Danielosss 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 17 Październik 13, 18:06   

Dołączam się do założyciela tematu. Mam to samo tylko że mniej błędów :p , ale wkurza mnie to bo za każdym razem gdy wyłączę grę to muszę od nowa instalować żeby się gra włączyła :/


Po kliknięciu na ikone:

Po zamknięciu pierwszego okna wyskakuje drugie:
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 17 Październik 13, 19:08   

Spróbuj uruchomić jako administrator albo podczas usuwania włącz ukryte pliki i foldery i usuń wszystko.
 
 
Danielosss 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 18 Październik 13, 09:05   

HA HA ! Działa ! Dzięki Lutel, browar ci się należy :D Uruchomiłem jako administrator.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz