ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bordinio
23 Lipiec 11, 11:40
Twierdza Krzyżowiec Multiplayer - POMOC - Początkujący
Autor Wiadomość
Bernkow 
Wolny chłop


Gra w: Twierdza Krzyżowiec i Twierdza Deluxe
Wiek: 27
Posty: 53
Skąd: Kołobrzeg
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 23 Lipiec 11, 10:28   Twierdza Krzyżowiec Multiplayer - POMOC - Początkujący

Witam,
Otóz jestem bardzo zielony w grze mp. Tzn. nigdy nie gralem w twierdze krzyzowiec przez internet, a bardzo bym chcial.
A więc posiadam oryginalną wersję gry - tzn. Twierdze Warchest gdzie znajdują się dwie wersje gry :
- Stronghold
- i Stronghold Crusader
Mam zainstalowaną ją, wchodze w mp, i nie wyskakuja mi zandne ,,pokoje,, do ktorego , bym mial dolaczyc.
I wlasnie czy moze ktos mi wytlumaczyć krok po kroku , jak zagrac sobie w mp ?, wiem , ze trzeba jakiego GamerSpy, - lub GamerRnger, ale nie umiem sie nimi posluygiwac, tzn. nie wiem jak wyszukac serwery z twierdzy krzyzowiec.
Liczę na Waszą pomoc, - Pozdrawiam - Bernkow
 
 
 
Zohan 
Burżuj


Gra w: ALL
Wiek: 50
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 11, 11:08   

Nie będzie ci to potrzebne.
Możesz zagrać na jakimś serwerze Hamachi lub na dedyku.

1.)Uruchom Stronghold Crusader
2.)Kliknij multiplayer
3.)Klikasz połączenie internetowe TCP/IP
4.)Wyszukujesz lub sam zakładasz serwer Hamachi lub No Hamachi
5.)Wpisujesz ip , nie musisz portu
6.)Jeżeli jest to twój serwer klikasz utwórz jeżeli nie to dołącz
7.)Grasz ;)
_________________
Prawda jest tylko jedna.
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 11, 11:51   

Ściągnij normalną wersję Stronghold Crusader bo inaczej będziesz miał problemy z połączeniem. Później zainstaluj Game Ranger i dalej już intuicyjnie. Jak będziesz miał problemy wtedy pytaj.
 
 
Bernkow 
Wolny chłop


Gra w: Twierdza Krzyżowiec i Twierdza Deluxe
Wiek: 27
Posty: 53
Skąd: Kołobrzeg
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 23 Lipiec 11, 13:12   

A czy mam rozumiec iż moja wersja jest ,,nie normalna ?'' .
A czy , jak zainstaluje juz ten program GamerRanger , to czy wlączam gre, gamera, i od razu moge wyszukac serwery ? , czy , potrzebuje jeszcze tego hamachi ?
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 11, 14:30   

Warchest nie połączy się ze zwykłym SHC. Po zainstalowaniu SHC i Game Ranger po prostu włączysz GR i będziesz miał serwery (po zrobieniu konta itd). GR to alternatywa do Hamachi z tym, że na hamachi nie masz serwerów tzn "pokojów" tak jak na GR.
 
 
Bernkow 
Wolny chłop


Gra w: Twierdza Krzyżowiec i Twierdza Deluxe
Wiek: 27
Posty: 53
Skąd: Kołobrzeg
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 23 Lipiec 11, 15:33   

Czyli nie ma żadnych szans, na zagraniu w mp , w wersji z Warchest ? . czy mogę , pobrac te GameRanger, zarejestrowac sie na nim , wyszykac serwerow i grać ?

[ Dodano: 23 Lipiec 11, 16:34 ]
Czyli nie ma szans na zagrania w mp, z wersją z Warchest ? , czy mogę pobrac gameranger, zarejestrowac sie na nim i grac swobodnie ?
 
 
 
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 27
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 11, 16:47   Re: Twierdza Krzyżowiec Multiplayer - POMOC - Początkujący

Bernkow napisał/a:
Witam,
Otóz jestem bardzo zielony w grze mp. Tzn. nigdy nie gralem w twierdze krzyzowiec przez internet, a bardzo bym chcial.
A więc posiadam oryginalną wersję gry - tzn. Twierdze Warchest gdzie znajdują się dwie wersje gry :
- Stronghold
- i Stronghold Crusader
Mam zainstalowaną ją, wchodze w mp, i nie wyskakuja mi zandne ,,pokoje,, do ktorego , bym mial dolaczyc.
I wlasnie czy moze ktos mi wytlumaczyć krok po kroku , jak zagrac sobie w mp ?, wiem , ze trzeba jakiego GamerSpy, - lub GamerRnger, ale nie umiem sie nimi posluygiwac, tzn. nie wiem jak wyszukac serwery z twierdzy krzyzowiec.
Liczę na Waszą pomoc, - Pozdrawiam - Bernkow


Może zagrasz ze mną;) też mam warchesta i też nie jestem za bardzo doswiadczony, jak by coś to pisz na PW
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 23 Lipiec 11, 17:03   

Tak normalnie się rejestrujesz potem wyszukujesz gre i same serwery powinny Ci sie pokazac . Na wersji 1.2 raczej sobiie nie pograsz..Wiec radziłbym pobranie patcha w werjsi 1.1 ze strony klanu X2X http://x2xclan.net/ z działu pownload a następnie zainstalowanie go.
 
 
Bernkow 
Wolny chłop


Gra w: Twierdza Krzyżowiec i Twierdza Deluxe
Wiek: 27
Posty: 53
Skąd: Kołobrzeg
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 24 Lipiec 11, 11:34   Re: Twierdza Krzyżowiec Multiplayer - POMOC - Początkujący

STRONGer napisał/a:
Bernkow napisał/a:
Witam,
Otóz jestem bardzo zielony w grze mp. Tzn. nigdy nie gralem w twierdze krzyzowiec przez internet, a bardzo bym chcial.
A więc posiadam oryginalną wersję gry - tzn. Twierdze Warchest gdzie znajdują się dwie wersje gry :
- Stronghold
- i Stronghold Crusader
Mam zainstalowaną ją, wchodze w mp, i nie wyskakuja mi zandne ,,pokoje,, do ktorego , bym mial dolaczyc.
I wlasnie czy moze ktos mi wytlumaczyć krok po kroku , jak zagrac sobie w mp ?, wiem , ze trzeba jakiego GamerSpy, - lub GamerRnger, ale nie umiem sie nimi posluygiwac, tzn. nie wiem jak wyszukac serwery z twierdzy krzyzowiec.
Liczę na Waszą pomoc, - Pozdrawiam - Bernkow


Może zagrasz ze mną;) też mam warchesta i też nie jestem za bardzo doswiadczony, jak by coś to pisz na PW

Chętnie zagram , no może i w mp , nie gralem, ale te 4lata z Twierdzą robią swoja ; d

A więc zrobię tak , i zobacze czy mi zadziala.
1.Uruchomię gre
2.Pobiorę i zainstaluje GameRanger
3.Zalożę konto na GamerRanger,
4.Wyszukam tych serwerów - z tym moge miec klopot bo nie wiem jak mogę je znależc - moge prosic kogo o jakis screen ?
5.Spróbuje zagrać :D


ps. Sprawdzilem wersje gry i mam : wersja gry : 1.0.0.1
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 24 Lipiec 11, 12:42   

Ściągnij patha 1.1 bo bez tego będzie Cię wyrzucać z gry.


Zainstaluj GR i rób intuicyjnie wszystko, to program prosty w obsłudze program, poradzisz sobie.
 
 
Bernkow 
Wolny chłop


Gra w: Twierdza Krzyżowiec i Twierdza Deluxe
Wiek: 27
Posty: 53
Skąd: Kołobrzeg
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 25 Lipiec 11, 10:40   

DonKamillo napisał/a:
Ściągnij patha 1.1 bo bez tego będzie Cię wyrzucać z gry.


Zainstaluj GR i rób intuicyjnie wszystko, to program prosty w obsłudze program, poradzisz sobie.

A więc pobralem juz patcha 1.1 - waży okolo 6mb.
DonKamilio ? - czy ma byc to tez jakas specjalna wersja tego GameRangera ? , - czy możesz mi podać najlepiej link do pobrania ?
Z góry dziękuję
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 11, 13:48   

Kod:
http://www.gameranger.com/
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 25 Lipiec 11, 20:57   

A gre wyszukujesz klikając Edit następnie options w pierwszej zakładce games szukasz strongholda crusadera , następnie browse ,i wskazujesz miejsce w ktorym znajduje się ikona którą uruchamiasz gre
 
 
Bernkow 
Wolny chłop


Gra w: Twierdza Krzyżowiec i Twierdza Deluxe
Wiek: 27
Posty: 53
Skąd: Kołobrzeg
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 26 Lipiec 11, 09:06   

A więc tak :
Mam Crusadera w wersji polskiej. Zainstalowalem tego patcha 1.1 (chyba po eng) , i gdy chcialem wlączyć grę to musialem wlozyc plyte, - mowie sobie, co tam nie bede jej wkladac, i pobralem craka do twierdzy crusadera, a teraz gdy ją wlączam to nie mam dzwięku i cale menu jest po eng.
Prosze o pomoc , czy tak ma być ?
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 26 Lipiec 11, 09:36   

Coś raczej masz źle, tzn. po wgraniu gra powinna być po angielsku, ale z dźwiękiem polskim. Jeśli chcesz mieć całość po polsku to musisz męczyć się z płytą.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz