ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Mapy by wojownik123
Autor Wiadomość
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 26
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 7 Styczeń 10, 17:53   Mapy by wojownik123

Witajcie. Jestem początkującym mapmakerem , ale proszę o szczerą krytykę. Oto pierwsza mapa "Wielka Dolina" do sh1 multiplayer.



http://www.speedyshare.co...elka_Dolina.map



Ps. Stworzyłem tę mapę z myślą o moich kolegach ze szkoły.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
Ostatnio zmieniony przez Hunter 16 Styczeń 10, 18:19, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 8 Styczeń 10, 17:22   

Nie będę oceniał mapy bo jest do multi ale 1 uwaga: napisz coś o mapie(inwazja, multi, ekonomiczna itd)i dodaj minimape bo jak napiszesz, że zrobiłeś mapę pt "Wielka dolina" to nikt jej nie ściągnie, nikt nie chce ściągać map w ciemno.


Jeśli nie masz nic przeciwko to dodam od siebie to mapę na megaupload i rapidshare(speedyshare szybko wygasa)
http://rapidshare.com/fil...Dolina.map.html
http://www.megaupload.com/?d=L9MS79R8
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 26
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 8 Styczeń 10, 19:26   

Nie obrażę się. Tylko jestem początkujący, i jeśli możesz, podaj mi jak ją dodać (minimapę).
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 8 Styczeń 10, 20:02   

Robisz screen(na pewno wiesz jak) i wycinasz z niego minimapę(w paincie), wrzucasz na Tinypic.com kopiujesz ten link gdzie jest [img][/img] i wklejasz
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 26
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 9 Styczeń 10, 15:46   

ok dzięki.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 26
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 14 Marzec 10, 16:51   

Oto kolejna mapa pt. "Sangard-mountian city"



http://www.megaupload.com/?d=9IMZS8CF

Sangard to miasto w górach, które przez wieki było niezdobyte. Po pewnym czasie odłączyło się od państwa, ale dalej utrzymywałoz nim stosunki. Po pół wieku dobrobytu i samodzielności na miasto spadło wielkie zagrożenie - Wieprz. Jest on władcą barbażyńskiego królestwa i zaatakował i zdobył pokojowne państwo. Jego ostatnim celem jest Sangard. Musisz je obronić !
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 16 Marzec 10, 17:02   

Sangard jest nawet fajne, dobrze zrobione, ale gorzej krajobraz. Jest dość kiepski, mógłbyś trochę wygładzić krawędzie tych płaskowyżów. Jeszcze proponuję ci zrobić taką procedurę, żeby już od razu od rozpoczęcia gry kmiecie pracowali w swoich warsztatach. Żeby to zrobić:
1. Liczysz w edytorze ile dokładnie pracowników jest potrzebnych do wszystkich warsztatów.
2. Rozwiązujesz tyle jednostek, żeby każdy warsztat miał pracownika (rozwiązujesz tyle, ile naliczyłeś w 1. punkcie).
3. Włączasz grę i jak wszystkie warsztaty będą miały pracownika (lub trochę później, jak wolisz) zapisujesz grę.
4. Wchodzisz w folder sav w folderze gry. Znajdujesz twego save'a i kopiujesz go (CTRL+V) .
5. Wklejasz do folderu maps i gotowe.

7/10
_________________
Good night white pride
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 26
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 17 Marzec 10, 13:50   

Duża ocena. Jak ci poszło? Chciałbym wiedzieć, przszzedła u ciebie walka. Ajeśli chodzi o ten sposób, to go znam, ale śpieszyłem się ze wstawieniem. Liczę na dalsze oceny :P
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 17 Marzec 10, 14:27   

Ocenę wystawiłem względem Twoich map, bo wiadomo, że mapy jakiegoś lepszego makera mógłbym także ocenić 7/10, co nie oznaczałoby, że jest nie lepsza od Twojej (choć myślę, że mogłoby się tak niedługo stać, bo robisz postępy).

Co do przszzejścia walki, to przebili mi się przez wszystkie warstwy murów i niektórzy weszli nawet na siedzibę, ale nie mieli zupełnych szans z moimi łucznikami i wojownikami na siedzibie. Dorobiłem trochę smolnych rowów i wilczych dołów, które bardzo pomogły w walce.
_________________
Good night white pride
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz