ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Notatki z życia codziennego.
Autor Wiadomość
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 9 Wrzesień 11, 14:20   Notatki z życia codziennego.

W tym temacie piszemy notatki z każdego dnia który chcecie opowiedzieć.

Np.

" 09.09.2011r.
Nie wyspałem się, jak zresztą zwykle... Nie chciało mi się iść do szkoły, jak zwykle... Chociaż dostałem 5! Na obiad miałem pomidorową. ( :D ) Po posiłku poszedłem do kolegi zagrać w nogę. Niestety, złamałem nogę. :( Przynajmniej jest chociaż 1 +! Nie muszę chodzić do szkoły! :D "

To jest tylko przykład, ale wy możecie pisać o czym tylko chcecie, w każdym dniu! ;)
Ja napiszę notatkę jutro ( jak wejdę na kompa :D ), być może coś się jeszcze zdarzy! A dzisiejszy dzień jest wyjątkowo ciekawy... :P
 
 
Kacper 
Moderator
widzi wszystko.


Gra w: Stronghold 1
Posty: 429
Medale: Brak

Wysłany: 10 Wrzesień 11, 19:43   

Proszę bardzo, co mi się dzisiaj zdarzyło:
http://img199.imageshack....eztytuumylk.jpg ;p

A z dwa tygodnie temu zdarzyła się rzecz następująca:
Było malowanie pokoju, po którym trzeba było wnieść z powrotem meble. Dodam, że wynosić musiałem je sam, bo nie miał mi kto pomóc - meblościanka czy jak kto woli segment - trzy elementy górne i trzy dolne plus pierdoły. Ciężkie jak cholera, ale cudem zostały w jednym kawałku i nic im się nie stało.

Meble z powrotem wniesione raz-dwa (malarz pomógł), wszystko git, stoi. Tylko, że ruszyliśmy złącze od kablówki i znikł internet. Kabel idzie za segmentem. Zostałem sam, i zacząłem kombinować. Podnoszę się z podłogi i ŁUP - przywaliłem w drzwiczki od szafki, które się czasem same otwierają. Dzięki temu... i efektowi domina zwaliły się do przodu jedna po drugiej wszystkie trzy górne części segmentu. Efekt? Powyłamywane zawiasy, śrut na podłodze i hałas o godz. 10:00 rano w niedzielę :P

Edit: Akurat znalazłem na YT coś mniej więcej podobnego :D
_________________
I znowu polski rycerz dumnie
podejmie złotą rękawicę.
Widziałem ją w blaszanej trumnie,
gdzie wróg rozbitą miał przyłbicę.
Gustaw Kodrąb 1941
 
 
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 27
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 10 Wrzesień 11, 22:04   

Mi sie zdarzyła dosyć komiczna sytuacja z skarpetkami :-D moja mama przy wkładaniu mi rzeczy do szuflady włożyła jedną parę skarpetek składającej się z jednej mojem skarpetki i z jednej skarpetki mojego starszego brata (skarpetki były identyczne), oczywiście ubrałem sobie te skarpetki i cały dzień chodziłem z jedną, nieswoją skarpetą :-D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz