ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bordinio
18 Wrzesień 10, 15:38
Stronghold Winter Age
Autor Wiadomość
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 10 Luty 10, 19:08   

Racja, Kokoju. Dlatego nie łudzę się, że ten dodatek powstanie, ale pomysł bardzo dobry :) . Niestety, już się nasłuchałem tylu ludzi tworzących ,,kampanie", ,,dodatki", ,,mody", a którzy rezygnowali po kilku tygodniach, że straciłem już nadzieję, na powstanie w całości jakiegoś fanowskiego dzieła ;]. Jedynie czasami udaje się jakaś kampania (jednak 90% tworzonych umiera po prologu).
No, zobaczymy, jak to będzie. Nie chcę zniechęcać werta ;) . Niektórzy mówią, że nadzieja umiera ostatnia i mam nadzieję, że nie doznamy całkowitego rozczarowania :) . No i wybaczcie ten pesymizm :) .
 
 
 
str170 
Wędrowiec

Posty: 0
Medale: Brak

Wysłany: 10 Luty 10, 22:11   

Jak wy się ludzie podniecacie tym co on robi pomyślcie to co na tych screenach widać można zrobić praktycznie w 5min podmienić oryginalne grafiki i tyle w końcu to mod ,a zapewne twórca niema żadnego pojęcia na temat programowania grafiki itp to szuka kogoś żeby za niego odwalił brudną robotę .Ciekawe jak masz zamiar dać nowe jednostki podmienisz ich grafiki od oryginałów? bez żadnej wiedzy nic nie zrobisz napisać łatwo ,trudniej zrobić a żeby coś dobrego zrobić to tak jak pisałem musisz dużo umieć i dopiero szukać ludzi.
To na tyle





PS. Klikajcie link bo nie będzie nowych screenów pamiętajcie :)
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 10 Luty 10, 23:35   

str170 napisał/a:
to co na tych screenach widać można zrobić praktycznie w 5min


Proszę bardzo. Zrób to w 5 min. a następnie udostępnij ;) . Przewiduję, że w takim tempie po godzinie zrobiłbyś całego moda, więc proszę bardzo ;)

str170 napisał/a:
a zapewne twórca niema żadnego pojęcia na temat programowania grafiki itp to szuka kogoś żeby za niego odwalił brudną robotę .


Szuka, bo zależy mu aby mod szybko wyszedł. Bo zapewne jak będzie trzech programistów zamiast jednego to będzie 3x szybciej całość przebiegała.

str170 napisał/a:
Ciekawe jak masz zamiar dać nowe jednostki podmienisz ich grafiki od oryginałów?


Oczywiście. A ty myślałeś, że jak rosyjscy programiści robili nowe jednostki do WoGa?

str170 napisał/a:
bez żadnej wiedzy nic nie zrobisz napisać łatwo ,trudniej zrobić a żeby coś dobrego zrobić to tak jak pisałem musisz dużo umieć i dopiero szukać ludzi.


Wow! Skoro chce szybciej ukończyć moda, to nic nie umie! Brawo! W takim razie czekamy o wielki programisto aż ukończysz tego moda. I prosiłbym abyś udostępnił do ściągnięcia te zmiany, jakie Wert zrobił. Zapewne zajmie ci to 5 min. :)

Wniosek: Rób moda w żółwim tempie! Zrób go 2 lata po tym, jak go zapowiedziałeś. Pod żadnym pozorem nie szukaj dodatkowej pracy - wtedy nic nie umiesz. Co z tego, że mod wyjdzie 3x szybciej. Pod żadnym pozorem nikogo nie szukaj do pomocy!
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Krzysztof III 
Wolny chłop


Gra w: SHC
Wiek: 25
Posty: 82
Skąd: Ciechanów
Medale: Brak

Wysłany: 11 Luty 10, 08:04   

str170!! wert i Kokoju wkładają w to wiele pracy nawet nie wiesz.Ważne bo to tak jak by tworzyli to dla nas z czystego serca a ty ich jeszcze Krytykujesz.
Doceń ich wkład w pracę.

PS:Jak zrobisz to w 5 minut to JA JESTEM ZAKONNICA!!
_________________
Get ready for a nuclear attack. Thousands of tears shed, suffering and pain!
 
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 11 Luty 10, 08:35   

Właściwie to ja nie biorę jak na razie udziału w tworzeniu Moda, jeśli jednak Wert zaakceptuje mnie jako MapMakera to wtedy jedynie ;)
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 11 Luty 10, 08:44   

Może wert udostępni jakieś testy beta dla jakiejś ilości graczy? ;-)
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 11 Luty 10, 15:25   

str170, zwykle jestem spokojny, ale tym razem wypowiem się nieco agresywniej - nie wypowiadaj się na temat czegoś, o czym w ogóle nie masz pojęcia. Ja uważam, że mod nie wyjdzie, ale nie wolno negować starań werta. Może cwaniaczku sam się za to zabierzesz? Śmiało, czekamy :/ .

Wybaczcie moje zbulwersowanie, ale dziś już jeden taki kozaczek dostał ode mnie "nagrodę", stąd ten bojowy nastrój.


P.S. Kokoju, świetny przykład z tym WoGiem :) . Tam Rosjanie zrobili podmiankę grafik w sposób bardzo udany (choć sam dodatek jest do cna zbugowany).
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 11 Luty 10, 16:45   

Ale się agresywnie zrobiło :evil:
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
str170 
Wędrowiec

Posty: 0
Medale: Brak

Wysłany: 11 Luty 10, 23:08   

Kolego chyba mnie źle zrozumiałeś próbuje wam powiedzieć , że bez żadnej wiedzy nic dobrego się nie zrobi .Ja nie widzę tej wiedzy po screenach , po zachowaniu autora -tekstu typu klikajcie w giereczkę bo nie bedzie screenów .
Mówię wam to z doświadczenia , programuje w c++ narazie do żadnych projektów się nie pisze
A ty fryzjerku nie bulwersuj się tak , skąd ty wiesz o czym ja mam pojęcie a o czym nie?
A no tak w końcu Pan doświadczony 14latek ma zawsze racje :)
 
 
PitaKura 
Wolny chłop


Wiek: 31
Posty: 98
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 11 Luty 10, 23:49   

str170, jak programujesz w c++ i jesteś pro to czemu nie widzę tutaj twojego moda do shc ? Skoro się udzielasz w ten czy i inny sposób na forum stronghold.
_________________
http://www.lajty.pl/ -> Serwery CS 1.6
http://www.csaction.pl -> Moja stronka o Counter-Strike ;)
 
 
 
wert 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 12 Luty 10, 21:31   

str170 lepiej idz z tego forum bo mi cie żal.Jak widze zalozyłeś to konto żeby jechac po moim modzie.No i co z tego ze dalem linka do gry z prosba o klikanie w zamian za screeny.Przecież mogłem wszystko olac i wogule nie dawac screenow i tworzyc strony, a zajmowac się modem.

Mowisz że malo zrobilem.Ale powiem ci że GÓWNO wiesz o modowaniu,a ja juz kilka lat w tym siedze, więc się nie wypowiadaj.Dla przykładu wstawienie prawidlowo jednej textury do strongholda kosztuje mnie nawet kilka godzin.Ale moze cie przyjme do projektu jezeli potrafisz to zrobic w pięc minut tym swoim programowaniem c++.
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 12 Luty 10, 21:58   

Wy chyba nie zrozumieliście postu tego str170 - on nie mówi, że moda zrobi w 5 minut, on mówi o podmienieniu GRAFIK, zapewne w edytorze grafiki (chodzi o to, że zdaniem tego cwaniaczka wert podrobił screeny w Paincie). Ale fakt faktem, że jego słowa w ogóle nie powinny paść, gdyż nie ma kompletnie pojęcia o całej sprawie.

Wert, racja, nie musiałeś screenów dawać. I jeśli ma być ,,coś za coś", czyli my mamy ci klikać, a ty coś wrzucisz, to lepiej w ogóle ich nie dawaj. Po prostu wrzuć moda, jak skończysz, chyba że dasz screeny bez tych ceregieli z klikaniem w link. (nie mówię tego złośliwie, to moja propozycja, możesz ją rozpatrzyć lub olać).
 
 
 
str170 
Wędrowiec

Posty: 0
Medale: Brak

Wysłany: 12 Luty 10, 22:34   

wiecie co chyba na prawdę wyjdę z tego forum , bo jak widzę nikt z was o niczym niema pojęcia , a ty fryzjerku znowu wiesz o czym ja mam o czym nie mam pojęcia :D
Powiedz mi co ty wiesz takiego, że się wypowiadasz w ten sposób no proszę czekam :)
 
 
wert 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 13 Luty 10, 09:30   

Screeny i tak by były,ja chciałem tak tylko zachęcic do klikania,a poza tym to ja już w to nie gram bo za dużo oszustów tam jest wiec już nie trzeba klikac.

Nie długo nowa strona i jakiś screen z postępów.A ty str170 nawet tam nie wchodź bo to ty się zachowujesz jak byś miał 14 lat a nie Fryzjer
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 13 Luty 10, 09:41   

Nie przejmuj się, wert, tym gościem :) . To zwyczajny zgrywus, który chce zwrócić na siebie uwagę ;]. Najlepiej daj mu ignora, tak jak ja :p .

Czekam na screeny :) . Mam nadzieję, że dasz parę. Zrób to choćby dlatego, by udowodnić temu cwaniaczkowi, że nie przestałeś pracować. Pzdr, namaste i good luck ;) .
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz