ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Minecraft
Autor Wiadomość
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 29 Lipiec 11, 11:13   

Poszło.

Ja bym preferował skype, nie wiem, jak inni... A TS jest lepszy?
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 31 Lipiec 11, 18:24   

Też poproszę o ID i hasło. Ja też jestem za komunikacją głosową, ale mam problem z mikrofonem [bądź ze sterownikami], więc będę musiał się ograniczyć do zwykłego chatu :-( .
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 31 Lipiec 11, 20:17   

Poszło.

Może od razu poinformuję o planach - co budujemy, do czego zmierzamy itd.
Na razie głównym celem jest ukończenie murów obronnych czegoś, co będzie naszym zamkiem. Gotowe są już wieże i fundamenty palisady - w planach są dwie dzielnice, podziemia, port i kolejka do kolejnej ekspansji(to akurat na dalszą metę).
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 28
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 31 Lipiec 11, 20:29   

Kolejka ma być do mojego domku a nie jakiejś ekspansji ;p
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 31 Lipiec 11, 20:53   

Ha, podobno twój dom to fort obronny! :D
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 31 Lipiec 11, 21:07   

Ee... Fort będzie dość duży... A co do domu - na kolejkę jest za daleko, a mury najpewniej trzeba będzie poprowadzić przez niego.

No, jest jedna alternatywa... Ale trzeba ją przemyśleć.
 
 
adi142 
Wolny chłop


Wiek: 25
Posty: 69
Skąd: z nikąd
Medale: Brak

Wysłany: 1 Sierpień 11, 13:44   

Erek, czy mógłbyś podać mi id i hasło tego nowego serwera? Jednocześnie pragnę powiadomić, że ja także zakładam serwer minecrafta. Są wgrane niektóre pluginy, np. LWC. Cała gra polega na zdobywaniu złota na różne sposoby i wydawaniu go na zakup działek pod budowę domku czy rzadkich narzędzi. Złoto można zdobyć m.in poprzez eksplorację jaskiń z potworami czy zwiedzaniu katakumb pełnych zagadek i potworów. Można także wymieniać surowce, przedmioty na złoto w Skupie Materiałów. Razem z ekipą (czyt. kumplami) tworzę serwer. Ostatnio jednak większa część wyjechała na kolonię w z tego powodu prace zostały zawieszone. Brakuje webmastera, budowniczego i kolegi odpowiedzialnego za ogólne sprawdzanie funkcjonalności serwera. Ja zajmuję się praktycznie wszystkim. Od robienia katakumb, poprzez pracę nad forum do instalowania pluginów. Serwer wystartuje prawdopodobnie od 0,5 do 1 miesiąca. Dziękuję wszystkim, którzy przeczytali tego posta i pozdrawiam :)
_________________
\m/
 
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 1 Sierpień 11, 15:58   

adi142 napisał/a:
Erek, czy mógłbyś podać mi id i hasło tego nowego serwera?


Oj, ja nie jestem od tego bo to nie mój serwer. :)

Zapytaj Lorda Smerfa! ;)

adi142 napisał/a:
Jednocześnie pragnę powiadomić, że ja także zakładam serwer minecrafta. Są wgrane niektóre pluginy, np. LWC. Cała gra polega na zdobywaniu złota na różne sposoby i wydawaniu go na zakup działek pod budowę domku czy rzadkich narzędzi. Złoto można zdobyć m.in poprzez eksplorację jaskiń z potworami czy zwiedzaniu katakumb pełnych zagadek i potworów. Można także wymieniać surowce, przedmioty na złoto w Skupie Materiałów. Razem z ekipą (czyt. kumplami) tworzę serwer. Ostatnio jednak większa część wyjechała na kolonię w z tego powodu prace zostały zawieszone. Brakuje webmastera, budowniczego i kolegi odpowiedzialnego za ogólne sprawdzanie funkcjonalności serwera. Ja zajmuję się praktycznie wszystkim. Od robienia katakumb, poprzez pracę nad forum do instalowania pluginów. Serwer wystartuje prawdopodobnie od 0,5 do 1 miesiąca. Dziękuję wszystkim, którzy przeczytali tego posta i pozdrawiam


Jeśli takie coś powstanie, to proszę o ID i hasło! :) Jestem bardzo ciekawy, co to będzie! ;)
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 1 Sierpień 11, 21:21   

ID i hasło już wysłałem.

Adax, co do Twojego serwera - czy to nie wypacza trochę idei samej gry? Mam na myśli głównie to, co nazwałeś "skupem materiałów" i związane z tym wprowadzenie waluty, której używa się do kupowania przestrzeni w praktycznie nieskończonym świecie.
 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 1 Sierpień 11, 23:38   

Lord Smerf, widocznie podstawowa wersja Minecraft się nudzi i w zawiązku z tym ludzie tworzą własne mody, co jest bardzo dobre i ciekawe.
_________________
Modlitwa jest największą potęgą świata.
ks. Franciszek Jordan
Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem.
Adam Mickiewicz
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 11, 08:38   

Oczywiście rozumiem ruch tworzący mody, nawet go popieram; ludzie zrobili już dziesiątki różnorodnych modów do Minecrafta, z których wiele jest naprawdę wspaniałych. co innego jednak mod zmieniający nieco rozgrywkę, dodający nowe opcje czy np. bardzo przydatne do tworzenia map typu escape TooManyitems i SinglePlayer Commands niż plugin serwerowy dodający walutę w grze. Moim zdaniem takie coś jest więcej niż niepotrzebne; wszak zmienia niemal całkowicie ideę samej gry. Nie przeczę, niektórym może się to podobać, jednak ja do nich nie należę.
 
 
adi142 
Wolny chłop


Wiek: 25
Posty: 69
Skąd: z nikąd
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 11, 21:38   

Hmm... większość popularnych serwerów posiada własną walutę oraz taki właśnie system działek. Ostatnio sam mam mało czasu, jednak wczoraj na wieczór wziąłem się na dokańczanie 2 poziomu katakumb z mnóstwem pułapek (np. kiedy wejdziesz na płytkę to wyleje się na ciebie lawa). Dzięki za id i hasło.
_________________
\m/
 
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 11, 21:39   

adi142 napisał/a:
(np. kiedy wejdziesz na płytkę to wyleje się na ciebie lawa)


Czyli robisz coś w stylu Survival Mode?
 
 
adi142 
Wolny chłop


Wiek: 25
Posty: 69
Skąd: z nikąd
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 11, 22:21   

hmm... Jakby to ująć... Tak to jest podobne do Surrival Mode tyle że z jedną różnicą. Tutaj masz zapewnioną ochronę i masz określone miejsca do wykonywania czynności, np. Gaj Sosnowy do ścinania drewna, Kopania wiadomo do czego, katakumby do zdobywania złota i pokonywania potworów.
Screeny:
http://imageshack.us/g/18...0222293085.jpg/
_________________
\m/
 
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 11, 22:27   

Extra! Najbardziej podoba mi się świątynia! :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz