ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Oczekiwanie na hosta
Autor Wiadomość
malutki6666 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 6 Marzec 10, 20:03   Oczekiwanie na hosta

Witam mam problem z gra wieloosobową mam neostrade tp a na GameSpy Arcade jak już dojdę do kogoś do gry i włączy się gra Pisze oczekiwanie na hosta i nic więcej Co to może być ???
Ostatnio zmieniony przez Kacper 30 Lipiec 11, 14:11, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
captaincoguar 
Osadnik

Posty: 34
Medale: Brak

Wysłany: 15 Marzec 10, 21:00   

Jeżeli masz liveboxa to ustaw porty i dmz.

Kiedyś na forum była o tym wzmianka, ale wywaliłem temat czego trochę żałuję. Tak więc - rad poszukaj na innych forach o tematyce komputerowej, ponieważ tutaj nikt ci nie pomoże ze względu na niski poziom wiedzy(w tematyce problemów technicznych) userów.

Podpowiem tylko:

- znajdź porty gry, a na forach poszukaj informacji jak użyć ów danych.
- ostatecznie możesz zadzwonić na infolinię tp - tam też mogą(ale nie muszą) ci pomóc.
_________________
www.clanodk.com
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 16 Marzec 10, 20:17   

captaincoguar napisał/a:
ponieważ tutaj nikt ci nie pomoże ze względu na niski poziom wiedzy(w tematyce problemów

Skąd takie dziwne wnioski? Znasz wszystkich forumowiczów na wylot po spędzeniu 20 godzin na forum?

Stronghold wykorzystuje porty:
UDP 56638
UDP 1080 - 1085
TCP 2300 - 2350
oraz DirectPlay do hostowania:
TCP 47624
UDP 47624

Jeśli captaincoguar uważa, że należy ustawić przekierowanie portów na modemie, to możesz odwiedzić stronę http://portforward.com/en...routerindex.htm Odnajdź tam swój sprzęt, wybierz grę Stronghold Crusader (Stronghold nie jest dostępny) i ustaw forwarding korzystając z podanych przeze mnie portów.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz