ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Wpadki!!
Autor Wiadomość
Amphibic 
Wolny chłop


Gra w: SHC (Game Ranger), Warchest.
Wiek: 30
Posty: 82
Medale: Brak

Wysłany: 17 Styczeń 09, 13:35   Wpadki!!

Jakie mieliście zabawne/głupie wpadki... Opiszcie.. Nie tylko swoje, piszcie też co inni "odstawiali"..

Ja dam coś od siebie...
1.Myślałem że smolne rowy są po to żeby przeciwnik w nie wpadał i ginął.. Postawiłem więc to w środku i na zewnątrz zamku... Bot puścił na mnie kilku pikinierów. Wylałem z inżyniera oliwe i zapaliła wszystko .. Pożar dostał się do środka zamku a że nie miałem studni to straciłem wiele budynków.

2. W którejś misji z kampanii krzyżowca byłem trochę poddenerwowany tym... Że mój zamek tak ładnie wygląda a cały czas gdzieś wchodzą mi wrogowie... Nakupiłem kamieni , poobracałem trochę mapą i nawstawiałem tyle murów i wież ile mogłem...
Wszystko było by w porządku gdyby nie to że schodki postawiłem z zewnątrz murków... Spostrzegłem to dopiero gdy zobaczyłem jak niebieskie ludki wybijają moich łuczników.

Nie grałem na multi więc nie opowiem wam o wpadkach przeciwnika ;) .
 
 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 17 Styczeń 09, 15:31   

Wpadką jest to, że nie grałeś nigdy na multi ;)
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
Amphibic 
Wolny chłop


Gra w: SHC (Game Ranger), Warchest.
Wiek: 30
Posty: 82
Medale: Brak

Wysłany: 17 Styczeń 09, 17:38   

Nie wpadką tylko brakiem wiedzy o internecie... Jakbym umiał te porty poustawiac to bym już dawno grał ^^.
_________________
Jak chcecie pograć w SHC na GR czy spytać o cokolwiek to raczej na gg.
 
 
 
sroxer 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 19 Styczeń 09, 14:15   

Amphibic napisał/a:
Nie wpadką tylko brakiem wiedzy o internecie... Jakbym umiał te porty poustawiac to bym już dawno grał ^^.


Przez Hamachi da radę :/ Też nie wiem jak te zasrane porty odblokować :D
 
 
 
T-Rex 
Burżuj

Gra w: Crusader multi
Posty: 197
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 21 Styczeń 09, 09:04   

Dawno temu graliśmy z x-con Predatorem na mapie x-con low rec. Nie miał już armii , a ja byłam pod jego zamkiem. Nagle na mój zamek wchodzi tylko jego lord (!) i zabija mnie...
Był i mur , i fosa , i armia i nic dodać nic ująć.

Od tej pory uważam ;-)
 
 
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 21 Styczeń 09, 09:20   

Walka z redbullem za czasów kiedy byłem w LTX, biliśmy się w moim zamku, zeby mi lorda nie ubił archerami postawiłem go na srodku mapy, i nagle sie redbull zorientowal...eh.. stare czasy z dobre 2 lata temu
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
 
Azgorath 
Wędrowiec

Wiek: 29
Posty: 5
Skąd: Zabrze
Medale: Brak

Wysłany: 27 Styczeń 09, 19:39   

Przedwczoraj... extreme, mapa best firends. Obok mnie kalif. Jechano mu zamek, więc zapalił smołę. Miał jej trochę w moim zamku tam gdzie stała moja zbrojownia... Gdy przeprowadzałem zamek, w tym czasie cały zamek spłonął, ale na szczęście miałem dobra obronę, dużo surowców i pieniędzy, wiec w chwile się odbudowałem ;P... Najgorsze, że 10 spiżarń jedzenia poszło...

Musiałem poprawić ten chaos w Twoim poście. Używaj znaków przestankowych i staraj się pisać przejrzyście :|
- Bordinio
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 28 Styczeń 09, 08:49, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Xeno 
Burżuj


Gra w: SH1,SHC
Wiek: 29
Posty: 227
Skąd: się biorą nooby
Medale: Brak

Wysłany: 29 Styczeń 09, 14:45   

Moją największą wpadką i jedyną w grze multi było zostawienie przez przypadek kawałka muru bez fosy,a to dlatego, że stał tam sad jabłoni.Kolega wślizgnął się tamtędy asasynami i oczyścił sobie mury, by zakopać fosę i rozbić mi mury.Od tamtej pory wszędzie mam fosę, a jak się nie da jej wykopać z powodu terenu to stawiam paru pikinierów w tym miejscu
_________________
Głowa bez pamięci to Twierdza bez garnizonu.
Napoleon Bonaparte
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 1 Luty 09, 18:48   

Kiedyś jak grałem z Armą zdarzyła się nietypowa sytuacja... Graliśmy na mapie Crystal Lake, po pierwszych atakach nikt nie zdobył znaczącej przewagi i gra się rozciągnęła w czasie a więc każdy zdążył zrobić już popa i kasę więc armie były okazałe. Po atakach armie ustawiły się mniej więcej tak że Arma był w stanie atakować mój zamek a ja armię miałem ustawioną obok jeziora.... broniłem się w zamku a armią zaatakowałem po "zewnętrznej" od jeziora zamek Army... Broniłem się skutecznie więc doszło do takiej sytuacji że zdążyłem dojść do zamku Army który nie zdążył zrobić obrony zdecydowanej i była taka sytuacja że Arma już wchodził do mojego zamku a ja do jego zamku... Arma myślał że zdąży mnie zabić i nie miał już popa na większą ilość szablistów...i doszło do takiej sytuacji, że gdy Arma zabił mi lorda ja w tym czasie zabiłem jego lorda....
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 9 Lipiec 09, 13:29   

Moja dośc częsta wpadka jest banalna. Często brakuje mi jednego pola muru i zamek nie jest otoczony. Przychodzą niewolnicy kalifa (bo często z nim gram) i pali się zamek. Albo czasami zapominam stawiac studni, a czasami nawet drwali! Muszę wtedy zczynac od początku jeśli nie zbuduje targowiska.
_________________
Good night white pride
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz