ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Saga o wiedźminie
Autor Wiadomość
adriannn 
Wolny chłop


Gra w: 1, Crusader
Wiek: 26
Posty: 85
Medale: Brak

Wysłany: 3 Grudzień 10, 10:55   Saga o wiedźminie

Witam, zapewne większość z was słyszała o tej sadze i ktoś ją czytał ;-) Ja za 500 stron skończę cały, siedmioksiąg. W tym temacie możecie rozmawiać, pytać, prosić o wyjaśnienie, wybierać najlepszą rzecz itp.

Mam nadzieję że ktoś się znajdzie co miał styczność z Sapkowskim :-) A więc:

Jaki jest was ulubiony bohater sagi?
 
 
Lowcakur 
Szlachcic


Gra w: Sh+SHC
Wiek: 29
Posty: 259
Skąd: Rumia
Medale: Brak

Wysłany: 3 Grudzień 10, 14:04   

Przeczytalem cala sage wiedzmina, 2 tomy opowiadan oraz "cos se konczy, cos sie zaczyna"
Sapkowski pisze swietne fantasty, i w tym wypada najlepiej. Niestety, wizerunek ksiazki popsula "swietna" produkcja filmowa pt. "Wiedzmin", po ktorej mialem nocne koszmary i napady zlosci.
Moim zdecydowanymi faworytami sa oczywiscie Cahir, Jaskier, Cirilla oraz Geralt. Na uwage zasluguje takze Hrabia Trzy Kawki, Yennefer oraz Neneke.

Alt.
- Warlike
_________________
One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
Ostatnio zmieniony przez Warlike 3 Grudzień 10, 16:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
adriannn 
Wolny chłop


Gra w: 1, Crusader
Wiek: 26
Posty: 85
Medale: Brak

Wysłany: 3 Grudzień 10, 14:48   

Filmu nie oglądałem, nie oglądam i nie zamierzam :P Mój ulubiony bohater sagi to Jaskier, ale pewnie większość go lubi więc wybieram, hm... Zoltana :) albo Yarpen, może Regis ;)
_________________
"Tam gdzie wrogów k*pa,
i tam najlepszy szermierz d*pa."
 
 
theRadek222 
Wędrowiec


Gra w: We wszystkie
Wiek: 26
Posty: 21
Medale: Brak

Wysłany: 25 Marzec 11, 15:16   

Bardzo ciekawa książka ale ja osobiście wole trylogie Narentrum tego samego autora polecam i pozdrawiam.
_________________
"A poza tym uważam że Kartagine należy zniszczyć"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz