ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Testowe mapki
Autor Wiadomość
MaxMacior 
Burżuj


Gra w: Null
Posty: 151
Skąd: Sam nie wiem...
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 30 Listopad 09, 19:20   

Tak wiem. Dawaj następne mapy Kokoju.
_________________
Ja vs. Wilk
SH:3
Kto Wygra?
 
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 30 Listopad 09, 19:31   

pracuję teraz nad Nekropolis ;)
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 1 Grudzień 09, 17:52   

Wyniszczenie Traków nie jest za bardzo trudna, tylko ostatnia duża inwazja przysporzyła mi troche problemów , bo mi mur przebili ale miałem w zamku tylu pik że nie dali mi rady. Oblężenia trudne, mało wojsk.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 2 Grudzień 09, 18:24   

Bitwa nad Granikiem:
http://www.speedyshare.co...d_Granikiem.map
Oblężenie Tyru (uaktualnione, Kokoju możesz dodać ten i ten niżej link do pierwszego posta):
http://www.speedyshare.co...__enie_Tyru.map
Dalsze Oblężenie:
http://www.speedyshare.co...obl____enie.map
wojownik123 napisał/a:
Wyniszczenie Traków nie jest za bardzo trudna

Zgadzam się w pełni, po za tym, dlaczego to się nazywa Wyniszczanie Traków a atakują nas Trakowie?
Do misji "Opór Milet" nie mam zastrzeżeń, tylko usuń ten żałosny płaskowyż na którym są tarcze, pikinierzy, zbrojni, łucznicy i kusznicy, jak oni tam weszli? Lepiej zrób taki posterunek z murów. W "Atak na Halikarnas" jeszcze nie zagrałem.
_________________
Good night white pride
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 2 Grudzień 09, 18:48   

No cóż, jestem ZuY i paskudny, więc wypiszę błędy ;)

Bitwa pod Granikiem
-Troszeczkę krajobraz
-Czemu u Persów służą euro? Wiem, że Dariusz wynajął greckich najemników do tego, ale byli to jedynie hoplici (Czyli tutaj: pikmeni i włóczniarze. )

Tyry (Oba)
-Kształt wyspy (W sensie: Wyspa nie zmieściłaby się na jednej mapie, a niektóre elementy jej są ogromne w porównaniu do reszty wyspy)
-Tyr był ogromną fortecą, że nawet Aleksander miał problemy z jej zdobyciem, więc nie był to standardowy zameczek z akropolem.
-A wię tak: w pierwszej części zdobywamy zamek. Następnie budujemy kładkę, by nasze wojska lądowe przyszły, a w tym czasie Fenicjanie odbudowali całość? Coś tu się nie zgadza.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 3 Grudzień 09, 14:28   

Kokoju napisał/a:
Czemu u Persów służą euro?

Trochę nie wiedziałem jakich im dać.
Kokoju napisał/a:
a w tym czasie Fenicjanie odbudowali całość?

My mamy w pierwszej misji za zadanie opanować pierwszą warstwę murów. Zrobiłbym to inaczej, tylko, że jak robie Alt+, i zmieniam na 400x400, to jakoś mapa się psuje, sam zobacz.
Dobra, z oblężeniem Tyru już wymiękłem, lepsze jest to Kokoju, ale Bitwę nad Granikiem mogę poprawić, tzn. dać im inne wojska. Tam mieli najemnikami być ci błękitni, co przychodzą dopiero w inwazji. A dałem czas do porażki, bo tak to by można wszystko balistą zrobić i tak jest go dużo.

PS Wkrótce uaktualniona Bitwa nad Granikiem.
_________________
Good night white pride
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 3 Grudzień 09, 15:08   

ponceriusz napisał/a:
My mamy w pierwszej misji za zadanie opanować pierwszą warstwę murów. Zrobiłbym to inaczej, tylko, że jak robie Alt+, i zmieniam na 400x400, to jakoś mapa się psuje, sam zobacz.


Nom, wtedy się takie dziwne robi. Wtedy trzeba włączyć scenariusz, zapisać, standardowo wkleić potem do katalogu map itp, i się wtedy naprawia.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 5 Grudzień 09, 17:54   

Nowa Bitwa nad Granikiem:
http://www.speedyshare.co...d_Granikiem.map

Wstawcie w końcu Wyniszczanie Traków do tematu "[kampania]Podboje Aleksandra" . :!:
_________________
Good night white pride
 
 
MaxMacior 
Burżuj


Gra w: Null
Posty: 151
Skąd: Sam nie wiem...
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 6 Grudzień 09, 09:05   

Jest taki jeden proglem. A mianowicie chodzi o takie coś że nie mamy opisu oraz porady do przejścia jak w innym. Trochę czasu to zajmie ale jak chcesz to pomóż.

O to rzeczy które mamy:
MiniMapa- MaxMacior
Opis - Brak rzeczy
Porady - Brak rzeczy
_________________
Ja vs. Wilk
SH:3
Kto Wygra?
 
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 6 Grudzień 09, 15:08   

Skończyłem Aleksandrię, tylko trzeba jeszcze ustawić poprawną datę.
http://www.megaupload.com/?d=E7XJ7E6K
http://www.speedyshare.co...Aleksandria.map
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 10 Grudzień 09, 13:15   

Tu masz porady do Wyniszczania Traków:

-koło góry z ruinami, jest niewielki odstęp od murów, gdy tam się zablokuje mały przesmyk, wrodzy pałkarze będą obiegać cały zamek, aby w końcu dopaść kamieniołomy, a twoje sady na tym nie ucierpią
-buduj dużo pikinierów, gdyż mogą ci się przydać do walki na terenach zamku
-dobuduj i obsadź kilka wież, lecz nie zmieniaj struktury zamku

[ Dodano: 12 Grudzień 09, 09:28 ]
Bitwa pod Granikiem Ponceriusza jest trudna, lecz ciekawa. Krajobrazik wpożo. Tylko nie wiem po co mi koszary arabskie, gdy nie mogę rekrutować woja? Troche chłopów koło obozu przydałoby się. Ogółem to 7\10.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
MaxMacior 
Burżuj


Gra w: Null
Posty: 151
Skąd: Sam nie wiem...
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 13 Grudzień 09, 10:55   

Cytat:
Tu masz porady do Wyniszczania Traków:

-koło góry z ruinami, jest niewielki odstęp od murów, gdy tam się zablokuje mały przesmyk, wrodzy pałkarze będą obiegać cały zamek, aby w końcu dopaść kamieniołomy, a twoje sady na tym nie ucierpią
-buduj dużo pikinierów, gdyż mogą ci się przydać do walki na terenach zamku
-dobuduj i obsadź kilka wież, lecz nie zmieniaj struktury zamku


Już nie potrzebne. Mapka wstawiona. Sam zobacz.
_________________
Ja vs. Wilk
SH:3
Kto Wygra?
 
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 13 Grudzień 09, 18:45   

wojownik123 napisał/a:
Tylko nie wiem po co mi koszary arabskie, gdy nie mogę rekrutować woja?

Chciałem żeby wyglądały jak jakiś obóz wojskowy, ale jak widać nie wyszło.
wojownik123 napisał/a:
Troche chłopów koło obozu przydałoby się.

Żeby zrobić obozowisko muszę mieć siedzibę, a tego nie chciałem, bo wtedy wrogowie bez żadnej formacji pędzą na lorda. Najlepiej by było gdybym umiał zrobić obozowisko bez siedziby.
_________________
Good night white pride
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 13 Grudzień 09, 20:39   

Jak chcesz to mogę nieco "poprawić" mapkę i wpakować ją.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 14 Grudzień 09, 13:47   

Kokoju napisał/a:
Jak chcesz to mogę nieco "poprawić" mapkę i wpakować ją.

Pewnie, że możesz. 8-)
_________________
Good night white pride
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz