ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[poradnik] Kamera w Twierdzy Deluxe
Autor Wiadomość
wilczur 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 19 Marzec 10, 01:24   [poradnik] Kamera w Twierdzy Deluxe

Witajcie mam pytanie odnośnie kamery. Czy istnieją jakieś programy odnośnie sterowania kamerą, żeby dało się przybliżać, oddalać i poruszać w taki sposób aby można było ją ustawić w odpowiedniej sekwencji tak aby wyglądało to bardzo profesjonalnie. Bo w Twierdzy deluxe są tylko dwie opcje kamery co to bardzo mało niestety daje. Nowsze części Twierdzy mają bardziej urozmaiconą kamerę, ale według mnie nie mają takiego klimatu jak stara poczciwa jedynka. Potrzebne jest to mi bo chciałbym kręcić w niej filmy. To się nazywa machinima :lol: tak na marginesie. Proszę o odpowiedź
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 19 Marzec 10, 07:08   

Nie, sh1 jest w 2D a sh2 w 3D, w sh1 nie da się w żaden sposób poruszać kamerą tak jak w sh2 czy SHL.

Takiego programu niema na 99,99%.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz