ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
EURO 2012
Autor Wiadomość
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 8 Czerwiec 12, 22:36   EURO 2012

Witam, założyłem temat aby otworzyć dyskusję na temat UEFA EURO 2012. Tak więc może ktoś od czegoś zacznie, bo ja nie wiem od czego :mrgreen:
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 9 Czerwiec 12, 07:40   

No ja nie wiem co mam powiedzieć o tym EURO, 1:1 z Grecją, 1 połowa dla polaków, lecz sam Lewandowski nie wykończy akcji. Chociaż fartem doprowadzili do remisu bo tylko 2-3 dobre akcje i gol, w tym obroniony karny przez Przemysława Tytonia , fatalne decyzje podejmował Wojciech Szczęsny , Rosja 4:1 Czechy, bardzo rozczarowała mnie postawa Czeskich obrońców, no a Rosjanie zagrali dobry mecz, mam nadzieję że Polska chociażby zremisuje z Rosją w następnym meczu.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 9 Czerwiec 12, 09:55   

Tak w następnym meczu z Rosą będzie ciężko. Myślę, że ruscy dadzą lewemu i innymi więcej miejsca w ataku, a chyba dobrze wiem co wtedy lewy potrafi zrobić. Z drugiej strony ruscy grają z niebezpiecznej dla polaków kontry - nam chyba znacznie łatwiej wybronić atak pozycyjny. Najlepszy dla nas scenariusz na najbliższe mecze to: my wygrywamy z rosją, Czechy wygrywają z Grecją.
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 9 Czerwiec 12, 11:49   

Nie mamy żadnych szans wygrać z Rosją. Wczorajszy mecz to pokazał, to Czesi prowadzili grę większość czasu, a Rosjanie bez problemów wbili im cztery bramki. Nasz zespół gra podobnie do zespołu czeskiego, jeżeli mecz Polska-Czechy będzie decydował o wyjściu z grupy jednej z tych drużyn, to naprawdę będzie to ciekawy mecz, wynik napewno będzie "stykowy".
Rosjanie mają lepszych piłkarzy w ofensywie, każdy z nich może sam zdecydować o wyniku. Pawluczenko pokazał, że wchodząc z ławki może wiele dać drużynie.
Jak zwykle nie popisali się komentatorzy TVP - pan Trzeciak chwaląc Pawluczenkę pomylił go chyba z Arshawinem, bo stwierdził, że ten pierwszy musiał wrócić do Rosji, gdyż nie umiał wygrać rywalizacji z Robinem Van Persie. Przecież Pawluczenko grał w Tottenhamie, a nie w Arsenalu.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 9 Czerwiec 12, 11:51   

Tak wiem, że mamy bardzo małe szanse wygrać z Rosja, ale ja w nich wierzę.
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 9 Czerwiec 12, 13:19   

Arshavin oraz inni piłkarze doskonale radzą sobie z obroną, z Rosją przegramy, ale polska reprezentacja jest w stanie wygrać z Czechami 1-0
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 9 Czerwiec 12, 13:27   

@Lutel

"Eksperci" TVP generalnie są... średnio przygotowani do tego zajęcia.

Szkoda, że Canal Plus nie ma publicznego kanału, żeby móc powalczyć o transmitowanie takich imprez i europejskich pucharów. Tam jest ekipa na światowym poziomie.. a nie to co tu. Ja już nawet nie oglądam nic z polskim komentarzem bo zamiast spokojnie oglądać to tylko się denerwuje na te banalne, schematyczne teksty jak w FIFA'ie.
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 9 Czerwiec 12, 14:43   

Lutel napisał/a:

Jak zwykle nie popisali się komentatorzy TVP - pan Trzeciak chwaląc Pawluczenkę pomylił go chyba z Arshawinem, bo stwierdził, że ten pierwszy musiał wrócić do Rosji, gdyż nie umiał wygrać rywalizacji z Robinem Van Persie. Przecież Pawluczenko grał w Tottenhamie, a nie w Arsenalu.


Właśnie też się nad tym zastanawiałem co on gada, co do komentatorów to lepszego od Szpakowskiego (mimo że też gada głupoty)nie ma i chyba nie będzie w najbliższym czasie.On aż zbyt emocjonalnie do komentuję że aż zapomina się co mówi.

Co do meczu to decyzje sędziego ok nie ma co miec pretensji. Po pierwszej połowie Polska powinna co najmniej prowadzic 2,3 bramkami, bo sytuacji naprawde było trochę , dla porównania Grecy mieli tylko 2 sytuacje przez cały mecz(ta po której padła bramka i rzut karny)W meczu z Rosją bedzie naprawde ciężko o chociażby remis.Choc rosjanie atakują bardzo dużą ilością piłkarzy a polska obrona jak wiadomo jest najsłabszym ogniwem naszej reprezentacji , wyczuwam tutaj okazje dla naszych w postaci kontrakatów .Ja widze to tak Rosja pierwsze miejsce ,potem kolejno Polska Grecja Czechy. Jeżeli miałbym obstawiac zwycięzce to kogoś z dwójki Hiszpania Niemcy, choc ze wskazaniem na Niemców niestety:(
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 9 Czerwiec 12, 14:47   

Po wszystkich rozegranych meczach będzie to wyglądać tak ( wdłg. mnie )

1.Rosja - 7 pkt ( czuję że z kimś zremisuje )
2.Czechy - 4 pkt ( wygrana, remis,porażka )
3.Polska - 4 pkt ( wygrana z czechami , remis z grekami, porażka z rosjanami )
4.Grecja - 2 pkt ( dwa remisy i porażka )
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 28
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 9 Czerwiec 12, 16:02   

Elmo napisał/a:
1.Rosja - 7 pkt ( czuję że z kimś zremisuje )
2.Czechy - 4 pkt ( wygrana, remis,porażka )
3.Polska - 4 pkt ( wygrana z czechami , remis z grekami, porażka z rosjanami )
4.Grecja - 2 pkt ( dwa remisy i porażka )


To chyba Polska powinna być druga, bo wygrała z Czechami bezpośrednio ;] No chyba że bilans będą mieć lepszy.
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 9 Czerwiec 12, 18:58   

Właśnie chodzi mi o bilans bramkowy, Czechy na pewno strzelą więcej bramek w tych trzech meczach,
 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 10 Czerwiec 12, 17:41   

Wystarczy, że wygramy z Czechami i wychodzimy z grupy (2 miejsce) oczywiście pod warunkiem, że Grecja przerżnie wszystkie mecze :P
Wtedy było by tak:
Rosja 9pkt.(wygrana ze wszystkimi)
Polska 4pkt.(wygrana z Czechami, remis Grecja, porażka Rosja)
Czechy 3pkt. (wygrana Grecja, przegrana Polska, Rosja)
Grecja 1pkt.(remis Polska, przegrana Czechy, Rosja)
:)
Miło byłoby gdyby drużyna Niemiec wygrała swoją grupę, wtedy byłby ciekawy ćwierćfinał. (Polska-Niemcy)
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 10 Czerwiec 12, 18:39   

Oby wyjść z grupy... Widzę, ze nikt nie wierzy w walkę z ruskimi, a ja liczę, że wycisną chociaż remis jakiś. Jednak byleby gola strzelili moim zdaniem z Rosją, nawet jeśli mieliby przegrać. No, a z Czechami muszą wygrać, najlepiej pewnie, takie 3:0 było by fajnie, choć wiem, że mało realne ;p.

Co zaś się tyczy ćwierćfinału - właśnie nie chciałbym, zeby pod żadnym pozorem trafili na szwabów. Raz, że nie mogę nerwowo oglądać meczy z nimi (i z ruskimi zresztą też), a dwa, że jednak są tymi faworytami, teoretycznie jedną z najsilniejszych drużyn.
 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 10 Czerwiec 12, 20:05   

Siwy nie chciej, żeby trafili na Holandię xD Może z Danią przegrali, ale ja ich typuje na finał ;)
A z Niemcami byłyby niesamowite emocje no i w końcu moglibyśmy ich ograć :P
_________________
Modlitwa jest największą potęgą świata.
ks. Franciszek Jordan
Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem.
Adam Mickiewicz
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 10 Czerwiec 12, 21:24   

To, że Holandia przegrała to nic, wszak Dania grała ładnie i skutecznie. Jednak pomarańczowi po prostu grali słabo. Nie mogli się znaleźć na boisku i wypracować jakichś ciekawych akcji, a jeśli takie były to niewiele i bezowocne. Zresztą nasi bardzo dawno nie grali z Holandią, o ile mnie pamięć nie myli, więc... czemu nie? Jednak najpierw trzeba wyjść z grupy. Potem będziemy się zastanawiać z kim byłoby dla nas lepiej grać ;].
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz