ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Kilka grafik
Autor Wiadomość
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 23 Styczeń 10, 11:33   Kilka grafik

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Proszę o komentarze i krytykę, mile widziane sugestie dotyczące poprawy jakości prac.

All w GIMPie.
Ostatnio zmieniony przez Lord Smerf 24 Styczeń 10, 17:10, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 23 Styczeń 10, 14:43   

Najbardziej podoba mi się pierwsza pracka. Jest nieco rozbudowana i oparta na ciekawym koncepcie. 9/10

Druga wygląda na taką robioną w 5 minut. Nie obraź się :P Takie wrażenie sprawia pewna pustka mimo iż grafika jest zrobiona w małym rozmiarze. Na jej korzyść działa tło. 3/10

Trzecia też taka trochę pustawa, ale bardzo ciekawie wyglądają te białe linie wokół głowy. Tło jest takie a la "zorza" ;p 6/10

Nie przejmuj się zbytnio moimi ocenami bo sam nie jestem jakimś masterem. Sam pewnie nie robię lepszych ^^ Jak na gimpa to całkiem spoko.

polecam: http://www.planetrenders.net/ Jak się zarejestrujesz to będziesz mógł przybliżać rendery, których tło zamieni się na przeźroczyste.
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 23 Styczeń 10, 14:51   

Bordinio, 2 i 3 praca były robione na potrzeby avka o wielkości jakieś 80x80px, zatem więcej ozdobników nie byłoby nawet zauważonych... :/ Ale przyznam, że zbyt długo nie pracowałem. :D

Już się rejestruję i zobaczę, jak będzie. :P

[ Dodano: 23 Styczeń 10, 17:20 ]
Nowa praca(dla kolegi ;) ). Oczywiście proszę o komentarze i sugestie poprawy. Czcionka ta sama, ponieważ o tą mnie prosił. :P
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 23 Styczeń 10, 18:34   

Ooo ! 4 pracka jest bardzo spoko. Dobrze dobierasz kolory. I tu znowu muszę podkreślić rolę tła ! :) Grafika jest wykonana i stylizowana (wg mnie :P ) na pustynne klimaty. Połączenie żołnierza odzianego w te barwy oraz tło tworzą pewne realistyczne wrażenie. Wojak wygląda jakby uczestniczył w burzy piaskowej :D Element, który wplotłeś w tło tylko podkreśla głębię grafiki. Oglądający czuje, że za żołnierzem "coś" jest, ale odgadnięcie co to jest..... jest wręcz niemożliwe. ( właśnie przez burzę, która ogranicza widoczność ) Podsumowując, praca jest ciekawa, realistyczna, a do tego ładna. 9/10 ( zawsze można coś dopieścić :P )


P.S. Robisz całkiem spoko prace i to w gimpie :)
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 24 Styczeń 10, 17:13   

Dodałem 2 kolejne avki, mniej więcej w tym samym stylu. ;) Zastanawiam się tylko, jak umiejscowić napisy i jakiej czcionki użyć(nie chciałem korzystać tylko z jednej :P ). Proszę o sugestie i oczywiście komentarze. ;)
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 24 Styczeń 10, 19:33   

Świetne prace, Lordzie Smerf! :) W życiu bym takich nie zrobił. Pierwsze 3 to, jak widzę, fascynacja ,,błękitnym żywiołem" i grą Assasin :) . A następne trzy też świetne, tylko bym dał inny kolor tła i byłoby już genialnie ;].

Moja ocena: 9/10 :D .
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 24 Styczeń 10, 22:13   

Wszystkie grafiki są świetnie skomponowane i mają dobrze dobrane kolory. Nie pasują mi w nich tylko te proste, jednokolorowe ramki :P Pokombinuj z różnymi szerokościami i łączeniem dwóch lub więcej kolorów.
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

Wysłany: 26 Styczeń 10, 18:22   

Taa bardzo fajne prace. Mnie się najbardziej podoba z numerem 4. :]
_________________
|M|pr0
 
 
olowek 
Burżuj


Gra w: Stronghold 1
Wiek: 29
Posty: 217
Skąd: Przeworsk
Medale: Brak

Wysłany: 27 Styczeń 10, 18:06   

Bardzo fajne grafiki. Najbardziej podoba mi się ,,Ziom" ;)
_________________
Moje mapy:
http://stronghold.heaveng...&author=Arn_AFe
http://stronghold.heaveng...&author=Arn_AFe
 
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 27 Sierpień 10, 19:22   

Hehe super prace, Ziom jest z Call of duty Modern Warfare 2, sam gralem, w Asasyna 2 czesci tez. Wszystkie postacie znam tylko zastanawia mnie 5. bo nie widzialem go nigdy :D

Ocena All:9,5/10

Najlepszy Ziom i 6
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

Wysłany: 27 Sierpień 10, 22:17   

Postać pod numerem 5 to jest gościu z Crysisa w nano kombinezonie :mrgreen:
_________________
|M|pr0
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz