ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Kampania m. - rozpiska
Autor Wiadomość
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

  Wysłany: 2 Kwiecień 13, 13:49   Kampania m. - rozpiska

Postanowiłem założyć nowy temat, w którym będą zawarte postępy w realizacji kampanii oraz stanowiska, na które możecie się zgłaszać. Zapraszam do dyskusji.

Potrzebujemy: koniec rekrutacji

Nasz team:
Twórcy map - Kupiec Hrupkuw, Siwy, Nidor
Recenzenci map - Kroniki, Imakhiil
Rysownicy - Kupiec Hrupkuw
Scenarzyści - Siwy
Trailer - Kupiec Hrupkuw

Niektóre pozycje mogą zostać dodane/zmienione/usunięte.

Postępy

EDIT (21.03.2014): Od teraz co jakiś czas będę edytował tylko w %, a to co widać poniżej to taka "zapowiedź".
Stan szacunkowy na 21 marca.
Mapy: 98% (10/10 misji skończonych, pracujemy nad poziomem trudności)
Fabuła: 95% (zostało tylko zakończenie)
Rysunek mapy: 100%
Klipy wideo: 100% (trailer)
Opisy dotyczące świata Sarmacji: 50% (kwestia kilku godzin)
Dodatki/inne: 0% (też kwestia kilku/kilkunastu godzin, ale nie wiadomo w jakiej formie one wystąpią i czy w ogóle wystąpią)


Fabuła

Wstęp:
Kraj Sarmatów... piękna kraina, tak piękna, że każdy obcy, który w niej zagości opuszcza ją ze smutkiem. Naród wykształcony, zgodny, żyje w dobrobycie. Prastare bory i puszcze, góry sięgające gwiazd, złote pola pszenicy, których końca nie widać, piękne błękitne morza i tafle jezior owiane wieloma tajemnicami, nieprzebyte stepy i dzikie pola, na których chowają się dzielne rumaki naszej wspaniałej kawalerii. Piękne miasta przyozdobione cudami architektury, majestatyczne zamki na szczytach gór, które zwą orlimi gniazdami i potężne twierdze na równinach oraz drewniane forty pośród bezkresu leśnych otchłani. Wszystko przepełnione przepychem, bogactwem... czy zawsze jednak tak będzie? Czy wszyscy byli równi wobec tych praw? Czy ktoś inny zechce posmakować uroków Sarmacji?

Trailer
Ostatnio zmieniony przez Siwy 21 Marzec 14, 19:35, w całości zmieniany 14 razy  
 
 
YasiuYaś 
Osadnik


Gra w: Stronghold Deluxe, Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 39
Skąd: Inowrocław
Medale: Brak

Wysłany: 2 Kwiecień 13, 15:18   

Chciałem się zgłosić ewentualnie na naszkicowanie mapki, ale kiedy zobaczyłem mapkę, którą zrobiłeś, to myślę, że ja nie zrobiłbym lepszej. Zrobiłeś ją bardzo starannie, szczegółowo, a nawet użyłeś cieniowania, napisy również są ładnie zrobione. Dobrze, że jest to rysowana mapka, gdyż może w niewielkim stopniu oddać może średniowieczny klimat ;-) . Misji jeszcze nie przechodziłem, ale gdy znajdę trochę więcej czasu, to chętnie zagram po skończonej pracy. A wracając do szkicu to chyba spokojnie możesz robić kolejne, bo wychodzą ci świetnie. Liczę na to, że filmik promujący kampanię okaże się również ładnie zrobiony. Ciekaw jestem tylko, czy będą to wycinki z filmu, animacja, czy może coś lepszego, albo innego. Cieszy mnie, że tyle pracy w to wkładacie, życzę sukcesów w tworzeniu kolejnych scenariuszy oraz szkiców map.

P.S. Jeśli chcesz, znajdę trochę czasu, by naszkicować jakąś mapkę do scenariusza.
 
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 5 Kwiecień 13, 19:16   

Mapka będzie tylko jedna - całego świata, ta którą widzisz powyżej, reszta to będą normalne rysunki postaci, zamków itd. pasujących do misji. Jeśli dobrze zrozumiałem to zapiszę Cię do oceniania map i do rysunków jako "rezerwowy". Jeśli chcesz zrezygnować pisz w starym temacie lub na PW!
 
 
Micholon 
Mieszczanin


Gra w: SH1, SHK, Gothic 1,2,3
Wiek: 25
Posty: 134
Medale: Brak

Wysłany: 8 Kwiecień 13, 20:48   

Ok ściągnąłem pierwszą misje i zagrałem. Krajobraz mogę ocenić 8/10, bardzo mi się podobał
most, a także to że większość mapy była równiną która na pierwszy rzut oka, wydawała się
że jest na poziomie zwykłej ziemi. Poziom trudności: Myślałem że będzie łatwo. i tak było
chociaż wróg przebił się aż do Warowni. Mapka 7/10
 
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 13, 22:34   

Miał tu być oceniany wyłącznie poziom trudności i grywalność. Jeśli ktokolwiek chce przetestować moją mapę zapraszam! Bardzo przyda nam się taka pomoc. Poziom trudności będzie jeszcze nieznacznie zmieniany, ale myślę, że jestem już blisko odpowiedniego. http://www25.zippyshare.com/v/97488909/file.html
 
 
Micholon 
Mieszczanin


Gra w: SH1, SHK, Gothic 1,2,3
Wiek: 25
Posty: 134
Medale: Brak

Wysłany: 15 Kwiecień 13, 15:33   

Twoja mapa bardzo mnie wciągnęła. Czwarty raz próbuje ja przejść dając z siebie 100%.
Widać że nie jest to bezmyślnie trudne bo da się przejść tylko trzeba się przyłożyć.
Tak więc za poziom trudności: plus!

Edit: Za 5 razem, gdy wpakowałem łuczników i kuszników razem z piechota do twierdzy, stworzyłem armię wilków, i używając rycerzy do obrony ostatniej bramy udało mi się wygrać.
napisałeś że trzeba mieć dużo rycerzy. Ale nie przydali się do rozwalania łuczników tylko do pałkarzy którzy atakowali. W jakim temacie będą kolejne mapy?
 
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 7 Lipiec 13, 22:00   

Myślę, że możesz sprawdzać dalej, ale następne prace nie będą oficjalnie już publikowane, dlatego podeśle Ci na pw kolejną mapę.
EDIT: temat edytowany, możecie się dowiedzieć jak idą prace.
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 6 Sierpień 13, 09:07   

I jak tam? Kiedy będziecie publikować kampanię? ;)
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 6 Sierpień 13, 10:44   

Chcieliśmy ją opublikować do końca wakacji, ale ciężko będzie. Wszystko zależy od Siwego i Nidora, bo ja muszę już tylko poprawić swoje mapy (poziom trudności). Szczerze mówiąc to już większość pracy za nami, wliczając w to to, że praktycznie wszystko odnośnie kampanii jest już ustalone.
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 6 Sierpień 13, 21:02   

Wiecie jak jest :D . Ostatnio coś totalnie nie mam natchnienia, a sporo innych zajęć dodatkowo sprawia, że nie mam kiedy przysiąść na dłużej, aby coś ruszyć. Ale nie trwóżcie się! ;) Jeszcze teoretycznie cały sierpień, wiele się może wydarzyć, a i jesienią, mimo szkoły (gdzie swoją drogą można też co nieco pomyśleć nad fabułą; tamże wymyśliłem sporo użytych w kampanii nazw ;D), można sporo zrobić. Po prostu nie lubię robić czegoś na siłę, a tym bardziej, kiedy nie jest to moim obowiązkiem. Co nie oznacza, że porzucamy kampanię. Bynajmniej.
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 6 Sierpień 13, 21:21   

Trzymam za was kciuki. Jak coś, to jestem chętny do pomocy, jeśli byście jakąkolwiek potrzebowali ;)
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 6 Sierpień 13, 22:38   

Umiesz może ładnie rysować?
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 7 Sierpień 13, 10:01   

Coś tam czasem narysuję, ale nie mam skanera ani dobrego aparatu, żeby przesłać rysunek w dobrej jakości ;)
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 21 Sierpień 13, 20:07   

Piszę tutaj, żeby reszta forum wiedziała, że projekt nadal trwa i ma się bardzo dobrze, ale jednocześnie chciałbym trochę pogonić swoich współpracowników. Wiem, że czasami się nie chce, ale trzeba się przełamać i skończyć tą robotę, bo wyjdzie na to, że sam będę musiał resztę dokończyć. Rozumiem, to zajmuje sporo czasu, ale bez przesady, minęło już wiele miesięcy i nie wierzę, że nie mogliście go znaleźć. Ja też swojej pracy nie skończyłem, ale to tylko z tego powodu, że jestem z nią do przodu i mogę sobie na to pozwolić. Spróbuję podsumować co zostało do zrobienia i komu.
Ja:
- dokończyć zakończenie i poprawić jeden błąd w trailerze (2-3h)
- dokończyć opisy dotyczące świata Sarmacji (1h)
- poprawić 4 moje mapy pod względem poziomu trudności (jeden dzień być może wystarczy)
Nidor:
- zrobić jedną mapę
- poprawić jedną mapę pod względem poziomu trudności
Siwy:
- dokończyć fabułę 6 z 10 misji
- zrobić dwie mapy
 
 
Nidor 
Burżuj

Gra w: Stronghold i Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 22 Sierpień 13, 00:33   

Poprawiłem poziom trudności i wstawiłem nowy link, ale jakoś nikt od miesiąca tym się nie zainteresował :-/ .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz