ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Saints Row: The Third

Jak oceniasz Saints Row: The Third ?
10/10 Super
50%
 50%  [ 2 ]
9/10 Zarąbista
25%
 25%  [ 1 ]
8/10 Fajna
0%
 0%  [ 0 ]
7/10 Dobra
25%
 25%  [ 1 ]
6/10 Może być
0%
 0%  [ 0 ]
5/10 Przeciętna
0%
 0%  [ 0 ]
4/10 Niezbyt przypadła mi do gustu
0%
 0%  [ 0 ]
3/10 Słaba
0%
 0%  [ 0 ]
2/10 Dno
0%
 0%  [ 0 ]
1/10 No comment
0%
 0%  [ 0 ]
0/10 Sraka taka
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 4
Wszystkich Głosów: 4

Autor Wiadomość
KrystianM 
Wolny chłop


Gra w: SH Deluxe, SHC, Sh Deluxe 2, SH Legends
Wiek: 26
Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 21 Listopad 11, 20:15   Saints Row: The Third

Grał ktoś już w tą grę ? Mi się tak dwójka... wie ktoś co to za gra ? Dobra teraz dokończę. Mi się tak dwójka spodobała (oczywiście na PS3, bo na kompie się jeździć nie dało), że musiałem w nią zagrać i w dzień premiery kupiłem na steamie (akurat miałem takie szczęście, że w dzień premiery dowiedziałem się kiedy premiera :) (bo nie wiem skąd, ale myślałem, że premiera 25 listopada, a nie 18)). I muszę przyznać, że grafika nie wymiata, ale jest lepsza od tej z GTA IV o wiele (przynajmniej takie moje zdanie... bo mój brat fanboy gta uważa, że nie g*wno prawda grafika gorsza koniec kropka. Niby lubi saintrowa, ale uważa, że nie ma co się równać). Ja niby lubię GTA już dosyć dużo czasu przegrałem na GTA 1, 2, Vice City (w trójkę nie grałem. Tylko raz u kolegi), San Andreas, IV, Episode From Liberty City, ale i tak uważam, że ten Saints Row jest lepszy. Dlaczego ? Bo ma fajny szalony klimat, a GTA IV wprowadziło taką zamułe przez swoją realistyke, np. Nica lekko walnie samochód, a on leży pół godziny na ziemi i kwiczy. A Saints Row ma różne wynalazki jak samoloto-helikoptery, skuter latający itp. A co wy sądzicie o tej grze :?:
Wszystko co napisałem to tylko moje zdanie nie musicie się ze mną zgadzać !
 
 
Trndjava 
Wolny chłop


Gra w: Stronghold Crusaders extreme
Wiek: 26
Posty: 52
Skąd: Łódź
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 13 Marzec 12, 17:02   

choć grałem na pc z całym sercem podpisuję się

PS.(zapomniałeś dodać że ma zarąbiste radio)
_________________
To, że mam słuchawki nie oznacza, ze was nie słyszę, testuje, czy obgadujecie mnie za plecami.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz