ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Odyn
14 Styczeń 09, 16:43
Najlepsza/ulubiona jednostka w Stronghold Crusader

Najlepsza/ulubiona jednostka Stronghold Crusader
Łucznik
3%
 3%  [ 6 ]
Włócznik
1%
 1%  [ 3 ]
Kusznik
18%
 18%  [ 30 ]
Pałkarz
22%
 22%  [ 37 ]
Pikinier
22%
 22%  [ 36 ]
Wojownik
8%
 8%  [ 14 ]
Rycerz
15%
 15%  [ 25 ]
Drabiniarz
2%
 2%  [ 4 ]
Kopacz
1%
 1%  [ 2 ]
Czarni Mnisi
2%
 2%  [ 4 ]
Głosowań: 161
Wszystkich Głosów: 161

Autor Wiadomość
HrabiaDrako 
Wolny chłop


Wiek: 31
Posty: 62
Medale: Brak

Wysłany: 17 Lipiec 09, 12:46   

A apropo to moja ulubiona jednsotka moja to Pikinierzy!Ich obrona jest niezastąpiona.
 
 
 
Forik 
Wędrowiec


Posty: 15
Medale: Brak

Wysłany: 17 Lipiec 09, 13:39   

Ja nie dam rady określić swojej jednej jedynej ulubionej jednostki. Różnie to jest, bardzo lubię kuszników do obrony oczywiście, Rycerze (czyt. Ci na koniach- zbrojni xD), pałkarze, używam również HA, również ważni są jakże mądrzy i wykfalifikowani inżynierowie - maszyny oblężnicze za tym idą. To tyle. Aaaa - jeszcze wojownicy, poruszają się wolno, lecz wytwarzam ich szczególnie do celów defensywnych, tzw. 'Do lorda' :) )
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 19 Lipiec 09, 22:25   

Na poprzedniej stronie zapisywaliście teksty arabskich jednostek. Zapiszcie może tekst asasynów, gdy są zwalniani :-P .

Co do tematu - ostatnio przerzuciłem się trochę na arabskie jednostki, wystarczy zbudować obóz najemników. Z europejczyków używam rycerzy i opcjonalnie kuszników, ale i tak niezbyt często. Po prostu nie chce mi się stawiać tylu budynków :-P .
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 19 Lipiec 09, 22:33   

Ale inwestycja w budynki daje mniejsze koszty w późniejszej rekrutacji żołnierzy... Obóz najemników jest droższy (chodzi o jednostki). W krótkim odstępie czasowym lepiej korzystać z arabów, ale na dłuższą metę to lepiej budynki europejskie...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 20 Lipiec 09, 09:53   

Jak gram z botami, to może czasem zbuduję koszary, zbrojownię i warsztaty zbrojeniowe, ale tylko, kiedy mam dużo miejsca. Natomiast w grze multiplayer na razie nie miałem zbyt dużo trudnych pojedynków i obóz najemników wystarczał. Co do opłacalności masz rację, na dłuższą metę bardziej opłacają się europejczycy.
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 30 Lipiec 09, 14:44   

Ja z jednostek europejskich lubie mieczników. Jak się zniszczy swoimi HA wrogich łuczników
i sprzęt oblężniczy to oni wybiją wszystkich wojów wroga :lol: .
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
SuJo 
Wędrowiec


Gra w: SH,SHCW...
Wiek: 25
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Medale: Brak

Wysłany: 30 Lipiec 09, 20:18   

Ja zagłosowałem na kuszników :P i pałkarzy + Kuszników są extra w obronie ''np''zamku lub ataku zamku :D + pałkarzy są szybcy i silni :>
_________________
Stronghold dla ciebie dla rodziny...

The best soldier :)
Ostatnio zmieniony przez SuJo 31 Lipiec 09, 13:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 30 Lipiec 09, 21:34   

SuJo napisał/a:
szybcy i silni


Tak szczególnie w większych grupach... Np 100 pałkarzy może nieźle prowadzić obleganie na zamek...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 30 Lipiec 09, 22:15   

Tak, ale pas smolnych rowów może ich szybko wykończyć.
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 30 Lipiec 09, 23:08   

No to wiadomo, ale rycerzy też wykończy... Nawet wielka tafla wilczych dołów...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 31 Lipiec 09, 11:11   

Eee... Rycerze mają większe szanse na przeżycie niż pałkarze. Miałem na myśli samodzielne obleganie zamku, pałkarze by sobie nie poradzili(zakładam, że nie chodzi o zamek Szczura lub Sułtana), natomiast rycerze nigdy nie idą sami.

Rycerze z pałkarzami mieliby szansę na udane oblężenie, jeśli wróg podpaliłby smolne rowy w czasie szarży rycerzy, co jest bardzo prawdopodobne.
 
 
SuJo 
Wędrowiec


Gra w: SH,SHCW...
Wiek: 25
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Medale: Brak

Wysłany: 31 Lipiec 09, 13:28   

Rycerze ci europejscy :D też są fajni tylko jeden ich minus ze nie mogą zchodzić z konia jak ''np''w twierdzy 2
_________________
Stronghold dla ciebie dla rodziny...

The best soldier :)
 
 
Lord Pepsi 
Osadnik

Posty: 28
Skąd: KrK
Medale: Brak

Wysłany: 31 Lipiec 09, 16:15   

Ja zawsze stosuje taktykę obrona-euro. atak-arab.
Sppróbujcie.
_________________
Nobody is perfect.
I'am nobody.
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 31 Lipiec 09, 16:28   

Zgadzam sie z SuJo. Jakby schodzili z koni gra byłaby ciekawsza :-P , a wracając do tych pałkarzy to z rycerzami to tworzą niszczycielski duet 8-) no ale bez HA sie nie da xd :mrgreen:
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 09, 03:55   

wojownik123 napisał/a:
no ale bez HA sie nie da


Uwierz mi , że da się... Co to za problem zdobyć zamek bez HA? Wystarczy więcej wojska i tyle... Ale już obleganie nie będzie takie efektywne...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz