ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kacper
12 Sierpień 11, 22:44
Potrzebuje jakiegoś PROPLAYERA!!
Autor Wiadomość
oops 
Wędrowiec


Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 12 Sierpień 11, 15:55   Potrzebuje jakiegoś PROPLAYERA!!

Otóż to, że rekreacyjnie gramy sobie z kumplami w Stronghold: Crusader . Ostatnio mi się chwalili, że mnie zjadą, bo są PRO bo mają nowe taktyki kosmiczne itp. Łączymy się przez GameRengera. Potrzebuje kogoś PRO w tą grę aby mnie nauczył kilku efektownych taktyk, np. jak szybko i najlepiej kase zarabiać, taktyki bitewne itp.Gramy na zasadach: bez fosy, bez ognia, bez kusz, bez katapult, balist, ogólnie bez budynku inżynierów. Proszę aby ochotnicy się zgłaszali w odp. PROSZE PODAĆ NR GG. Umówimy się na jakąś gierke i wtedy mnie czegoś nauczy:D Jestem średni jeśli chodzi o tą grę.
_________________
Nie zadzieraj z idiotą!! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona Cię swoim doświadczeniem.
 
 
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 27
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 12 Sierpień 11, 18:07   

Był już taki temat, co do nauki nie mam czasu cię uczyć, tutaj masz poradnik do gry w multiplayer PORADNIK,
 
 
oops 
Wędrowiec


Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 12 Sierpień 11, 19:48   

Ja umiem grać.! Chodzi mi głowie o taktyki bitewne, ekonomiczne itp.
_________________
Nie zadzieraj z idiotą!! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona Cię swoim doświadczeniem.
 
 
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 27
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 12 Sierpień 11, 20:26   

To nie jest poradnik do gry tylko do multiplayer, a gracze przecież najpierw grają w single, później W multi, poradnik ten przedstawia jak szybko urosnąć w potęgę, co do wojsk najczęściej szkoli się konnych łuczników z tarczami, pamiętaj też by wykorzystać wzgórza (o ile w pobliżu jakieś są)
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 12 Sierpień 11, 23:41   

Ja mogę Ci pokazać podstawy eko i walki, tylko przeczytaj dokładnie poradnik. Nauczyłbym Cie jak grać ze wszystkim (oprócz ognia), ale do waszych zasad też się to przyda. Podejrzewam, że nie gracie na "specjalnych" mapach do multi, więc będziesz musiał się do nich przyzwyczaić, bo na innej to nie da rady uczuć. Sam nie jestem jeszcze super graczem, lecz o "taktykach" wiem bardzo dużo.
Napisz na GR pod nick Faxid
STRONGer napisał/a:
co do wojsk najczęściej szkoli się konnych łuczników z tarczami,

Większość wspomina tylko o tym, ale niestety to tylko ułamek kluczu do zwycięstwa.
 
 
oops 
Wędrowiec


Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 13 Sierpień 11, 09:48   

Kupiec Hrupkuw, twój nick GR to =>H-S<={Faxid}? Bo ja to Crazy In Love <33[/u]
_________________
Nie zadzieraj z idiotą!! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona Cię swoim doświadczeniem.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 13 Sierpień 11, 11:08   

Tak dokładnie, napiszę zaraz do ciebie.
 
 
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 27
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 13 Sierpień 11, 11:18   

Kupiec Hrupkuw napisał/a:

Większość wspomina tylko o tym, ale niestety to tylko ułamek kluczu do zwycięstwa.


Tutaj bym się nie zgodził, konni łucznicy jest najważniejszą jednostką w multiplayer, oczywiście oprócz nich używa się także rycerzy, asasynów, i niekiedy też kuszników.

oops - przyjrzyj się też innym graczom jak budują i jak atakują, ja jak się dobrze przypatrzysz, możesz się czegoś nauczyć.ują, ja jak się dobrze przypatrzysz, możesz się czegoś nauczyć.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 13 Sierpień 11, 13:14   

Najważniejszą jednostką jest inżynier ;D. Ogólnie to myślałem nad zrobieniem bardzo obszernego poradnika ze wszystkim dokładnie opisanym, oczywiście nic nie zastąpi nauczyciela, ale rekrutom po przeczytaniu takiego poradnika łatwiej by było zrozumieć naukę. Obecny poradnik na stronie niestety zawiera bardzo mało informacji.
 
 
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 27
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 13 Sierpień 11, 15:01   

Kupiec Hrupkuw napisał/a:
Najważniejszą jednostką jest inżynier ;D. Ogólnie to myślałem nad zrobieniem bardzo obszernego poradnika ze wszystkim dokładnie opisanym, oczywiście nic nie zastąpi nauczyciela, ale rekrutom po przeczytaniu takiego poradnika łatwiej by było zrozumieć naukę. Obecny poradnik na stronie niestety zawiera bardzo mało informacji.


Chodziło mi o jednostki bitewne, co do poradnika, nie mam nic przeciwko żebyś go wkleił poradnik, z pewnością by się przydał początkującym graczom.
 
 
oops 
Wędrowiec


Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 13 Sierpień 11, 17:01   

Noo:D tylko taki obszerniejszy:D
_________________
Nie zadzieraj z idiotą!! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona Cię swoim doświadczeniem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz