ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zwierzęta
Autor Wiadomość
WujuASR 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 9 Styczeń 11, 20:16   Zwierzęta

Macie jakieś zwierzątka? Przedstawcie je i dajcie zdjęcie najlepiej :) Ja mam chomika syryjskiego, Almę i berneńskiego psa pasterskiego. Zdjęcia dam póżniej! :-o
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 9 Styczeń 11, 20:37   

Ja mam rybki.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Lowcakur 
Szlachcic


Gra w: Sh+SHC
Wiek: 29
Posty: 259
Skąd: Rumia
Medale: Brak

Wysłany: 9 Styczeń 11, 21:05   

Ja mam krwiozerczego krolika lwa.
_________________
One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
 
Warlike 
Moderator
Wodzu, prowadź!


Wiek: 30
Posty: 228
Skąd: Gorlice
Medale: Brak

Wysłany: 9 Styczeń 11, 21:07   

Nie posiadam zwierząt domowych. Kiedyś brat miał świnkę morską, ale uciekła :P .
 
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 10 Styczeń 11, 16:13   

Ja już żadnych nie mam, miałem rybkę, zdechła, kota, miałem uczulenie. Mam pecha do zwierząt :P
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 10 Styczeń 11, 19:46   

mam psa Bareta, wielki jak czołg. I na razie tylko on. Miałem inne psy, ale już mi poumierały. Nawet legwana miałem, ale kosztował mnie dużo pieniędzy i był strasznie dziki, więc go musiałem oddać.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Artut97 
Burżuj

Gra w: Żadne
Wiek: 27
Posty: 244
Skąd: Zd-Wola
Medale: Brak

Wysłany: 12 Styczeń 11, 21:33   

Ja nie miałem szczęścia do zwierząt.

Chomik uciekł z tej swojego domku i popełnił samobójstwo, spadając z balkonu.
Psa przejechali.

A aktualnie nie mam.
_________________
W naszych żyłach Rap płynie non-stop, non-stop
w naszych sercach prawdziwy Hip-Hop, Hip-Hop!
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 14 Styczeń 11, 19:37   

Ja mam wyżła niemieckiego szorstkowłosego. To wspaniały pies myśliwski. To samica, a wabi się "Bryka". Wiem, zaje-fajne imię :P Mój tata jest leśniczym oraz członkiem koła myśliskiego, toteż chodzi z nią czasem na kaczki. Wcześniej była jeszcze "Kora", ale gdy byłem mały, zmarła na guza. Bryka jest bardzo "spasiona", lubi sobie dobrze pojeść, a je prawie wszystko. Uwielbia też pobiegać w lesie, czego powodem jest spalanie nadmiernych kalorii ;)
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 20 Styczeń 11, 18:13   

Moja przygoda ze zwierzętami zaczęła się gdzieś w wieku dziewięciu lat kiedy wróciłem z kolonii. To właśnie wtedy postanowiłem sobie sprawić jakieś żyjątko za zaoszczędzone pieniądze, przeznaczone na ten wyjazd. Na początku chciałem kupić szczura. Pod presją rodziców, zakupiłem jednak myszoskoczka, a właściwie to dwa. [ Trafiłem na parkę xP ] ( Rodzice powiedzieli, że brzydzą się gołych ogonów :P Myszoskoczek ma owłosiony ogon i na pewno jest przyjemniejszy od szczura, choć mniejszy. )
Wracając do tematu, owa para myszoskoczków miała dzieci jakieś dwa miechy po zakupie. Urodziło się siedem młodych. W rezultacie miałem ich 9. Całe szczęście, że byłem przytomny i w porę odseparowaliśmy "tatusia" od "mamusi" bo "tatuś" był gotowy do rozmnażania około tygodnia po urodzeniu się małych i tak w kółko. Sami rozumiecie, że utonąłbym w futrze :D
Na szczęście udało mi się porozdawać ich nadmiar i w rezultacie zostałem z jednym. [ Zostawiłem sobie młodą myszoskoczkę ]

Potem w moim życiu trafiłem jeszcze na papugi faliste.

Obecnie mam suczkę rasy Cane Corso, jest to niestety już mój drugi pies bo pierwszy zdechł jakoś w grudniu w wieku 7 lat :/ Zjadła jakiś kawałek szmatki [ pozdrowienia dla śmieciarzy leśnych ], doszło do perforacji jelita, ale operacja nic nie dała.


P.S. Pamiętam, że jak byłem młodszy to codziennie po szkole wbijaliśmy z kolegami do zoologicznego. Mogliśmy się nawet bawić z niektórymi zwierzakami bo właściciel był naprawdę spoko.
 
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 21 Styczeń 11, 17:06   

mój Baret też jest Cane Corso :) mam nadzieję, że wy też zostawiliście mu uszy i ogon w spokoju.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 21 Styczeń 11, 17:28   

Ojciec chciał ciąć, ale reszta rodziny się temu sprzeciwiała :D I przy tym, i przy poprzednim psie zostawiliśmy uszy, ale ogony to miały obcięte. Takie były kupione :P

P.S. Mam takie pytanie do Ciebie :P Wydaje mi się, że Cane Corso wymawia się po prostu "kane korso". Czy Ty wymawiasz "kejn" ? Po łacinie i włosku, cane to pies i wymawia się kane. Co Ty o tym sądzisz ?
 
 
 
przemusio 
Piechur


Gra w: czasami zrobię mapę na konkurs (SH/ SHC),
Wiek: 26
Posty: 460
Skąd: Gdynia
Medale: Brak

Wysłany: 21 Styczeń 11, 21:27   

A ja mam brata :P [tak serio to nic nie mam ze zwierząt]
_________________

 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 21 Styczeń 11, 23:43   

ja mówię kane korso. to rasa pochodzenia rzymskiego.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Aragorn 
Mieszczanin


Gra w: SH, SHC, SH2
Posty: 136
Medale: Brak

Wysłany: 9 Kwiecień 11, 19:36   

Ja mam niespotykanie leniwego kota, Ryszarda. Oto on:

Rychu w pełnej okazałości!
 
 
przemusio 
Piechur


Gra w: czasami zrobię mapę na konkurs (SH/ SHC),
Wiek: 26
Posty: 460
Skąd: Gdynia
Medale: Brak

Wysłany: 9 Kwiecień 11, 20:19   

Aragorn, nic nie widać :P
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz