ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Misja specjalna?
Autor Wiadomość
ThomasVaughan 
Wędrowiec

Gra w: Wszystkie z serii Stronghold
Wiek: 27
Posty: 10
Medale: Brak

Wysłany: 7 Marzec 13, 20:09   Misja specjalna?

Mam małe pytanie odnośnie dziwnej rzeczy, którą znalazłem w edytorze. Gdy edytowałem misję z kampanii głównej w SH1 (tj. zapisałem grę i zmieniłem ją z .sav na .map), znalazłem w scenariuszu coś o nazwie ,,misja specjalna''. Co ciekawe, gdy ją przejrzałem, nie było jej na liście możliwych wydarzeń. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć, co to jest i jak działa, a jeśli się da - jak to stworzyć? Przypuszczam, że odpowiada ona za zmianę warunków zwycięstwa (np. W misji handel z diabłem Wąż chce więcej piwa), ale mogę się mylić.
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 7 Marzec 13, 20:51   

Misja specjalna w tej mapie to zdaje się posiłki od Węża ;) .
 
 
ThomasVaughan 
Wędrowiec

Gra w: Wszystkie z serii Stronghold
Wiek: 27
Posty: 10
Medale: Brak

Wysłany: 7 Marzec 13, 20:59   

To dosyć możliwe, lecz skoro tak, to dlaczego jest ich kilka (są dwie czy trzy, nie pamiętam)?
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 8 Marzec 13, 07:54   

Jest ich kilka pod jedną nazwą, ale mają zupełnie odmienne działanie. Tzn. jedna to zmiana warunków zwycięstwa, druga to posiłki, a trzecia to zatrzymanie paska "Czas do ostatniej inwazji".
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz