ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
American Conquest
Autor Wiadomość
Sir Michu 
Wędrowiec

Wiek: 27
Posty: 14
Skąd: Nysa
Medale: Brak

Wysłany: 25 Styczeń 09, 10:13   American Conquest

Czy ktoś z was grał w grę - American Conquest?

jeśli tak, co o niej powiecie? Czy uważacie ją za lepszą niż stronghold mimo iż jest "innego typu"
 
 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 25 Styczeń 09, 13:53   

Gooorsza... a o które American ci chodzi? Bo ja grałem w (nie pamiętam nazw) tam gdzie jest wojna secesyjna i tam gdzie są indianie ;)

Najlepsza wersja z Indianami... zresztą Kozacy:Europejskie Boje są dużo lepsze, choć baaardzo podobne... to jest nawet chyba ta sama firma...
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
KaDek-WHU 
Osadnik


Wiek: 30
Posty: 28
Skąd: Świdwin
Medale: Brak

Wysłany: 28 Styczeń 09, 16:06   

Gorsza niż Stronghold , ale ma swój świetny klimat ! Super słychać padające strzały w stronę Indian , chyba najbardziej mi się to podoba w tej grze :D Że można takie fajne strzały oddawać ludźmi :)
_________________
Kto dostał parę razy po ryju i wie , że nie jest ze szkła ten czuję , że żyję ! WEST HAM UNITED !
 
 
 
Xeno 
Burżuj


Gra w: SH1,SHC
Wiek: 29
Posty: 227
Skąd: się biorą nooby
Medale: Brak

Wysłany: 28 Styczeń 09, 17:58   

Kozacy europejskie boje jest o wiele lepsze niż American.Każda na swój sposób jest dobra.SH to gra średniowieczna a AC to gra w czasach XVII i XVIII w.
_________________
Głowa bez pamięci to Twierdza bez garnizonu.
Napoleon Bonaparte
 
 
 
Kalimach 
Wolny chłop

Posty: 85
Medale: Brak

Wysłany: 28 Styczeń 09, 21:13   

Kiedyś zagrywałem się w American Conquest, bo był dodany do jakiejś gazety, a nie miałem w co grać :) Całkiem fajna gra zwłaszcza dla osoby, która interesuję się tym okresem. Szczególnie do gustu przypadły mi starcia z Indianami, naprawdę ładny widok, gdy nasza armia, zazwyczaj dużo mniejsza, masakruje sporo liczniejszą armie tubylców :P
Ogólnie AC, to gra warta polecenia, grafika może odrzucić, ale wiadomo, że nie jest ona najważniejsza w strategiach np. taka EU II graficznie nie powala, a wciąga jak cholera. ;)
Jednak do gustu przypadła mi bardziej seria Total War, ale przy AC też bawiłem się świetnie. Jeśli komuś się nudzi i lubi strategię, warto dać szansę AC zwłaszcza, że gra jest dość długa 8 kampanii bodajże.
 
 
Xeno 
Burżuj


Gra w: SH1,SHC
Wiek: 29
Posty: 227
Skąd: się biorą nooby
Medale: Brak

Wysłany: 29 Styczeń 09, 06:26   

Dwie przeszedłem w całości, ale innych nawet nie zaczynałem, bo mnie znudziła ta gra.Wole se w kozaczków popylać i husarią turków rozbrajać.A czy ktoś gra w Age of Empire II z dodatkiem The Contenorous(chyba tak się pisze)?
_________________
Głowa bez pamięci to Twierdza bez garnizonu.
Napoleon Bonaparte
 
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 19 Maj 10, 13:45   

Grałem w American Conquest. Ciekawe kampanie historyczne. Mój tata raczej bardziej za tą grą przepadał. Ale mnie też się podobała. Tematyka interesująca, trochę dziwna grafika jak dla mnie, ale może być ;) .
 
 
 
olowek 
Burżuj


Gra w: Stronghold 1
Wiek: 29
Posty: 217
Skąd: Przeworsk
Medale: Brak

Wysłany: 19 Maj 10, 16:02   

Ja też pykałem w AC i AC odwet, gdzie można jeszcze grać Holandią, Niemcami i Portugalią
_________________
Moje mapy:
http://stronghold.heaveng...&author=Arn_AFe
http://stronghold.heaveng...&author=Arn_AFe
 
 
 
Xeno 
Burżuj


Gra w: SH1,SHC
Wiek: 29
Posty: 227
Skąd: się biorą nooby
Medale: Brak

Wysłany: 22 Maj 10, 18:40   

Dla mnie spoko gra. Grało się Hiszpanią, USA i jakimiś Indianami. Śmiesznie wyglądali konkwistadorzy i inne jednostki, ale grało się przyjemnie.
_________________
Głowa bez pamięci to Twierdza bez garnizonu.
Napoleon Bonaparte
 
 
 
gign2 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold , SC .
Wiek: 30
Posty: 120
Skąd: Ciechocinek
Medale: Brak

Wysłany: 24 Maj 10, 18:28   

Ciekawa gra, musze przyznac, dostalem ją kiedys na urodziny od brata i jestem zadowolony ;]
_________________
Ale Urwał!!!

chcesz mi pomóc ? Wejdz, to cie nic nie kosztuje :P
http://s1.battleknight.pl...ef=MTQzNTQ2NA==
 
 
lukaszhagen 
Wędrowiec


Gra w: wszystkie części, nawet troche w kindoma.
Wiek: 28
Posty: 19
Skąd: nikąd
Medale: Brak

Wysłany: 7 Lipiec 10, 21:40   

Gra dobra, ale trochę jak Kozacy. Tak jak Kozacy pozwala na wiele ciekawych rozwiązań strategicznych. Powiedziałbym że to plagiat, ale to gra tego samego studia.
_________________
[img:a0e17db9c9]http://im...img:a0e17db9c9]
Kopiowanie bez zgody autora (mnie) zabronione.
 
 
 
Odys 
Wędrowiec


Gra w: SH, SH:C
Wiek: 32
Posty: 16
Medale: Brak

Wysłany: 10 Lipiec 10, 17:06   

Xeno napisał/a:
Kozacy europejskie boje jest o wiele lepsze niż American.


Popieram. W AC też swojego czasu pogrywałem, ale gra nie przypadła mi do gustu. Co innego Kozacy, których mam na półce wszystkie część razem z dwójką i jej dodatkiem :P
Moim zdaniem największą bolączką AC była mała różnorodność walczących stron oraz zbyt duża dysproporcja między plemionami tubylców a państwami europejskimi. W przeciwnieństwie do Kozaków gdzie balans państw był niemal idealny (chociaż można się przyczepiać słabości np. Ukrainy czy Algierii, ale dobry gracz nimi również sobie poradzi). Poza tym Kozacy mieli świetne, rozbudowane kampanie i wymagający tryb potyczek (walka jeden na jeden z kompem na very hard - bezcenne). Polecam ;-)
_________________
"Co cię nie zabije to może cię pokaleczyć"
 
 
Rycerz 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold 1
Posty: 7
Medale: Brak

Wysłany: 16 Sierpień 10, 13:53   

fajna gra przeszedlem ja 6 razy na roznych poziomach
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz