ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Polityka Zagraniczna
Autor Wiadomość
Adax 
Laureat konkursu


Gra w: Sh1.SHC
Wiek: 26
Posty: 106
Skąd: Za górami...
Medale: Brak

Wysłany: 5 Grudzień 10, 20:04   

Rozumiem zachowanie moich sojuszników choć nie pochwalam go. Jednak przekazuję wam moją wiadomość: ,,Miałem nadzieję, że władcy południa są honorowi i rycerscy, aż miło z nimi konkurować. Lecz myliłem się... Jesteście podstępni i chciwi o czym świadczą wasze podboje. Nie żebym mówił, że to cechy nieodpowiedni dla osób o waszej pozycji, ale i tak bardzo się zawiodłem... Choć książe Damian już wraca do poddanych, jest to wydarzenie świadczące o waszych niecnych zamiarach. Przez to i ogólny stan waszej polityki straciliście szacunek mój i moich poddanych. Ghoć staram się unikać rozlewu krwi Bogu ducha niewinnych ludzi, zrobię to gdy zajdzie taka potrzeba. Jeżeli posłaniec powróci żywy, a nie zgnije w waszych słwetnych lochach będę mile zaskoczony". Podpisano książe Jerzy Władca Gdański członek sławnego i oświeconego Przymierza Północnego.

Mam nadzieję,że zostaniemy ludzmi cywilozowanymi i potraktujecie to tylko jako stwierdzenie faktu.
_________________
Czas leci, czas leci...
Innymi słowy do roboty...
Ech. :p
 
 
brennus 
Osadnik

Wiek: 28
Posty: 28
Skąd: Mogilany
Medale: Brak

Wysłany: 5 Grudzień 10, 20:39   

Żądam wyjaśnienia dlaczego w Lutzku zostało zniszczone grotnik i koszary! I gdzie się podziały wojska, które przebywały w Lutzk. Oskarżam syna ks. Damiana, ks. Witolda o niedopełnienie warunków umowy!
 
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 5 Grudzień 10, 20:44   



Ja, margrabia brandenburski Wilhelm, zwróciłem się już z propozycją do Królestwa Bohemii i Pomorza Zachodniego. Chciałbym oddać się w czyjeś ręce. Tylko że nie mam pojęcia, kogo wybrać... Będziecie musieli udowodnić, kto z Was jest potężniejszy... i bogatszy... Na podstawie podarków w złocie to ocenię i podejmę decyzję.
 
 
 
Xeno 
Burżuj


Gra w: SH1,SHC
Wiek: 29
Posty: 227
Skąd: się biorą nooby
Medale: Brak

Wysłany: 5 Grudzień 10, 20:45   

W lutz pozostało 200chłopów i 100 łuczników wedle umowy. Obiecałem zostawić miasto i je pozostawiłem dla Sandomierzan. Jestem człowiekiem honorowym.
_________________
Głowa bez pamięci to Twierdza bez garnizonu.
Napoleon Bonaparte
 
 
 
brennus 
Osadnik

Wiek: 28
Posty: 28
Skąd: Mogilany
Medale: Brak

Wysłany: 5 Grudzień 10, 20:56   

Również jestem człowiekiem honorowym (przynajmniej za takiego się uważam). Nie odpowiadam jednak za to co zrobili moi żołnierze eskortując ks. Damiana. Wyrażam szczere wyrazy współczucia za to co zrobili moi żołnierze. Ks. Damian na moim dworze był traktowany po królewsku. Ale na kondolencjach się skończy, gdyż teraz prowadzimy wojnę.
 
 
 
Xeno 
Burżuj


Gra w: SH1,SHC
Wiek: 29
Posty: 227
Skąd: się biorą nooby
Medale: Brak

Wysłany: 5 Grudzień 10, 21:04   

Dziękuje za wyrazy współczucia dla mojej osoby. Prawda byłem traktowany nieco lżej w lochu niż inni złoczyńcy, ale dopiero teraz przekonałem się, że z sandomierzan są więksi barbarzyńcy niż z prusaków i połowian razem wziętych. Sam fakt okaleczenia mnie świadczy o tym, ale nie chowam urazy do wać pana hetmana.
_________________
Głowa bez pamięci to Twierdza bez garnizonu.
Napoleon Bonaparte
 
 
 
Lowcakur 
Szlachcic


Gra w: Sh+SHC
Wiek: 29
Posty: 259
Skąd: Rumia
Medale: Brak

Wysłany: 5 Grudzień 10, 22:05   

Slaskie psy, oddajcie mi natychmiast Stargard. otruliscie naszego ksiecia Sambora II !! Atakowac mnie mogl tylko calkowicie pozbawiony honoru przeklety bekart zrodzony z dziewoji. Bodajby diabli z ciebie dusze wywlekli, czarcii pomiocie!! Badz przeklety do siodmego pokolenia, niech piekielne opary pokryja wasz rod!! O pokoju nie ma mowy, dopoki nie oddacie Stargardu!!
_________________
One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
 
Xeno 
Burżuj


Gra w: SH1,SHC
Wiek: 29
Posty: 227
Skąd: się biorą nooby
Medale: Brak

Wysłany: 6 Grudzień 10, 15:46   

Uspokój się. Wszak są naszymi wrogami, ale nawet najgorszych wrogów trzeba traktować z szacunkiem.
_________________
Głowa bez pamięci to Twierdza bez garnizonu.
Napoleon Bonaparte
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 6 Grudzień 10, 18:59   

Władco Pomorza, to zniewaga dotknęła mnie i cały mój lud. Nie ujdzie bez echa.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Lowcakur 
Szlachcic


Gra w: Sh+SHC
Wiek: 29
Posty: 259
Skąd: Rumia
Medale: Brak

Wysłany: 6 Grudzień 10, 20:53   

Mi w to graj. Rzuc wszystkie sily na mie, niech sie wykrwawia. A potem spadnie piesc z polnocy i zmiazdzy resztki wroga.
_________________
One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
 
Xeno 
Burżuj


Gra w: SH1,SHC
Wiek: 29
Posty: 227
Skąd: się biorą nooby
Medale: Brak

Wysłany: 7 Grudzień 10, 16:42   

Możecie zaprzestać tej absurdalnej wręcz kłótni?
_________________
Głowa bez pamięci to Twierdza bez garnizonu.
Napoleon Bonaparte
 
 
 
adriannn 
Wolny chłop


Gra w: 1, Crusader
Wiek: 26
Posty: 85
Medale: Brak

Wysłany: 7 Grudzień 10, 19:02   

No, no, no... Ja tu wracam z chwilowego pobytu w Kłódzku (Warszawa :) ) a tu rozgorzała walka i obrażanie za plecami wroga... Wojmirze, czytałem Monitor Pomorski i jestem oburzony. Czesi nie są krajem pogańskim! Chyba nie znasz historii, bo to właśnie Czesi uczynili Polskę krajem chrześcijańskim.
_________________
"Tam gdzie wrogów k*pa,
i tam najlepszy szermierz d*pa."
 
 
Lowcakur 
Szlachcic


Gra w: Sh+SHC
Wiek: 29
Posty: 259
Skąd: Rumia
Medale: Brak

Wysłany: 7 Grudzień 10, 19:20   

Oj znam ja historie, ale co bylo a nie jest nie pisze sie w rejestr.
_________________
One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
 
Xeno 
Burżuj


Gra w: SH1,SHC
Wiek: 29
Posty: 227
Skąd: się biorą nooby
Medale: Brak

Wysłany: 8 Grudzień 10, 14:01   

Nazywacie się władcami, a rozmawiacie jak zwykłe pospólstwo. Nawołuje do zaprzestania tej kłótni, która nie ma sensu.

Edycja: Kacper
_________________
Głowa bez pamięci to Twierdza bez garnizonu.
Napoleon Bonaparte
Ostatnio zmieniony przez Kacper 8 Grudzień 10, 14:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
adriannn 
Wolny chłop


Gra w: 1, Crusader
Wiek: 26
Posty: 85
Medale: Brak

Wysłany: 9 Grudzień 10, 10:38   

Zgadzam się z tobą. Myślałem że to normalne chrześcijańskie państwa, ale jednak to barbarzyńskie ludy.

[ Dodano: 9 Grudzień 10, 13:39 ]
EDIT: (Lowcakur, to jest średniowiecze - nie używaj takich słów jak ,,rejestr",,monito" itp :P )
_________________
"Tam gdzie wrogów k*pa,
i tam najlepszy szermierz d*pa."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz