ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Masakryczne zacinki podczas gry!
Autor Wiadomość
Futrzak 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

  Wysłany: 3 Grudzień 11, 21:35   Masakryczne zacinki podczas gry!

Nie wiem kompletnie co sie dzieje ...cały czas gra chodziła płynnie na Ultra ustawieniach. A pewnego dnia zaczeła sie kompletnie zacinać nawet na najniższych detalach i rozdzielczości : (
robiłem juz reinstal itd. nie wiem w czym tkwi problem nawet szuklając w google nik nie miał takiego problemu jak ja...
Prosze o pomoc!
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 28
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 3 Grudzień 11, 22:38   

Przeskanuj komputer antywirusem. Instalowałeś coś od tego czasu? Sprawdź też jakie procesy chodzą w tle.
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
wisnia_pc 
Wędrowiec

Posty: 19
Medale: Brak

Wysłany: 5 Grudzień 11, 19:06   

Ja po zainstalowaniu patcha 1.6 mam wysypane menu i gra tez się zacina na maxa wcześniej było ok.
 
 
Futrzak 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 1 Marzec 12, 20:52   

Komputer czysty ,przeskanowany ,przynajmniej anty wirus nic nie znalazł.
Procesy? Przed rozpoczęciem gry zamykam co się da by było jak najmniejsze obciążenie ...nic nadzwyczajnego także nie instalowałem jeśli już w ogóle. Dziś już było gorzej bo nnawet dźwięk straciłem O.o Normalnie masakra ....jestem załamany.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz