ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Dobra mapa stronghold 2
Autor Wiadomość
Erinhir 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

  Wysłany: 24 Styczeń 10, 11:42   Dobra mapa stronghold 2

Mógłby mi ktoś napisać jak stworzyć dobrą mapę w trybie wojennym (nie królotwórca) .Z dobrymi wydarzeniami żeby po 2 sec nie było obrazu klęska itp. Dzięki z góry.
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 24 Styczeń 10, 14:52   

Trudno tu chyba o jakiś poradnik... Pograj sobie w kampanię i zobacz np. jakimi ilościami wojsk wrogowie cię atakują, żeby nie było zbyt trudno i wyłącz niektóre elementy popularności np. szczury.
Ja sam lubię robić mapy, ale nie do SH2, bo wg. mnie tam jest strasznie kiepski edytor i nie można stosować żadnych trików znanych z poprzednich części. Trochę kiedyś próbowałem z mapami do SH2, ale zrobienie jednej zajmowało mi jakieś 4 godziny i jeszcze była strasznie kiepska.
_________________
Good night white pride
 
 
Erinhir 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 24 Styczeń 10, 15:56   

A ktoś mi powie jak zrobić żeby nie było tego ekranu klęska po wczytaniu go w oknie Własna.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz