ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Wygląd wioski na wzgórzach
Autor Wiadomość
andszej2 
Wędrowiec

Posty: 9
Medale: Brak

Wysłany: 23 Czerwiec 13, 06:22   Wygląd wioski na wzgórzach

Witam, ostatnio przekształciłem sobie wioskę na wzgórza i nie wiem gdzie postawić spichlerz, skład i oberżę. Macie może jakiś obrazek jak wygląda wasza wioska na wzgórzach lub jakiś poradnik?
Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź :)
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 23 Czerwiec 13, 11:38   

Ciężka sprawa z tymi innymi typami wiosek :) . Z tego co pamiętam oberżę stawiałem u góry, niedaleko chat drwali, spichlerz na dole po prawej, a skład również na dole, ale po lewej. Oczywiście było to dawno temu, więc mogę się mylić. Może Lord Smerf, albo inni gracze będą mieli jakieś lepsze porady :) .
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 23 Czerwiec 13, 11:49   

Ja grałem nie dawno w SHK i ze swoją wioską na tym terenie zrobiłem identycznie jak Lutel powiedział.
 
 
andszej2 
Wędrowiec

Posty: 9
Medale: Brak

Wysłany: 23 Czerwiec 13, 14:52   

Ale spichlerz postawić tak, żeby farmy sięgały żelaza i kamienia, czy tak żeby nie sięgały ani kamienia, ani żelaza? A skład bliżej kamienia, czy pomiędzy drzewami i kamieniem? W prawym górnym rogu wioski jest tak jakby skalna półka, zmieści się tam oberża i browary?

Przepraszam, że tak dużo pytań zadaje, ale po prostu chcę wszystko dobrze ułożyć, póki mam premium :)
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 23 Czerwiec 13, 16:39   

Na tej skalnej półce chyba nic nie postawisz, oberże stawiaj koło chat drwali, u góry po lewej. I tak, farmu musisz stawiać częściowo na złożach żelaza. Skład bliżej kamienia, na dole.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz