ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Siwy
19 Lipiec 12, 23:07
[jednostki] Pomóż mi !!!!!
Autor Wiadomość
woszu000 
Wędrowiec

Wiek: 26
Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 4 Grudzień 11, 05:02   [jednostki] Pomóż mi !!!!!

Mam takie pytanko. Jak gra się z Komputerem to on przeważnie jednostkę trzyma w jednym ludziku. Da się zrobić tak żeby moi ludzie też tak się ustawiali ?? Proszę o szybką odpowiedź.


Jako, że tyczy się to bardziej gry Stronghold Crusader przeniosłem do odpowiedniego działu. Siwy
Ostatnio zmieniony przez Siwy 19 Lipiec 12, 23:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 28
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 4 Grudzień 11, 11:02   

Nie da się tak z tego co wiem. Tak btw. pisze się pomóż. Ciekawi mnie też dlaczego napisałeś "komputer" z dużej litery? ;p
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Attyla 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Crusader v1.1
Posty: 112
Medale: 1 (Więcej...)
Złoty szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 4 Grudzień 11, 13:41   

Nie wiem, czy aby na pewno to Ci chodziło oraz, czy da się to wykonać także w SH1:

1.Robisz coś na wzór tego:



Ważne, aby do środka (lub na zewnątrz, jeżeli wojsko jest wewnątrz) bylo tylko jedno wejście.

2. Następniu musisz zablokowac kratką muru jedyne wejście:



Jeżeli wojsko się już odpowiednio ustawi możesz zburzyć tą kratkę muru, która zablokowała wejście

UWAGA: Nie burz muru po bokach, w przeciwnym wypadku wojsko zacznie się stopniowo rozchodzić i wyglądać bedzie to tak:



3. W konsekwencji otrzymasz coś takiego:



4. Takie ułożenie wojska znacznie zwiększa jego siłę rażenia:





5. Możesz również ustawić tak łuczników, badź kuszników, w pewnym sensie zwiększysz w ten sposób ich zasięg, ma to szczególne znaczenie przy większych ilościach wojska.

*Jeżeli wróg jest w zasięgu tak ułożonych łuczników/kuszników to nawet po zburzeniu muru po bokach wojsko nie rozejdzie się, stanie się ta natomiast jeżeli wroga w pobliżu nie będzie i przestaną strzelać.
 
 
 
jamesiorek 
Wolny chłop

Gra w: Twierdza, twierdza krzyżowiec
Wiek: 29
Posty: 84
Skąd: Lublin
Medale: Brak

Wysłany: 19 Lipiec 12, 23:06   

Przepraszam, że odkopuje temat ze starego roku, ale może autorowi chodziło takie coś :
1.Klikamy na koszary
2. Wciskamy (Tyle ile jest żołnierzy 1-7 (dawno grałem w Twierdze, więc wybaczcie, jeśli źle coś napisałem)
3.Następnie klikamy na jakieś miejsce, jeśli chcesz, aby twoi żołnierze nie stali tam gdzie zwykle, czyli przy koszarach to możesz np. Dać ich na swój zamek.
4. Od teraz twoi żołnierze będą skupiali się tak jak np. Szczur, na twoim zamku.
5. Jeśli nie oto chodziło to ok, ale nie wszyscy wiedzą o tym tricku, przecież poradnik gryzie xd (mają lenia) i wolą pytać tutaj.
Dziękuję za uwagę :P
_________________
Późno już Ser, nie jesteś zmęczony?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz