ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bordinio
26 Sierpień 11, 13:30
Twierdza sie zacina
Autor Wiadomość
licha 
Wędrowiec

Posty: 8
Medale: Brak

Wysłany: 23 Sierpień 11, 14:35   Twierdza sie zacina

Witam mam problem. Gdy próbuję się połączyć przez internet mam problem. Włączam (przez game rangera) włączam pisze oczekiwanie na hosta i się twierdza zacina. mam windows 7 i dobry komputer. To samo jest przez hamachi a do mnie nikt się połączyć nie umie. Pomoże ktoś ?
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 23 Sierpień 11, 14:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 27
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 23 Sierpień 11, 15:19   

Twierdza się nie zacina tylko poprostu nie da rady znaleźć pokoju, spróbuj to naprawić reinstalem.
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 23 Sierpień 11, 15:47   

Może po prostu za duży ping :-P
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
licha 
Wędrowiec

Posty: 8
Medale: Brak

Wysłany: 23 Sierpień 11, 18:06   

reinstalem ? instalowałem kilka razy pare wersji i z płytki i ściągałem i nic;p przez hamachi pokój znajduje ale jak klikam joing po prostu się zawiesza i potem wyłącza

HELP PLS chciałem sobie z kumplem zagrać obaj mamy radiówke ( od tego samego dostawcy ) i obaj bardzo podobne komputery a on umi a ja nie ! :(
 
 
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 27
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 23 Sierpień 11, 18:12   

Albo ping, albo masz coś z internetem
 
 
licha 
Wędrowiec

Posty: 8
Medale: Brak

Wysłany: 23 Sierpień 11, 18:33   

a jak ping zmiejszyć? ws sumie przy necie 3 MB i dobrym kompie ( w porównaniu do wymagań ) nie powinien być ping wysoki . Gram bez problemu w inne gry ( fifa11, f1, colin mcrael )
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 23 Sierpień 11, 18:41   

Wyłączyć wszystko w tle, co nie jest potrzebne, czyli żadne przeglądarki, komunikatory, steam i takie tam rzeczy.

Poza tym wyłącz firewalla, zaktualizuj Hamachi. Czasem trzeba się coś bawić przy portach, ale o tym nie mam zielonego pojęcia.
 
 
Wily925 
Wędrowiec

Posty: 9
Medale: Brak

Wysłany: 24 Sierpień 11, 08:04   

To zależy chyba też od internetu jaki masz szybki. Moim zdaniem w tym tkwi problem. ;-)
Ja mam 1Mb i mi się tylko ścina w czasie gry.
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 24 Sierpień 11, 10:03   

Po za tym nie zwróciliście uwagi na to że zrobił to w złym dziale ;) .
Zapraszam tutaj :


http://strongholdnet.gry-...wforum.php?f=34


Co do twojego problemu to popieram wypowiedź Smerfa.
 
 
licha 
Wędrowiec

Posty: 8
Medale: Brak

Wysłany: 24 Sierpień 11, 12:47   

hamachi mam najnowsze , nie mam routera, internet 3 MB a więc jak wilemu przy 1 MB chodzi w miare dobrze to tu z internetem problemów nie ma.

Nie wiem spróbuje potem wyłączyć gg i inne pierdoły chociaż moim zdaniem i tak to nic nie da( tak jak już pisałem komputer dobry [Procesor 4x 2.6 , 4 GB ram, 1 GB karta grafiki ;p]). A domyśla się ktoś dlaczego nikt do mnie dołączyć nie potrafi ?
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 24 Sierpień 11, 13:19   

Może po prostu jak robisz rooma masz ustawione jakieś hasło? Wiem, wiem GR to czarna magia dla początkujących :-D
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
licha 
Wędrowiec

Posty: 8
Medale: Brak

Wysłany: 24 Sierpień 11, 13:44   

przez game rangera umiem grać po prostu daje start włącza się twierdza i nikt nie potrafi do mnie wejść:(

a jak ja próbuje gdzieś wejść to jak włączy się twierdza i dam alt+ctrl+del ( menadżer zadań )) to pisze tam brak odpowiedzi.
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 24 Sierpień 11, 18:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mroczny38 
Burżuj


Gra w: Stronghold 1, Crusader i Minecraft
Wiek: 25
Posty: 223
Skąd: Wrocław
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 24 Sierpień 11, 19:20   

Aaa też mam ten problem ze wszystkim na moim kompie. Wystarczy przeczekać aż zacznie działać. Jeśli dalej będziesz miał ten sam problem to wielkie współczucie.
_________________
Me Gusta koty :D
 
 
 
licha 
Wędrowiec

Posty: 8
Medale: Brak

Wysłany: 24 Sierpień 11, 21:12   

tyle że jak czekam chwile to się twierdza wyłącza
 
 
mroczny38 
Burżuj


Gra w: Stronghold 1, Crusader i Minecraft
Wiek: 25
Posty: 223
Skąd: Wrocław
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 25 Sierpień 11, 11:17   

Tak się dzieje tylko na multi? Cze też jak włączasz grę?
_________________
Me Gusta koty :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz