ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Odyn
19 Listopad 10, 13:24
Twierdza 3!!!
Autor Wiadomość
Malcolm 
Burżuj


Wiek: 32
Posty: 164
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 28 Lipiec 10, 15:44   

Odyn napisał/a:

Malcolm, grafika faktycznie wygląda na tych screenach nieco kiepsko jak na obecne czasy. Ale to w końcu bardzo wczesna wersja, w której ledwo skończyli implementację dnia i nocy. Mam nadzieję, że jeszcze dopracują wygląd...

Przeciętna geometria, bardzo (!) słabe tekstury, kiepskie oświetlenie... wiem, że zostało sporo czasu do premiery, ale mimo wszystko, zapowiada to budżetówkę ;) . Mam więc nadzieję, że zamiast na ulepszaniu grafiki, dodawaniu nowych funkcji itd. autorzy skupią się na fabule, zrównoważeniu rozgrywki i przede wszystkim na poprawianiu błędów! :P
 
 
Pepe220198 
Wolny chłop


Gra w: Stronghold 2
Posty: 51
Skąd: Czestochowa
Medale: Brak

Wysłany: 30 Lipiec 10, 19:49   

Chłopie co ty za przeproszeniem pie*dolisz? To są tylko rysunki...Chcieli tylko pobudzić naszą wyobraźnie i pokazać że szykują większe zmiany. Sadzisz że grafika będzie taka jak na tym obrazku?? Ne widzisz ze to jest narysowane a nie screen z gry?!
_________________
Ekonomiczna:
1-12 [X]
Wojenna:
1-12 [X]
 
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 30 Lipiec 10, 20:16   

Malcolm napisał/a:
Odyn napisał/a:

Malcolm, grafika faktycznie wygląda na tych screenach nieco kiepsko jak na obecne czasy. Ale to w końcu bardzo wczesna wersja, w której ledwo skończyli implementację dnia i nocy. Mam nadzieję, że jeszcze dopracują wygląd...

Przeciętna geometria, bardzo (!) słabe tekstury, kiepskie oświetlenie...


A gdzie tym tam widzisz jakieś tekstury? :->
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 30 Lipiec 10, 21:25   

Panowie chyba nie są na bieżąco... To co obecnie komentujemy, to screeny, które ukazały się w czasopiśmie, a nie rysunki ze strony S3. Na screenach wyraźnie widać tekstury, modele i oświetlenie.



Szczegóły są w newsie na stronie http://stronghold.gry-online.pl/
 
 
Crux 
Moderator
In hoc signo vinces!


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 283
Skąd: Radom/Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 31 Lipiec 10, 10:41   

Nie wiem czemu ale te screeny raczej mnie zasmuciły niż podekscytowały. Cóż, chyba nadal siedzę w SH1 i nie poszedłem do przodu za takimi nowinkami jak grafika 3D. Tak, wiem, powrót był niemożliwy, ale jakoś byłoby miło, nie? ;)

Podoba mi się pomysł kontynuacji fabuły z S1, (który ktoś tu rzucił) zakładając, że go nie skopią. A mogłaby to być ciekawa historia... I gdyby - zarówno w oryginale, jak i w spolszczeniu - byli ci sami lektorzy, ajjj... za pięknie, niestety. :(
_________________
"Crux - półmityczna legenda forum" - Siwy

"...na dłuższą metę nie opłaca się ufać żadnym politykom, zaś w krótkiej perspektywie co najwyżej tym, którzy nie mają nic do stracenia (a póki Crux nie założy nam jakiejś nowej Żelaznej Gwardii, o tych ostatnich możemy tylko pomarzyć)" - Lord Smerf
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 10, 07:09   

Marzenia ;) Ale screeny zapowiadają się nieźle, ale mnie oczywiście najbardziej by ucieszyły screnny wojaków :D
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
przemo53 
Osadnik


Gra w: SH1;SHC;SH2;SHCE;SHL
Wiek: 28
Posty: 46
Skąd: ja tu jestem???
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 10, 08:33   

Racja :mrgreen: chętnie zobaczyłbym kilka jednostek. Mam nadzieje ,że dodadzą co nowego.
_________________

 
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 10, 15:53   

A czy ta gra będzie na Xbox'a 360? Wiem że głupie pytanie, ale grafika taka jak na Xboxa :D Może zrobią na 360 bo bym zagrał :D

Malcolm napisał/a:
Odyn napisał/a:

Malcolm, grafika faktycznie wygląda na tych screenach nieco kiepsko jak na obecne czasy. Ale to w końcu bardzo wczesna wersja, w której ledwo skończyli implementację dnia i nocy. Mam nadzieję, że jeszcze dopracują wygląd...

Przeciętna geometria, bardzo (!) słabe tekstury, kiepskie oświetlenie... wiem, że zostało sporo czasu do premiery, ale mimo wszystko, zapowiada to budżetówkę ;) . Mam więc nadzieję, że zamiast na ulepszaniu grafiki, dodawaniu nowych funkcji itd. autorzy skupią się na fabule, zrównoważeniu rozgrywki i przede wszystkim na poprawianiu błędów! :P


:?: Pewnie pierwszy raz widzisz gre 3D Jakoś nie wydaje mi się by to była "2" czy "Legends" lecz o wiele, wiele ulepszona wersja pod każdym względem.

W samym piśmie pisze że "gra będzie piękna" czy coś ze słowem piękne :lol: :lol:

Oby tego nie zepsuli. :evil:

Edit: Już po samym morzu, rzece widać grafikę Xbox'ową :lol:

Edit2: Na Xboxa nie będzie (buuu :-P ) Pociesza fakt że będzie 30 misji :D poczytajcie sami:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=52775

:D
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 3 Sierpień 10, 11:10   

Jeśli chodzi o kampanię, to jest pewne prawdopodobieństwo, że będzie rozgrywana w Niemczech. Dlaczego?
W Moding Utilities do SHC, tak jak napisał Lord Smerf, znalazło się kilka grafik użytych, lub nie przez autorów tworząc tą grę. Mają pomóc opanować program BMP to TGX Converter. I ja raz przejrzałem wszystkie obrazy, a było ich sporo. I znalazłem coś, o czym chciałem napisać temat, ale jakoś się za to nie zabrałem. Była to mapa kampanii, która wyglądała zupełnie jak ta z gry, tylko zamiast Wielkiej Brytanii, były tam ukazane granice (niestety*) dzisiejszych Niemiec. Myślę, że twórcy nie zdążyli zrobić tej kampanii przed planowaną premierą i pozostają marzenia. Ale SH3 te marzenia może spełnić tworząc właśnie taką kampanię.
Może były tam planowane inne postacie? Może było ich więcej? Nie wiemy. Nie wiemy też, czy SH3 ukaże taką kampanię, tylko, że w innej części gry. Tak sobie napisałem, żebym potem mógł napisać "A nie mówiłem?" :lol: :lol: .
Postaram się niedługo wrzucić ten plik tutaj.
*"Niestety" napisałem dlatego, że twórcy gry mogliby się postarać i odwzorować granice ówczesnego Cesarstwa Niemieckiego. Pamiętajmy, że Niemcy to nie wyspa.

A co do tych skrinów, to mi się podobają. To są wczesne obrazki, zdziwiłem się, że tak szybko pokazali. Podoba mi się to, że będą wsie. I wygląd wież mi się podoba, bo są takie normalne, w poprzednich częściach trochę z niektórymi przesadzili (SH2), a takie jak tu, będą ułatwiały odwzorowywanie historycznych zamków.
Mam nadzieję, że w edytorze:
-mapy będą większe;
-będą wyższe góry i będzie się dało na nich budować;
-będzie śnieg (w SH2 jest taka nawierzchnia, która śnieg przypomina, ale mogliby zrobić coś lepszego;
-świat będzie się ruszał, nie jak w Sh2;
-będzie się dało normalnie ustawić zrzeczenie się zamku i posiłki, bez specjalnych map;
-będzie bardziej realny drewniany mur i wyższy kamienny.
_________________
Good night white pride
 
 
Malcolm 
Burżuj


Wiek: 32
Posty: 164
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 4 Sierpień 10, 19:35   

DarnokOk napisał/a:
A czy ta gra będzie na Xbox'a 360? Wiem że głupie pytanie, ale grafika taka jak na Xboxa

Co w niej takiego charakterystycznego dla x'a? Marne tekstury? ;)

DarnokOk napisał/a:
Pewnie pierwszy raz widzisz gre 3D

Czy ktoś, kto pierwszy raz widzi grę 3D narzekałby na jakość geometrii/oświetlenia/tekstur? Szczerze w to wątpię... poza tym, czy są jeszcze ludzie, którzy gry 3D nie widzieli?

DarnokOk napisał/a:
Jakoś nie wydaje mi się by to była "2" czy "Legends" lecz o wiele, wiele ulepszona wersja pod każdym względem.

No właśnie jakoś tego postępu nie widzę ;) . Ale to tylko screeny, mogli znacząco poprawić np. animację.

DarnokOk napisał/a:
Na Xboxa nie będzie (buuu :-P )

Nic zaskakującego, niewiele strategii wychodzi na konsole, pad nie jest wymarzonym kontrolerem. Poza tym, wątpię, aby Firefly było w stanie wyprodukować grę wieloplatformową...

ponceriusz napisał/a:
To są wczesne obrazki

Macie jakieś konkretniejsze informacje na temat daty premiery, niż tylko '2011'?

ponceriusz napisał/a:
-mapy będą większe

Tutaj się zgadzam, mapy w Twierdzach zawsze były za małe.
 
 
Drizzt 
Burżuj

Gra w: SH1, SHCrusader, SH2
Wiek: 28
Posty: 157
Medale: Brak

Wysłany: 5 Sierpień 10, 09:43   

Malcom, na te wszystkie pytania jest jedna opowiedź, iż mamy na pewno gra nie wyjdzie w takim stanie jakim jest i 2011 to jest całkiem skonkretyzowana data, gdyż Firefly ją na ten rok zapowiedziało.
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 5 Sierpień 10, 12:49   

Ja sobie kupiłem CD-ACTION, mam znacznie więcej informacji i screenów. Podoba mi się fabuła i że znów będziemy się użerać z Wilkiem ;) Wg mnie to najsympatyczniejszy z wszystkich postaci z twierdzy :P Kontynuacja fabuły z "jedynki" to bardzo dobry pomysł.

[ Dodano: 5 Sierpień 10, 13:54 ]
Malcolm napisał/a:
Macie jakieś konkretniejsze informacje na temat daty premiery, niż tylko '2011'?


Wydana ona będzie w marcu przyszłego roku.

[ Dodano: 5 Sierpień 10, 14:02 ]
Będzie bardzo fajna gra, będzie można podglądać co chłopi robią w chatkach (w dzień i w nocy :mrgreen: bo podział na dzień i noc też będzie ), , będzie można używać broni biologicznej (nie tylko krów, również drobiu i świń), będzie 10 rodzajów siedzib oraz tk samo dużo rodzajów domków - od kamienic do lepianek. Wracając do podglądania ludzi w stanie zaawansowanym, nawet lord się nie skryje przed bystrym okiem gracza (tak, tak, panowie, nawet w klopiku :P ) robi się ciekawa gra!!
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Malcolm 
Burżuj


Wiek: 32
Posty: 164
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 6 Sierpień 10, 01:28   

Drizzt napisał/a:
2011 to jest całkiem skonkretyzowana data, gdyż Firefly ją na ten rok zapowiedziało

Sam rok nic niewiele mówi.

wojownik123 napisał/a:
Wydana ona będzie w marcu przyszłego roku.

No, a to już konkretna informacja ;) . Jeżeli jest prawdziwa, a wszystko idzie zgodnie z planem, to prace nad Twierdzą powinny być już mocno zaawansowane, trudno mówić o "bardzo wczesnej wersji". Więc grafika raczej się nie zmieni...
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 6 Sierpień 10, 11:53   

To jest wstępna data, od Firefly zależy, czy się zmieni, ale wg. mnie data niepowinna się zmienić, skoro na pokazie tak mówili.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
olowek 
Burżuj


Gra w: Stronghold 1
Wiek: 29
Posty: 217
Skąd: Przeworsk
Medale: Brak

Wysłany: 6 Sierpień 10, 12:43   

Malcolm napisał/a:
Więc grafika raczej się nie zmieni...

Pokazane screeny mogły być zrobione wcześniej, kiedy gra była w początkowym etapie produkcji a nie np. miesiąc temu. Może Firefly nie chciało ot tak pokazać jak mniej więcej będzie wyglądała grafika w SH 3, dlatego pokazali screeny starsze, z początków gry :)
_________________
Moje mapy:
http://stronghold.heaveng...&author=Arn_AFe
http://stronghold.heaveng...&author=Arn_AFe
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz