ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Testowe mapki
Autor Wiadomość
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 5 Kwiecień 10, 20:03   

Tak dla pewności - to była ostateczna wersja? Wygląda na niedokończoną... Jeśli dokonane były poprawki, wyślijcie. Jeśli takowych nie było, sam spróbuję coś dopracować i wstawię. <-to co do mapy "009 - Atak na Halikarnas"

@ponceriusz - przejrzę i postaram się w miarę składnie złączyć i uaktualnić.
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 6 Kwiecień 10, 11:47   

Tamte porady dotyczyły "Opór Milet". Tutaj masz porady do Halikarnassu, które także na początku wysłałem Kokoju (w sumie to chyba nie tylko porady, ale także ocena):

W Halikarnass bardzo przyjemnie się grało. Jedyne co mi się nie podoba, to trochę "łysa" ta rzeka. Porady:
-Atakuj od prawego górnego rogu mapy. Tam jest tylko jedna warstwa murów do pokonania. Złącz wojska jak tylko możesz.
-Wybij wszystkich żołnierzy wroga z jego wież i dopiero wtedy zaatakuj siedzibę.
-Najemnikami w górnej części mapy zajmij się na końcu. Wcześniej grozi ci ostrzał z wież.

Nie zaznaczałem tego w [quote], bo tak jest chyba czytelniej.

Jeszcze jedno: zedytuj pierwszego posta w kampanii, bo w kolorach są błędy. Tam jest napisane, że kolor niebieski mają zbuntowani grecy, a w bitwie nad Granikiem taki kolor mamy my (opierałem się na temacie "Kolory Wojsk"). To samo z wojskami Indii.
_________________
Good night white pride
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 6 Kwiecień 10, 17:34   

Chłopaki - mam prośbę. Do Halikarnasu przydałoby się trochę więcej wojska. Ktoś mógłby ich dodać?

@ Czy możecie ocenić "Podboje"? (mój najnowszy projekt)
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 6 Kwiecień 10, 19:17   

Do Halikarnassu nie ma potrzeby dodawania wojska. Przeszedłem to za drugim razem i myślę, że poziom trudności jest idealny.

Może niedługo ocenię te podboje. Ale na początek radzę Ci wstawiać więcej misji niż jedną. Ja jak wystawiałem pierwsze dwie misje Wojen w Anglii, to miałem już 4 zrobione, a nad piątą pracowałem. Teraz mam 5 wstawionych i pracuję nad szóstą. Zdradzę tytuł, ale tylko wam: "Bitwa pod Edington".
_________________
Good night white pride
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 13 Kwiecień 10, 16:51   

No czekam i czekam, 88 wyswietleń a nikt nie ocenil... :cry:

[ Dodano: 18 Kwiecień 10, 05:43 ]
http://www.speedyshare.co...z_Hindusami.map

Kolejna mapka.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 18 Kwiecień 10, 08:59   

Hmm,... Dałbyś screena minimapy oraz wyglądu wojsk? Bo nie mam SHC i nie mógłbym ocenić.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 21 Kwiecień 10, 17:26   

Naszym głównym kolorkiem jest czerwień, bo to jest główny kolor naszych wojsk, Hindusi są błękitni... Coż szczerze mam mały problem z Hexem ale sobie poradzilem - zmienilem z single na multi, zrobiłem błękitnych a póżniej z multi na single....

Minimapę moze póżniej..
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 21 Kwiecień 10, 18:39   

Z kolorami źle zrobiłeś, bo my powinniśmy mieć niebieski, a Indie szary (09 w Hexie). Jeśli sobie nie radzisz z tym, to mogę spróbować za ciebie zrobić te kolorki, ale nie zapewniam, że mi się uda.

Mapa jak na ciebie jest arcydziełem. W porównaniu z innymi, to jest dość dobra, wg mnie lepsza od Halikarnassu, ale gorsza od Miletu. Praktycznie nic dodać, nic ująć, oprócz poziomu trudności. Jedyne, co powinieneś poprawić, to zmniejszyć ilość łuczników wroga, zwłaszcza na wieżach w wewnętrznej części zamku.

Mapy nie przeszedłem, ale byłem baaaardzo blisko osiągnięcia celu. Jedyne co zostało wrogom to jakieś 12 włóczników na siedzibie. Dlatego pierwsza porada brzmi:
-Zostaw swoich strzelców na czarną godzinę. :D
A pozostałe:
-Na początku zniszcz grupką pałkarzy wrogie balisty. Nie robiąc tego, twój sprzęt oblężniczy dozna destrukcji szybciej niż mury wroga.
-Pierwszą warstwę murów pokonaj najlepiej wieżą oblężniczą. Następną taranem i katapultami.
-Postaraj się unikać smolnych rowów wroga.

Na razie tyle porad. Resztę sam wymyśl. @Kokoju mogę jakieś screeny niedługo zamieścić, nie tylko minimapę, ale nie teraz. Prawdopodobnie dodam do tego postu, więc "bądź czujny" :mrgreen: .
_________________
Good night white pride
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz