ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bordinio
22 Czerwiec 11, 21:35
Problem z grą mutiplayer
Autor Wiadomość
krzych_6615 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold v1.2 (przez neta) Twierdza 2 v.1.
Posty: 7
Medale: Brak

  Wysłany: 10 Kwiecień 11, 19:45   Problem z grą mutiplayer

Otóż chodzi o to, że kiedy chciałem grać z kumplem przez neta on został hostem, ja wpisałem jego IP i szukało i szukało i szukało potem sesji tak długo, że już nam sie znudziło.Więc się pytam: Da się jakoś szybciej szukać tej sesji? :-(
_________________
Stronghold rządzi
Ostatnio zmieniony przez Kacper 30 Lipiec 11, 20:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 11, 20:39   

Ktoś z Was ma pewnie wewnętrzne IP. Rozwiązanie to taki program który się nazywa Game Ranger. Ściągnijcie go, zainstalujcie i grajcie przez niego.

http://www.google.pl/
 
 
krzych_6615 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold v1.2 (przez neta) Twierdza 2 v.1.
Posty: 7
Medale: Brak

Wysłany: 11 Kwiecień 11, 19:34   

A jak przez niego grać?
_________________
Stronghold rządzi
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 11 Kwiecień 11, 20:21   

A ściągnąłeś już? Tam wszystko robisz intuicyjnie, żaden problem to obsługiwać.
Robisz host, ktoś wchodzi, klikasz join game i włącza się gra. Analogicznie Ty możesz wejść do kogoś.
 
 
Bernkow 
Wolny chłop


Gra w: Twierdza Krzyżowiec i Twierdza Deluxe
Wiek: 27
Posty: 53
Skąd: Kołobrzeg
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 22 Czerwiec 11, 16:46   

DonKamillo napisał/a:
Ktoś z Was ma pewnie wewnętrzne IP. Rozwiązanie to taki program który się nazywa Game Ranger. Ściągnijcie go, zainstalujcie i grajcie przez niego.

http://www.google.pl/


Wiem, zainstalowałem go - jest on umieszczony juz na plycie z ga, gdy instalujesz nP; Stronghold Crusade to po jego instalcji wyskakuje tobvie czy zainstalowac ten program do gry w necie. Zainstalowałem go , włączyłem i zupełnie nie wiem jak w nim wyszukac ten pokój zebym gral przez neta, bo jak zalozycielteamtu ^^ w grze jak klikam mp tez nie moge grac. i tez mi sie tak dlugo ładuje i nic ; /
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 22 Czerwiec 11, 19:20   

Pewnie mówisz o GameSpyArcade, który jest dość lipny. Zainstaluj GameRangera, jak radził DonKamillo.
 
 
Zurek 
Wędrowiec

Gra w: Crusader
Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 23 Czerwiec 11, 21:08   

Wygadujesz bzdury. Bez roznicy jaki ma program, czy gsa czy gameranger, jezeli laczy sie przez router i ma zablokowane porty to zaden program nie pomoze.
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 24 Czerwiec 11, 11:31   

Z doświadczenia wiem, że GSA czasem nie działał, a na GR wszystko chodziło bez zarzutów.
 
 
Zurek 
Wędrowiec

Gra w: Crusader
Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 24 Czerwiec 11, 13:10   

W takim razie dlaczego mi nie dziala nawet GR? Mam neostrade, lacze sie przez router (liveboxa) i nie moge hostowac gier, a na gamerangerze nie moge nawet do nich wchodzic. Kwestia zablokowanych portów, czy ktos na tym forum wie na jakich portach dziala twierdza? Chciałbym sobie pograc z kolegami.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz