ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam nauczyciela
Autor Wiadomość
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 11 Lipiec 11, 18:05   Szukam nauczyciela

Witam, interesuje mnie profesjonalna gra w SHC multiplayer. Szukam kogoś bardzo doświadczonego, kogoś kto poświęci mi trochę czasu. Nie mówię tu o podstawach, bo je znam, czasami uda mi się pokonać silnego przeciwnika, byłem w kilku klanach, regularnie gram od kwietnia tego roku. Dotychczas grałem najczęściej na 10 pt, nof/fs|no f only, kok on/off, 3k gold i chciałbym poznać też inne tajniki eko oraz walki. Jeśli ktoś ma chęć mnie czegoś nauczyć to, proszę napisać tu w temacie.
Nick na GR: Faxid

EDIT: Aby nie pozostać dłużnym/biernym dla społeczeństwa i ja mogę czegoś nauczyć całkiem początkujących na grze 10 pt.
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 13 Lipiec 11, 01:39   

Regularnie Cię "uczyć" pewnie nie będę miał czasu ale możemy zagrać raz na jakiś czas to w miarę możliwości coś Ci podpowiem.

GG masz na pw.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 13 Lipiec 11, 08:42   

Ok dzięki, tylko o to mi chodziło.
 
 
WARXZ 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 19 Lipiec 11, 21:24   

Ja również szukam nauczyciela gry w Stronghold: Crusader.
Mam doświadczenie jedynie w singlu. W multi grałem jedynie raz z moim kolegą przez lana.
Chciałbym znaleźć kogoś kto wyjaśniłby mi podstawy gry w multi.

Nick GR: WARXZ
 
 
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 27
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 19 Lipiec 11, 21:38   

Podczas gier multiplayer przypatrz się innym doświadczonym graczom, ja tak robię i jestem teraz trochę lepszy;) coraz większy opór stawiam graczom;) chociaż wciąż nie jestem super graczem:(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz