ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze mapy na stronie stronghold.gry-online.pl!
Autor Wiadomość
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 4 Styczeń 12, 17:38   Wasze mapy na stronie stronghold.gry-online.pl!

Witam!
Zgodnie z zapowiedzią przekopałem cały dział Edytor Map i wybrałem zeń najlepsze mapy - takie, które są naprawdę dopracowane i świetnie wykonane. Linki do wielu ciekawych map niestety wygasły, więc niektóre dobre mapy nie znajdą się na stronie. Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko temu, że wybrałem także swoje mapki ;) . Może wymienię, czyje mapy zasłużyły w moim przekonaniu na umieszczenie na stronie. Ci szczęśliwcy to (wg alfabetu):
- Arn_AFe aka olowek
- lordmich
- Percival
- ja ;p
- Threeth

Lista map, które wybrałem

Jakieś zażalenia, tudzież uwagi? Może ktoś uważa, że jego mapa powinna się znaleźć, a nie ma jej na liście? Albo jest jakaś mapa, która nie powinna się tam znaleźć? Jeśli tak to piszcie w tym temacie. Poza tym, od tego czasu, jeśli ktoś chce, żeby jego mapa się znalazła na stronie, niech napisze w tym temacie, albo PW do mnie, bo nie gwarantuję, że będę przeglądać na bieżąco dział Edytor Map w poszukiwaniu map, aczkolwiek będę się starać - wszak nie ma teraz zbyt dużego ruchu. Chcę jeszcze do każdej mapki dodać ze 2-3 screeny.

PS. Jeśli któryś z mapmakerów, których mapy wybrałem mógłby napisać chociaż ze 2 zdania opisu do swoich map to byłoby super - o ile ktoś z Was tu jeszcze zagląda. Bo często takowego nie mogłem znaleźć.

Edit:
Zapomniałem napisać, że prac Teamu nie brałem pod uwagę, tak samo jak map z Pobieralni.
Ostatnio zmieniony przez Odyn 7 Styczeń 12, 14:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 5 Styczeń 12, 15:00   

Super sprawa z tymi mapami. Bardzo fajnie widać tutaj to, że każdy z mapmakerów ma swój własny niepowtarzalny styl.
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 5 Styczeń 12, 15:53   

Ah... Piękna ta twoja mapka "Kotlina". :) Do dziś w nią gram... ;)
 
 
Percival 
Mieszczanin

Posty: 100
Medale: Brak

Wysłany: 5 Styczeń 12, 15:54   

Bardzo mi miło, że znalazłem się w tym zestawieniu, nie spodziewałem się zupełnie. :-) . To jest jednak duże wyróżnienie znaleźć się na tej liście obok tak świetnych mapmakerów. Na swoim koncie nie mam aż tylu map co oni, ale mam zamiar trochę podgonić i myślę, że w następnym tygodniu zaprezentuję moją nową mapę, nad którą pracuję już od ok. 2 tygodni.

Jeśli chodzi o opisy, to dodam je razem z nową mapą. mam zamiar umieścić ją wraz z Jerozolimą na Stronghold Heaven. Co do Antiochii, to nie jestem pewie czy umieszczanie jej na liście było dobrym pomysłem... Mapa jest niedokończona, została wstawiona na forum jako wersja beta. W mapce wystąpił błąd przy przejmowaniu zamku i prace nad nią zostały wstrzymane. Postaram się ją jednak w przyszłości zamienić na zwykły scenariusz bez inwazji.

Przy okazji - zaktualizowałem linki do Jerozolimy, także zachęcam do pobierania i oceniania, ponieważ komentarzy jest bardzo mało.
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 5 Styczeń 12, 16:21   

Percival - powiem Ci, że akurat właśnie Antiochia mnie urzekła. Jest naprawdę pięknie wykonana - zamek jak i krajobraz. A czy był błąd to nie wiem, bo nie grałem xd. Przy wybieraniu map zwracałem uwagę głównie na krajobraz ew. też na opinie userów forum. Jakbym miał w każdą grać to nie skończyłbym tego do marca ;p.

A link do Jerozolimy sam rozpracowałem xd. W sensie - był błędny o tyle, że przed właściwym adresem było coś jeszcze doklejone. Co zaś do samej mapy - też jest bardzo dobra. Nie napisałem nic w Twoim temacie, bo po prostu byłem zajęty tworzeniem tego spisu - niebawem postaram się napisać małą recenzję.

Faktycznie, Kupcu Hrupkuw, jest to dość zauważalne przy takim zestawieniu :) .

Erek - dzięki, miło czytać takie opinie, acz nie uważam, aby Kotlina była moją najlepszą mapą :) .
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 5 Styczeń 12, 20:21   

Siwy - Oj tam, oj tam... Świetna w Swobodnej Budowie. Lubię takie klimaty i przypomina mi jeszcze jedną mapę, która jest podstawowa oraz bardzo lubiłem, ale ta jest o wiele lepsza. ;)
Powiem Ci, że tak naprawdę to to jest prócz jeszcze jednej mapy jedyna, w którą grałem, ale zamierzam troszeczkę poszperać i pościągać mapek, szczególnie do Swobodnej Budowy. :)
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 5 Styczeń 12, 22:04   

Siwy, spis wyszedł świetnie :) Wykonałeś już kawał dobrej roboty, a po dodaniu screenów i opisów to będzie na prawdę porządny artykuł, jakiego brakowało na stronie od samego początku.
Fajnie, że wykorzystałeś kod i styl s.g-o.pl :)

Czekam na finalną wersję i ruszamy dalej.
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 5 Styczeń 12, 23:54   

Hehe, no finalna wersja poszła na maila do Ciebie około 21:45 xd. Ze screenami i poprawionym wyglądam minimap. Widzę, że nie często sprawdzasz e-mail? :P A ramy stronghold.gry-online.pl dałem, żeby się orientować podczas rozmieszczenia jak to będzie wyglądać, no i żebyście Wy widzieli jak to ma wyglądać. Na białym tle nie wyglądałoby ciekawie.

Po dzisiejszej pracy wygląda to tak. Nie przewiduję raczej już żadnych zmian poza aktualizacją opisów lub dodaniem nowych map ;) .
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 6 Styczeń 12, 12:08   

Zazwyczaj Thinderbirda mam włączonego cały czas, albo przynajmniej sprawdzam go dość często. Wczoraj jakoś wyjątkowo zapomniałem i akurat przez to spóźniłem się 20 minut z ważną aukcją na allegro :/

Dzisiaj cały artykuł wrzucę na stronę.
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 6 Styczeń 12, 20:01   

Do moich map dodaj jeszcze Yenerburg z ostatniego konkursu, oczywiście jeśli to nie problem. Osobiście uważam, że powinna się tam znaleźć, bo to jedna z moich najlepszych map.
http://strongholdnet.gry-...r=asc&start=105
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 6 Styczeń 12, 20:29   

Zapomniałem o konkursach ;P. Sorry. Dodam oczywiście. Parę map z "II konkursu" (są na stronie) też chyba się nada.
 
 
lordmich 
Wolny chłop


Gra w: Stronghold
Wiek: 29
Posty: 67
Skąd: Płock
Medale: Brak

Wysłany: 7 Styczeń 12, 10:51   

Chciałbym serdecznie podziękować za docenienie mojej pracy. Przyznam szczerze, że się nie spodziewałem takiego wyróżnienia, tym bardziej jestem miło zaskoczony, na pewno zmotywuje mnie to do dalszego tworzenia :) , Aktualnie zajmuję się mapą do kampanii Stronghold Heaven, dlatego nie udzielam się na forum, ale myślę, że wkrótce się to zmieni :) .

Dzięki raz jeszcze, pozdrawiam
_________________
Moje mapy
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 7 Styczeń 12, 17:39   

No, mapki są już na stronie, z uwzględnieniem uwag Threeth'a ;) .
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 7 Styczeń 12, 22:39   

Myślę, że moja mapa, którą dzisiaj dodałem również zasługuję na umieszczenie. Nie jest najlepsza i większości z powyższych nie dorównuje, ale na pewno znajdą się tam też gorsze od niej. Prosiłbym o rozważenie propozycji lub wytoczenie ewentualnych uwag na temat mapy (ale bez szczegółów) ;-) .
http://strongholdnet.gry-...opic.php?t=2607
Nie wiem czemu nikt się jeszcze nie wziął za tą twierdzę, bo jest na prawdę wspaniała 8-)
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 7 Styczeń 12, 23:36   

Szanowny Kupcu Hrupkuw! ;)
Oczywiście brałem pod uwagę dodanie jej do tegoż zaszczytnego spisu, jednak nie miałem czasu w nią pograć, gdyż Nasz Imperator obarczył mnie pilniejszymi obowiązkami ;p. Planowałem obejrzeć tę potężną twierdzę, która niestety, dzięki uprzejmości Zjednoczonego Królestwa i żabojadów, nie leży już w granicach Najjaśniejszej Rzeczypospolitej, obejrzeć w dniu jutrzejszym i wtedy podjąć tę ciężką decyzję.

Niemniej jednak cieszy mnie temat Twej pracy (który też jest ważny, dlatego zwróciłem baczną uwagę na mapy lormich'a, nie odmawiając mu, naturalnie, kunsztu - szczególnie jeśli chodzi o Chocim). Szczerze powiedziawszy, wiedziałem, że wrzucając tą mapkę na forum, zapewne niecierpliwisz się, kiedy ew. wrzucę ją do spisu - a przynajmniej tak mi się wydaje. Bardzo dobrze jednak, że piszesz także w tym temacie, dając przykład innym mapmakerom - wszak głównie po to jest ten temat, aby użytkownicy mogli składać tutaj swe propozycje.

Owszem, bardzo lubię czasami napisać coś językiem przynajmniej trochę zbliżonym do Staropolskiego, chociaż pewnie czasami może się to wydawać śmieszne :P .

[ Dodano: 11 Marzec 12, 15:28 ]
W dniu dzisiejszym mapa została dodana do kręgu najlepszych map graczy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz