ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwsze wrażenie z Twierdzy 3.
Autor Wiadomość
Chudy2000 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold i Stronghold Crusader
Posty: 19
Skąd: Dolny Śląsk
Medale: Brak

Wysłany: 30 Październik 11, 10:27   

Ta... xD
Dla ludzi niekumatych: patch jest narazie TYLKO dostępny na steamie! Jak się nie ma netu to się nie ściągnie :P
 
 
 
michal1511 
Wędrowiec

Gra w: SHC, SH 2 Deluxe, SH1, SHC Extreme, SHC3
Posty: 22
Medale: Brak

Wysłany: 30 Październik 11, 10:32   

KrystianM napisał/a:
I nie będzie nic budował. Mi się wydaje, że to jest jak z jedynką. SI nie ma zaprojektowanych zamków do budowy. Więc tak jak w jedynce... sam musisz im budować zamki i dodawać inwazję :( .


No nie wiem.
Przegladałes edytor? Jesli tak to po co okerslało by sie tereny nalezace do danego gracza? Po co jest moliwosc dodania do gry kilku graczy którymi ma sterwoac komp?
 
 
KrystianM 
Wolny chłop


Gra w: SH Deluxe, SHC, Sh Deluxe 2, SH Legends
Wiek: 26
Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 30 Październik 11, 12:10   

A po co to było w Twierdzy 1 ? I przeglądałem edytor. Na przykład po to żebyś zrobił sobie zamek wroga i go przejmował :roll:
 
 
michal1511 
Wędrowiec

Gra w: SHC, SH 2 Deluxe, SH1, SHC Extreme, SHC3
Posty: 22
Medale: Brak

Wysłany: 30 Październik 11, 12:39   

Nie sadze. Mysle ze da sie to jakos zrobic. Tylko trzeba jeszcze pokombinowac z ustawieniami.
 
 
Crux 
Moderator
In hoc signo vinces!


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 283
Skąd: Radom/Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 30 Październik 11, 13:08   

Nie ma ustawionych botów w SH3 tak jak było w S:C? Nie ma. To znaczy, że skirmitcha nie ma, pozostaje liczyć na patcha.
I tyle w tym temacie.
_________________
"Crux - półmityczna legenda forum" - Siwy

"...na dłuższą metę nie opłaca się ufać żadnym politykom, zaś w krótkiej perspektywie co najwyżej tym, którzy nie mają nic do stracenia (a póki Crux nie założy nam jakiejś nowej Żelaznej Gwardii, o tych ostatnich możemy tylko pomarzyć)" - Lord Smerf
 
 
 
KrystianM 
Wolny chłop


Gra w: SH Deluxe, SHC, Sh Deluxe 2, SH Legends
Wiek: 26
Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 30 Październik 11, 15:59   

@michal1511
I co? Crux potwierdził moją wypowiedź.

Pisałem, że koniec, to koniec. Słowne pouczenie. Crux
Ostatnio zmieniony przez Crux 31 Październik 11, 18:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
michal1511 
Wędrowiec

Gra w: SHC, SH 2 Deluxe, SH1, SHC Extreme, SHC3
Posty: 22
Medale: Brak

Wysłany: 30 Październik 11, 17:07   

KrystianM napisał/a:
@michal1511
I co Crux potwierdził moją wypowiedź.


Oj, straszne ;/ Mam nadzieję, że dodadzą to w patchach bo bez tego gra jest do bani.

Jak u kolegi wyżej. Crux
Ostatnio zmieniony przez Crux 31 Październik 11, 18:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Chudy2000 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold i Stronghold Crusader
Posty: 19
Skąd: Dolny Śląsk
Medale: Brak

Wysłany: 30 Październik 11, 20:02   

Nie martwcie się. Widać że Firefly ma zamiar jak najbardziej "doszlifować" tę Twierdzę. Na pewno można się spodziewać wielu patchy.

Uważaj na końcówki wyrazów, a przede wszystkim UŻYWAJ SPACJI! Nazwy własne piszemy z dużej litery. Crux
Ostatnio zmieniony przez Crux 31 Październik 11, 18:40, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
michal1511 
Wędrowiec

Gra w: SHC, SH 2 Deluxe, SH1, SHC Extreme, SHC3
Posty: 22
Medale: Brak

Wysłany: 30 Październik 11, 20:14   

Szlifować niech szlifują, ale dajcie mi skirmisha!!!

Klawisz ALT nie gryzie. ;) Crux
Ostatnio zmieniony przez Crux 31 Październik 11, 18:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jonek300 
Wędrowiec

Gra w: Twierdza 2
Wiek: 29
Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 30 Październik 11, 20:29   

A czy S3 bedzie sam się aktualizował? Czyli że nagle będą pokazywać się nowe opcje w grze, tak?
_________________
Podpisano: Sir Jonek
 
 
 
michal1511 
Wędrowiec

Gra w: SHC, SH 2 Deluxe, SH1, SHC Extreme, SHC3
Posty: 22
Medale: Brak

Wysłany: 30 Październik 11, 21:08   

Jeśli masz oryginała to będzie sama się aktualizować. Co do nowych opcji to nic na ten temat nie wiadomo. Dobrze by było, jakby wprowadzili kilka nowych opcji min. przyspieszanie czasu, skirmish.

Post poprawiony. Crux
Ostatnio zmieniony przez Crux 31 Październik 11, 18:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jovan 
Wędrowiec


Posty: 7
Medale: Brak

Wysłany: 31 Październik 11, 10:17   

Haha, jeszcze niech tylko ktoś ich pochwali za te patche! To jest zwykłe CHAMSTWO. Czy oni tej gry w ogóle nie testowali? MUSIELI zdawać sobie sprawę z tego, co oni narobili. Po prostu oszukali graczy. Ja za takie coś płacić nie zamierzam. Poczekam aż już wydadzą wszystkie patche i gra będzie wyglądać tak jak powinna.

I co, dziwicie się nadal, że tyle osób rzuca hasłami w stylu "kiedyś gry były lepsze"? Bo one rzeczywiście były! Nikt nie śmiał wypuszczać jakiejś wersji alpha i oczekiwać za to góry kasy. Już chyba nigdy nie kupię żadnej gry bez przetestowania dema, czy wersji... darmowej. Bo po prostu się nie da. Oni okradają nas, to zginą od własnej broni.

Dobrze, że nie miałem kasy, bo bym pewnie kupił.

A od Ciebie wielu userów powinno się uczyć. ;) Gratulacje. Crux
_________________

Ostatnio zmieniony przez Crux 31 Październik 11, 18:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adriannn 
Wolny chłop


Gra w: 1, Crusader
Wiek: 26
Posty: 85
Medale: Brak

Wysłany: 31 Październik 11, 11:43   

Jestem zawiedziony. Dobrze że nie kupowałem, tylko pożyczyłem od kumpla :D Niby na początku fajnie, ale z czasem już nudno. Nie polecam i odradzam!

Ale nie wiem, dlaczego czepiacie się grafiki. Jest średnia i tyle...
_________________
"Tam gdzie wrogów k*pa,
i tam najlepszy szermierz d*pa."
 
 
Drivers 
Osadnik

Gra w: Nic
Posty: 33
Medale: Brak

Wysłany: 31 Październik 11, 12:32   

adriannn napisał/a:


Ale nie wiem, dlaczego czepiacie się grafiki.


Chociaż jedna osoba sie ze mną zgadza :D
 
 
wisnia_pc 
Wędrowiec

Posty: 19
Medale: Brak

Wysłany: 31 Październik 11, 13:07   

Grafika jest ok, lepsza niż w 2, nie spodziewałem się że to będzie jakiś wypas ale trzyma poziom. Oczywiście gram na ultra. [/color=red]N[/color]ajbardziej tylko denerwują bugi, np niedźwiedzie i wilki wchodzą na mury po drabinach :) [color]red]N[/color]o i inteligencja naszych wojaków: stoją w miejscu nawet jak wróg jest blisko nic nie robią praktycznie. No i jeszcze mnie denerwuje że drwale nie walczą z wilkami w jedynce tak było jak wilk zakatował drwala to drwal mu oddał :)

Drobne błędy interpunkcyjne, ale powtarzasz zwrot "no i". ;) Pozdrawiam, Crux
Ostatnio zmieniony przez Crux 31 Październik 11, 18:50, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz