ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[jednostki] Najczęściej używane jednostki.
Autor Wiadomość
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 21 Grudzień 08, 18:15   [jednostki] Najczęściej używane jednostki.

Jakich najczęściej używacie jednostek do ataku jak i do obrony? Ja atakuje oczywiście HA połączonymi z tarczami oraz sinsami. Czasami także katapultami, jeśli znajdzie się kasa.

Obrona? U mnie nie można powiedzieć o obronie :P Z początkującego, który nie stosował żadnej sensownej taktyki, przemieniłem się w rushera :P Stawiam tylko mur i fosę :P

Założyłem ten temat, ponieważ chciałem się dowiedzieć, czy wszyscy używacie podobnych jednostek... Czy wszyscy jesteśmy rusherami?? :D
Ostatnio zmieniony przez Warlike 14 Marzec 09, 06:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Acrobot 
Mieszczanin


Posty: 113
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 18:23   

Moje jednostki atakujące:
-pałkarze (podstawa ataku)
-assasyni
-zbrojni europejscy
-czasem rycerze
-łucznicy konni
-wieża oblężnicza
Moje jednostki obronne:
-łucznicy
-kusznicy
-balisty
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 19:01   

Ja używam wszystkich jednostek jakie są dostępne w grze zarówno do obrony jak i do ataku. Najrzadziej używam wież oblężniczych, drabiniarzy i mnichów. Grając w tą grę, nauczyłem się, że każda jednostka, odpowiednio wykorzystana może być bardzo dobra. Dzięki temu zyskuję świetne korzyści ofensywne jak i defensywne. Łącząc różne rodzaje broni, otrzymuję doskonałą siłę rażenia i element zaskoczenia ;) [wielu graczy skreśla na wstępie kilka jednostek, przez co nie wiedzą do czego są zdolne]
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 21 Grudzień 08, 19:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Acrobot 
Mieszczanin


Posty: 113
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 19:13   

Zapomniałem o jednym. OD jakiegoś czasu do ataku dodaję rownież pikinierów. Genialni do zakopywania fosy i niszczenia murów!
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 21:24   

Acrobot napisał/a:
Zapomniałem o jednym. OD jakiegoś czasu do ataku dodaję rownież pikinierów. Genialni do zakopywania fosy i niszczenia murów!


Moim zdaniem lepsi do tego są pałkarze.
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 22 Grudzień 08, 06:50   

Ja tam używałem tak samo jak i machin oblężniczych zależnie od taktyki przeciwnika.
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
Acrobot 
Mieszczanin


Posty: 113
Medale: Brak

Wysłany: 22 Grudzień 08, 08:43   

DonKamillo napisał/a:
Acrobot napisał/a:
Zapomniałem o jednym. OD jakiegoś czasu do ataku dodaję rownież pikinierów. Genialni do zakopywania fosy i niszczenia murów!


Moim zdaniem lepsi do tego są pałkarze.


Według mnie trochę lepsi do fosy są pikinierzy, poza tym mają duuuużo lepszą obronę, więc lepiej wytrzymają. U mnie pałkarze są do oczyszczania obrony z murów i wież.
 
 
Piotrek... 
Wędrowiec

Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 22 Grudzień 08, 08:52   

Według mnie obrona to kusznicy i arabscy łucznicy, są o niebo lepsi od europejskich, a atak zbrojni, pikinierzy i katapulty, konnych i assów nie lubię używać bo sie za łatwo gra wtedy...
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 22 Grudzień 08, 09:44   

Acrobot napisał/a:
DonKamillo napisał/a:
Acrobot napisał/a:
Zapomniałem o jednym. OD jakiegoś czasu do ataku dodaję rownież pikinierów. Genialni do zakopywania fosy i niszczenia murów!


Moim zdaniem lepsi do tego są pałkarze.


Według mnie trochę lepsi do fosy są pikinierzy, poza tym mają duuuużo lepszą obronę, więc lepiej wytrzymają. U mnie pałkarze są do oczyszczania obrony z murów i wież.


Ale pałkarze są dużo szybsi i przeważnie wychodzi na jedno.

Piotrek... napisał/a:
Według mnie obrona to kusznicy i arabscy łucznicy, są o niebo lepsi od europejskich, a atak zbrojni, pikinierzy i katapulty, konnych i assów nie lubię używać bo sie za łatwo gra wtedy...


Zapraszam do gry multiplayer. Tu będziesz mógł grać na 100% wykorzystując wszystkie możliwości gry a nie będzie problemu że za łatwo się gra :)
 
 
Samir 
Wędrowiec

Wiek: 33
Posty: 17
Skąd: Kołobrzeg
Medale: Brak

Wysłany: 22 Grudzień 08, 11:29   

Jeżeli chodzi o jednostki które ja wykorzystuję to powiem tak. Od samego początku gry nie jestem zwolennikiem łączenia arabów z Europą (dla wielu może się to wydać śmieszne).
A więc jeśli gram jednostkami europejskimi to wykorzystuję (zbrojnych, pikinierów, łuczników, kuszników. Czasem pałkarzy i rycerzy konnych ;) )
Jeśli chodzi o jednostki arabskie tutaj mam dylemat. Ponieważ w arabskiej armii nie ma kuszników to staram się kompletować na wieżach oddziały arabskie różnej maści. W mojej arabskiej obronie napewno nie zabraknie łuczników, miotaczy bomb ogniowych, czasem procarzy (w połączeniu z łucznikami całkiem całkiem sobie radzą ;) )
A jeśli chodzi o ofensywę to arabskich zbrojnych, HA i assków ;)
Pozdrawiam
 
 
 
Panzer 
Moderator
.


Posty: 187
Skąd: Bełchatów
Medale: Brak

Wysłany: 22 Grudzień 08, 13:55   

Hmm, kiedyś jak grałem (może znów odpalę SH:C :P ) to wykorzystywałem i Europę i Arabów. Z europejskich to raczej prawie wszystkie - rycerze, miecznicy, pikinierzy, kusznicy, łucznicy, tarany, katapulty, tarcze. Z Arabów to asasyni, arabscy miecznicy, niewolnicy, koni łucznicy, arabscy łucznicy i czasami miotacze ognia i balisty.
 
 
 
Piotrek... 
Wędrowiec

Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 22 Grudzień 08, 17:21   

DonKamillo napisał/a:
Piotrek... napisał/a:
Według mnie obrona to kusznicy i arabscy łucznicy, są o niebo lepsi od europejskich, a atak zbrojni, pikinierzy i katapulty, konnych i assów nie lubię używać bo sie za łatwo gra wtedy...


Zapraszam do gry multiplayer. Tu będziesz mógł grać na 100% wykorzystując wszystkie możliwości gry a nie będzie problemu że za łatwo się gra :)


No właśnie dlatego jeszcze nie grałe, wole pobawic sie z Ryśkiem jak ja mam 3k a on 40k niż grać HA, asski + tarcze only...
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 22 Grudzień 08, 19:25   

Ale czy on ma 3k czy 40k to i tak zawsze gra standardowo i nic nowego nie wymyśli.. ciekawiej zagrać z żywym człowiekiem...
 
 
Piotrek... 
Wędrowiec

Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 22 Grudzień 08, 19:35   

Praktycznie to ci ,,lepsi'' gracze grają zawsze tak samo, assy, katapulty, konnica + tarcze, mało gra 4 fun i bawi się w oblężenia czy walki w polu między tylko bliskośiężnymi jednostkami...
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 22 Grudzień 08, 19:53   

No, mnie się taka gra podoba. Co mam się powiesić, bo tak gram ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz