ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
SCExtreme - patch
Autor Wiadomość
joker28 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 26 Maj 10, 21:05   SCExtreme - patch

Witam.
Szukałem rozwiązania i niestety z lipnym rezultatem.
Gram w extreme, tyle, że w tę lżejszą krucjatę i do tej pory (kilka map) było ok., a teraz zaczęła się wysypywać. Zainstalowałem patcha - Patch 1.2.1, ale niestety nic to nie dało i prawdę powiedziawszy nie wiem, jak dalej to ugryźć.
Poradźcie coś..., zacząłem się rozkręcać, a tu taki ból...

z góry dzięki
 
 
McGregor 
Wolny chłop


Gra w: Twierdza Deluxe, Twierdza Krzyżowiec
Wiek: 26
Posty: 50
Skąd: Z Polski
Medale: Brak

Wysłany: 26 Maj 10, 23:00   

Napisz dokładniej o co Ci chodzi...O zacinanie, a jak tak to jak to wygląda, czy skasowały Ci się save-y? I przy okazji podaj informacje o swoim sprzęcie i oprogramowaniu. Może tam leży błąd...
_________________
Kontakt: e-mail: usio@poczta.onet.pl Skype:Usiek01 Komórka:[T A J N E]
fax: się zgubił
 
 
joker28 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 29 Maj 10, 09:24   

Chwilę gram, a później nagle się wyłącza, pokazuje się okienko systemowe o wysłaniu raportu o błędzie i koniec - nic więcej.

Odniosłem wrażenie, że dzieje się tak, wówczas, gdy zarówno przeciwnik, jak i ja zaczynamy osiągać coraz większą liczebność armii. Wcześniej kiedy raczkowaliśmy na planszy było oki, a gra zaczęla się wyłączać wraz ze zwiększaniem sił.
Dlatego też odniosłem wrażenie, że brakuje patcha, ale niestety nadal się wywala.

Sprzęt: Toshiba - Intel Core 2 1,7 GHz, 3 GB RAM, GeForce 7300, win xp.

Więcej żadnych oznak, tylko to co powyżej opisałem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz