ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[problem techniczny] Przeniesienie save'ów kampani
Autor Wiadomość
Tok2Mi 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 18 Sierpień 10, 07:53   [problem techniczny] Przeniesienie save'ów kampani

Witam. Do tej pory miałem Stronghold: Crusader, a wczoraj nabyłem rozszerzoną wersję tej gry - Extreme (+ nowa kampania Warchest). I mam taki problem, że muszę przechodzić jeszcze raz kampanię z Pierwszej Edycji, a już ponad 30 misji w niej wykonałem, dlatego mam takie pytanie. Czy da się w jakikolwiek sposób przerzucić kampanię wraz z wykonanymi misjami z z Stronghold: Crusader do rozszerzonej wesji Crusadera - Warchest? Nie wiem, czy to poprawnie napisałem, ale mam nadzieję, że będzie wiadomo, o co chodzi.
Ostatnio zmieniony przez Kacper 31 Lipiec 11, 17:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
przemusio 
Piechur


Gra w: czasami zrobię mapę na konkurs (SH/ SHC),
Wiek: 26
Posty: 460
Skąd: Gdynia
Medale: Brak

Wysłany: 18 Sierpień 10, 08:06   

Ja nie wiem, może przerzuc save`a z Crusadera ? Jeśli rozwalisz sobie gre no to sorry.
ProgramFiles > Firefly Studios > Stronghold Crusader > Saves [kopiujesz save] > Firefly Studios > Stronghold Crusader Extreme > Saves [wklejasz]
Robisz to na własne ryzyko !
_________________

 
 
Tok2Mi 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 18 Sierpień 10, 08:17   

Wiem, dlatego nie będę próbował, bo potrzebuje profesjonalnej odpowiedzi, a nie metodę prób i błędów... Zresztą nic by się nie stało, bo zawsze można te save'y usunąć.
 
 
przemusio 
Piechur


Gra w: czasami zrobię mapę na konkurs (SH/ SHC),
Wiek: 26
Posty: 460
Skąd: Gdynia
Medale: Brak

Wysłany: 18 Sierpień 10, 08:31   

No wiesz ja grac sie uczyłem metodą prób i błędów :P i jakoś mi idzie. Radze Ci spróbowac a to
Cytat:
Robisz to na własne ryzyko !
napisałem dla żartu :P
_________________

 
 
Tok2Mi 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 18 Sierpień 10, 08:51   

Rozumiem :) Czekam na dalsze odpowiedzi.
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 18 Sierpień 10, 22:09   

Przemusio podał chyba jedyne możliwe rozwiązanie, ale trzeba pamiętać o tym, że:
1) będziesz miał 3 kurczaki niezależnie od tego, ile wykorzystałeś (te misje, które były zakurczakowane będą zaznaczone mieczykiem)
2) musisz przejść misję ze skopiowanego save'a, aby zadziałało
 
 
Tok2Mi 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 19 Sierpień 10, 13:04   

Rozumiem, że mam wczytać seva z którejś misji (np 31), a po jej wykonaniu poprzednie misja oraz akrualna (1-31) zostaną oznaczone mieczykiem - wykonane. Tak?
 
 
przemusio 
Piechur


Gra w: czasami zrobię mapę na konkurs (SH/ SHC),
Wiek: 26
Posty: 460
Skąd: Gdynia
Medale: Brak

Wysłany: 19 Sierpień 10, 13:12   

Ehe, raczej powinno tak być :)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz