ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Hunter
26 Wrzesień 10, 14:21
Gra forumowa
Autor Wiadomość
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 18 Wrzesień 10, 12:30   Gra forumowa

Witam.
Ostatno All Filippo postanowil reaktywować gry forumowe, jednak ślad po nim zginął. Mam pomysł, aby stworzyć grę forumową w stylu TWC. Mam przygotowane dużo rzeczy, potrzeba mi tylko chętnych. Jeśli zgłosi się przynajmniej 4-5 osób, pogadam z Administratorem.

Gra będzie się odbywać w średniowiecznej Europie. Celem gry będzie, tradycyjnie, podbicie jej. Na polu bitwy dużą rolę będą grały różne czynniki, takie jak morale, umiejętność władania bronią itp. W grze pojawi sie dużo budynków oraz cała gamma jednostek, od uzbrojonego chłopa po ciężkozbrojnego konnego rycerza. Walutą w grze będą dukaty i punkty badań - za nie będziemy mogli ulepszać technologię naszego państwa.

Mam nadzieję, że kilka osób zainteresuje sie pomysłem. Jeśli tak, to w następną sobotę, jak wszystko dobrze pójdzie, znajdzie się dla nas kącik. Życzę miłej zabawy!

Pozdrawiam, Wojownik

A oto dotychczasowa lista graczy:

-przemusio
-jamiesiorek
-brennus
-Kacper
-adriann
-Persil
-Fryzjer
-DarnokOk
-Adax
-Lord Smerf
-Warlike
-Xeno

Teraz tylko 2 miejsca.

Edit:Yyy... taraz jedno :D
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
Ostatnio zmieniony przez Hunter 26 Wrzesień 10, 14:01, w całości zmieniany 9 razy  
 
 
przemusio 
Piechur


Gra w: czasami zrobię mapę na konkurs (SH/ SHC),
Wiek: 26
Posty: 460
Skąd: Gdynia
Medale: Brak

Wysłany: 18 Wrzesień 10, 14:35   

Wpisz mnie waść do chętnych listy, bom widzę iż wypalić może to !
_________________

 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 18 Wrzesień 10, 14:51   

SHK to my już mamy, nie wzoruj się całkowicie na tej grze, bo raczej wszyscy będą woleli tam się bawić :) .
Jeśli dowiemy się czegoś więcej to mogę zagrać.
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 18 Wrzesień 10, 15:45   

Hmm, nie macie nic przeciwko temu, abyśmy zrobili Castella Pollona II? Chyba ją jeszcze pamiętacie :) Gra toczyłaby się w na tej samej mapce, jednak byłyby nowe budynki i jednostki, jak już wcześniej napisałem. Nawet do tych drugich załatwiłem obrazki ;)

Wszystko dokładnie spiszę wtedy, gdy dostaniemy kącik. Mam nadzieję, że stanie się to niedługo. Oczywiście, według starych zwyczajów, znajdzie się tam nasza Tawerna oraz Gazeta - wszyscy pamiętają te obie rzeczy, chociażby z ostatniego TWC.

Tak więc myślę, że wszystko sie dobrze zapowiada ;) Co do wyboru państw, to tutaj zgłoszeni będą mogli potem wybierać państwa. Ja zaś bedę władał Państwem Kościelnym, które znajduje się poza mapą, ale oczywiście będzie miało duży wpływ na rozgrywkę. Do wyboru jest 12 państw, więc myślę, że każdy znajdzie cuś dla siebie :-P Wrazie chwili, gdy będzie wolnych kilka państw, będzie można dołączyć wtedy, gdy będziemy je sobie wybierać.

To narazie wszystko, zgłoszenia do gry oraz pytania jej dotyczące proszę składać w tym temacie.

Wojownik
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
jamesiorek 
Wolny chłop

Gra w: Twierdza, twierdza krzyżowiec
Wiek: 29
Posty: 84
Skąd: Lublin
Medale: Brak

Wysłany: 18 Wrzesień 10, 16:39   

Zgłaszam się ! :)
_________________
Późno już Ser, nie jesteś zmęczony?
 
 
Kacper 
Moderator
widzi wszystko.


Gra w: Stronghold 1
Posty: 429
Medale: Brak

Wysłany: 18 Wrzesień 10, 23:17   

1. W jaki sposób Państwo Kościelne ma znajdować się poza mapą, skoro jego miejscem był środek Europy?

2. Proszę, żebyś oszacował, po jakim czasie (tydzień, dwa, miesiąc itd) gierka walnie z poniższych powodów:

a) znudziło mi się
b) zrobiło się za trudno
c) Jezusmaria w środę sprawdzian z fizyki
d) kocham moją dziewczynę (pozdro dla Daniela22)
e) inne
_________________
I znowu polski rycerz dumnie
podejmie złotą rękawicę.
Widziałem ją w blaszanej trumnie,
gdzie wróg rozbitą miał przyłbicę.
Gustaw Kodrąb 1941
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 19 Wrzesień 10, 13:12   

http://img381.imageshack....098/mapalf9.png

1. Jak już wcześniej napisałem, bedzie to Castella Pollona 2 i będziemy grać w tej części Europy.

2. Proszę bardzo:

a) Będę starał się jak najdłużej utrzymać grę i mi się to nie znudzi - jednak gracze oczywiście też muszą wykazać inicjatywę i sprawnie wysyłać maile
b) Przygotowałem system, więc nie będzie mi za trudno
c) Jestem w kl 6 i nie ma fizyki :P poza tym jestem jednym z najlepszych (albo najlepszym)
uczniem w klasie
d) Jak wyżej napisałem jestem w kl 6 i mnie i moim kolegom jescze hormonki się nie rozszalały
e) Nie wiem co dla mnie zgotował los ale łatwo nie opuszczę stanowiska MG

Jak widzisz, będę się starał jak najbardziej, mam nadzieję, że inni też. Jakby co, to nie jestem Danielem, chcę tworzyć gry forumowe na jakość, nie na ilość i postaram się doprowadzić do jak największej ilości tur.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
Ostatnio zmieniony przez Kacper 19 Wrzesień 10, 20:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
przemusio 
Piechur


Gra w: czasami zrobię mapę na konkurs (SH/ SHC),
Wiek: 26
Posty: 460
Skąd: Gdynia
Medale: Brak

Wysłany: 19 Wrzesień 10, 16:32   

Mogę zagarnąć Pomorze Gdańskie ? :mrgreen:
_________________

 
 
brennus 
Osadnik

Wiek: 28
Posty: 28
Skąd: Mogilany
Medale: Brak

Wysłany: 19 Wrzesień 10, 16:46   

Mnie też wpisz na listę chętnych.
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 19 Wrzesień 10, 18:17   

brennus, już wpisuję

@down: spokojnie przemusio, wybierać będziemy potem ;)
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Kacper 
Moderator
widzi wszystko.


Gra w: Stronghold 1
Posty: 429
Medale: Brak

Wysłany: 19 Wrzesień 10, 20:22   

No, zabrzmiało to całkiem przekonująco ;) Możesz mnie też wpisać do gry. Może w końcu uda mi się zagrać w coś na naszym forum.

Ale jak będzie inaczej niż obiecałeś to uuu... Ja Sprite, ty pragnienie...

:P
_________________
I znowu polski rycerz dumnie
podejmie złotą rękawicę.
Widziałem ją w blaszanej trumnie,
gdzie wróg rozbitą miał przyłbicę.
Gustaw Kodrąb 1941
 
 
adriannn 
Wolny chłop


Gra w: 1, Crusader
Wiek: 26
Posty: 85
Medale: Brak

Wysłany: 20 Wrzesień 10, 07:26   

Ja się zgłaszam! Mam nadzieje że to wypali ;-) Na innym forum gramy też w RPG i co? Każdy piszę kiedy ma czas, w razie czegoś MG przyśpiesza grę. :-)

PS. Ja jestem w I gimnazjum :mrgreen: Coś czuje że będzie ciężko... :-( Ale znajdę jakieś półgodziny na Grę :mrgreen:
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 20 Wrzesień 10, 08:39   

Ja tam bym się zgłosił gdyby ktoś wysilił komórki mózgowe i zrobił coś innego niż:
-Krucjaty
-Średniowieczna Europa
-RPG w stylu średniowiecza
Według mnie to już zaczyna przynudzać. A tak swoją drogą, sądzę, że co innego niż RPG tu niezbyt wypali. Do czegoś takiego jak ww. gra trzeba większego rozplanowania, więc polecam osobne forum, gdzie łatwiej to wszystko uporządkować.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 20 Wrzesień 10, 13:07   

Kokoju, gdy nasza gra zostanie zakończona, to możesz zrobić coś takiego. Ja jednak nie będę zmieniać swoich planów.

Aha, mam prośbę do wszystkich uczestników:
Proszę się nie zniechęcać i po 3 turach mówić sobie "znudziłem się" itp ponieważ aby gra szła sprawnie każdy musi wykazać swoją inicjatywę. To nie tylko od Mistrza Gry zależy, czy zostanie ukończona.

Edit: Zapraszam moderatorów i naszego szanownego Admina do gry. Uwaga! Połowa miejsc już jest zajętych!
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 20 Wrzesień 10, 15:16   

Wybaczcie, ale po przemyśleniu nie chcę się "rozdrabniać" pomiędzy tą grą forumową, a SHK. SHK i tak zajmuje mi dużo czasu, a zapewne od października będzie go jeszcze mniej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz