ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Jaką macie wersje gry??
Autor Wiadomość
ghulu 
Wędrowiec

Gra w: Wszystkie:)
Wiek: 36
Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 30 Październik 11, 15:36   Jaką macie wersje gry??

Witam wszystkich rozczarowanych fanów Twierdzy:)

moje pytanie dotyczy patcha do sh3. Wg informacji na stronie Firely poprawka powinna mieć nr v1.1.24196, gdy ja odpalam grę mam wersje 1.1.24244... a na temat takiej "poprawki" nic nie znalazłem:)

na Facebook'u napisali też:

If steam hasn't downloaded the Stronghold 3 patch then restart your Steam client. Your version of Stronghold 3 is up to date if the version number at the bottom left of the game is 1.1.24196.

jeśli dobrze zrozumiałem drugą cześć cytowanego tekstu to zaktualizowana wersja powinna mieć nr 1.1.24196....
a Wy jakie macie wersje gry??
 
 
michal1511 
Wędrowiec

Gra w: SHC, SH 2 Deluxe, SH1, SHC Extreme, SHC3
Posty: 22
Medale: Brak

Wysłany: 30 Październik 11, 17:09   

Ja mam taka sama co ty, czyli 1.1.24244
 
 
krystianek2234 
Wędrowiec

Gra w: stronghold 3
Wiek: 39
Posty: 6
Skąd: Lublin
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 18 Luty 12, 17:23   

siemka ja mam 1.0.24037 i mam problem w 11 misji militarnej brak trebusza , ale z tego co wiem to na ekonomicznych też są jakieś braki.a zjeździłęm całe google i patchy brak.macie jakieś pomysły?

[ Dodano: 18 Luty 12, 23:12 ]
No wiec zacząłem grać w ekonomiczne i już w drugiej misji trzeba zniszczyć ruiny ..Ci głupi żołnierze stoją i nie reagują , zniszczyli cześć ruin a dalej nie reagują...lipa
_________________
Kwasi84
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz