ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
TES V: Skyrim
Autor Wiadomość
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 20 Listopad 11, 20:38   TES V: Skyrim

Ostatnio tyle mówi się o tej grze, że chyba nie trzeba jej nikomu przedstawiać. Sam nie grałem - może kiedyś zagram - ale bardzo chciałbym poznać Wasze opinie na jej temat. Ciekawi mnie mianowicie, że nie słyszałem o niej w praktyce ani jednego złego słowa. Poza tym wiele źródeł podaje czas jej przejścia na poziomie ok. 50 godzin. Macie wyrobione zdanie, przeszliście, dalej gracie lub macie jakieś ciekawe porównania? Zapraszam do dyskusji.
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 17 Grudzień 11, 23:26   

Ostatnio przeszedłem Obliviona, czyli poprzednią część. Wbrew pozorom i opini rozpowszechnianej przez zagorzałych fanatyków morrowina(3 części) wcale taka zła nie jest. Przejście głownego wątku tej gry(obliviona)zajęło mi +/- 30h a cały czas gry to miałem z 90 godzin a zrobiłem 3/4 z tego co jest. Myślę więc, że skyrim pod tym względem nie odstaje, a nawet przewyższa poprzedniczki. Niestety nie zagram sobie w tą grę w najbliższym czasie, no ale pewnie skoro została grą roku, to pewnie nią jest.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz