ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[problem z misją] Misje: 25, 32, 33, 34
Autor Wiadomość
Piter559 
Osadnik

Gra w: SHC, Sacred 2, Red Orchestra, Cs, Gothic
Wiek: 29
Posty: 46
Skąd: Wrocław
Medale: Brak

Wysłany: 31 Grudzień 09, 13:37   [problem z misją] Misje: 25, 32, 33, 34

Nie jestem w stanie przejść wymienionych w temacie misji.
Opis:
25 Zapomniany : szczur, wąż, wieprz, wilk 4 tys złota(sojusz) i ja 2 tys złota
32 Równiny Atum : 2x sułtan, 2x kalif, saladyn 8 tys złota i ja 2 tys złota każdy z każdym
33 Zamglona rzeka : 2x lwie serce 8 tys (sojusz) i ja 2 tys złota
34 Gaj palm kokosowych : wąż, kalif, szczur, wieprz, sułtan 40 tys złota i ja 3 tys złota każdy z każdym

Prosiłbym o opisy raczej po polsku (budynki i jednostki) bo angielskich nie kumam ;P. Próbowałem przejść misję 33 według poradnika napisanego przez jednego z użytkowników, ale mi nie wyszło.
 
 
 
qba124 
Osadnik

Wiek: 28
Posty: 49
Medale: Brak

Wysłany: 2 Styczeń 10, 13:57   

W 25 ja zastawiłem przeciwnikom bramy chatkami drwala(szybko), a potem sie normalnie rozbudowałem, zrobiłem armie i na przeciwników, reszty nie pamiętam
_________________
Santic.pl - Twoja gra rpg online!
 
 
Piter559 
Osadnik

Gra w: SHC, Sacred 2, Red Orchestra, Cs, Gothic
Wiek: 29
Posty: 46
Skąd: Wrocław
Medale: Brak

Wysłany: 2 Styczeń 10, 14:15   

Próbowałem. Po jakimś czasie niszczą bramy i atakują
 
 
 
Raczek 
Wędrowiec

Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 3 Styczeń 10, 14:56   

25 > rozbiłem na początku pałkami wąża i szczura (nie podpalają już farm), postawiłem 2 baszty przy przejściu przez rzeke, na nich postawiłem balisty i wypełniłem kusznikami, jak się rozwinąłem to zrobiłem wojsko (dużo kuszników, oczyściłem mury i askami dobiłem króla). Obowiązkowo przy rozbudowie mieć szybkość gry na 20 bo łatwiej nam się rozbudować.

32> Jeszcze nie przeszedłem i nie mam pomysłu na walkthrough więc przyłączam się z prośbą.

33> Tempo gry na 20, baszta kwadratowa i na nią łuczników, balista na basztę po czym rozbudowa. Polecam walnąć Ryśkom po chatce drwala przed bramę i baszty żółtego rozbić katapultami (w momencie kiedy zostają ruiny zatrzymać katapulty tak, żeby nie rozwalić tych ruin wtedy nie postawi tam więcej wieży). Pomarańczowy wkońcu sam sobie wyburzy sobie bramę i baszty. Na końcu zrobiłem ~150 łuczników konnych i wybiłem żółtego, później pomarańczowego.

34> Zaraz zacznę grać i ocenię co i jak.

Męczyłem się z misją 35, jakbyś miał z nią problem to chętnie pomogę :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz