ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
OGame
Autor Wiadomość
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 17:19   OGame

Znana chyba wszystkim gra strategiczna symulacyjna wojny w kosmosie itp :mrgreen: . Na jakich Universach gracie? Ile macie punktów :) ?.

Ja gram na Universum 62 i mam narazie 698pkt. 8-)


Dla tych którzy nie wiedzą o co chodzi:
www.ogame.pl
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 17:42   

Ja grałem na Uni 21(120k pkt.) i 48 (80 k pkt.) bodajże. Konta oddałem ;) Gra jest dobra na nudę. Dostarcza dużo rozrywki i zabawy, szczególnie kiedy jest się w sojuszu, który ma wojnę. Niestety nie jest przystępna dla normalnych ludzi ;/, jeżeli chce się być w top1 to trzeba siedzieć o każdej porze dnia i klikać. Dla mnie jednak była ciekawa i miała swój urok ;)
5/6
 
 
 
Crux 
Moderator
In hoc signo vinces!


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 283
Skąd: Radom/Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 17:46   

Należy to rzucić, nim wciągnie na dłużej. Takie jest moje zdanie. Dlatego odradzam :)

A grałem na uni17. Tak jak wiele osób z boarda. Ach, ICA, ICA... :D
_________________
"Crux - półmityczna legenda forum" - Siwy

"...na dłuższą metę nie opłaca się ufać żadnym politykom, zaś w krótkiej perspektywie co najwyżej tym, którzy nie mają nic do stracenia (a póki Crux nie założy nam jakiejś nowej Żelaznej Gwardii, o tych ostatnich możemy tylko pomarzyć)" - Lord Smerf
 
 
 
Volv 
Wędrowiec


Posty: 22
Skąd: Ratusz ŚZ
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 19:34   

Hmm od kilku lat mam konto na uni8 ( nie pamiętam ile pkt bo mam urlop ) ^^ ...
_________________
 
 
 
Ivor94 
Osadnik


Wiek: 29
Posty: 30
Skąd: Katowice
Medale: Brak

Wysłany: 22 Grudzień 08, 10:00   

Ja dużo grywałem w tę grę. Zbudowałem sobie "wielkie imperium", bo maksymalna ilość punktów jaką w OGame osiągnąłem to aż 9 xD Po jakimś czasie znalazłem podobną grę (właściwie to samo, tylko nowe statki, obrona i badania), która rozgrywała się chyba 200 razy szybciej. Tam doszedłem do top 10 :) Nazwa tej gry to fan-game.net ale już nie istnieje :/
Ostatnio zmieniony przez Ivor94 22 Grudzień 08, 10:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 22 Grudzień 08, 10:04   

Grałem w sumie jakieś 30 minut i przestałem. ;d
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 22 Grudzień 08, 14:21   

Mnie ta gra wciągnęła na ok 1,5 roku. Zdobyłem ponad 240k punktów, ale nie pamiętam na jakim miejscu TOP1500 się znajdowałem. Żałuję, że nie zrobiłem screena, żebym mógł powspominać... Mam tylko obrazki z listą członków sojuszu, którego byłem zarządcą. Teraz nie pamiętam nawet po co mi były te listy :P
Po skończeniu gry byłem dumny z siebie i w końcu mogłem dowolnie planować dzień bez martwienia się, o to czy będę w domu przed powrotem floty z FS :)
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

Wysłany: 22 Grudzień 08, 15:16   

Odyn 240k punktów :D ? N1.... :> . Ja nie sądzę, że dojdę do takiej ilości pkt bo mi się prędzej zapewne znudzi :) . Ta gra mnie aż tak nie wciąga, ale pograć se można.
_________________
|M|pr0
 
 
Czes 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Kingdoms
Wiek: 34
Posty: 146
Skąd: z Mazowsza
Medale: Brak

Wysłany: 22 Grudzień 08, 17:36   

Grałem na U17; U20; U21; U26; U27 i jeszcze z 2.

Największą ilość pkt miałem na U26 - ok. 1,3kk pkt. - niestety konto z tego co wiem bardzo szybko się zmarnowało.
_________________
Stronghold: Kingdoms - Sir Arris Cathimon (W3)
Steam: IPL{Strażnik}Arris
 
 
 
Likwink 
Wędrowiec

Posty: 13
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 22 Grudzień 08, 18:40   

Ta gra to ZŁO:P Strasznie w ciąga. 70k (+ księżyc;D)bodajże na 38 uni. Odradzam grania. Znam gościa co był 1 miał parę milionów pkt, ale w nocy ustawił budzik żeby się budzić co 15 minut, bo flotę trzeba wysłaćxD Najbardziej uzależniająca gra jaką znam. Jeśli gracie to zostawcie flota na tydzień na planecie bez wchodzenia, jak wam zniszczą to przestaniecie grać. Gorzej jak moon powstanie,wtedy to będziecie grać jeszcze więcejxD
_________________
pa pap pappp pa p
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 22 Grudzień 08, 18:49   

Likwink napisał/a:
Jeśli gracie to zostawcie flota na tydzień na planecie bez wchodzenia, jak wam zniszczą to przestaniecie grać. Gorzej jak moon powstanie,wtedy to będziecie grać jeszcze więcejxD

Wtedy kiedy ja grałem, było tylu użytkowników, że wystarczyło zostawić flotę na godzinę bez opieki. Mi się kilka razy zdarzyło... No ale dzięki temu miałem księżyc :P
BTW, grałem na UNI 17, razem z Malcolmem i Cruxem :)
 
 
Krzychu 
Osadnik

Posty: 41
Skąd: Skądś...
Medale: Brak

Wysłany: 22 Grudzień 08, 19:37   

Gram w OGame na 23 uni mam chyba 2k punktów. Gra nawet mi się podoba, ale później te lepsze floty i techniki obrony o wymagają strasznie dużo surowcó, a rzobudowa kopalni też dużo kosztuje, żeby rpzbudować je do takiego poziomu, żeby te surowce w szybkim czasie wyprodukować. Ale ogólnie gra jest super.
_________________
Nie mam podpisu
 
 
 
Volv 
Wędrowiec


Posty: 22
Skąd: Ratusz ŚZ
Medale: Brak

Wysłany: 23 Grudzień 08, 09:52   

Uni 8 status urlop ,ale xD ...

440.702 punktów - przed urlopem było około 800.000 xD ...

1 księżyc i wciąż lubiący spamować sojusz ^^ ...
_________________
 
 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 7 Styczeń 09, 07:16   

Ja zacząłem 2 dni temu z kumplami na uni 62. Nick speeder11. Magnatel też zaczął, ma nick... Magnatel :D
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
Crux 
Moderator
In hoc signo vinces!


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 283
Skąd: Radom/Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 7 Styczeń 09, 08:31   

Odradzam. Ta gra to makabra. Czasem się zastanawiam, jak mogłem być taki świrnięty, że przejmowałem się jakimś FS-em. Uzależnia, wciąga. Nie doszedłem do etapu, gdy człowiek nie sypia w nocy, ale rzucić to było piekielnie trudno. Im dłużej się gra, tym jest to coraz trudniejsze.

A najgorsze, że nie uważasz siebie za uzależnionego. Ot, gram sobie - i tyle.

PS Ale z Odynem się fajnie grało :) A Wolfa 1980, Hezego i oofxoo mam cały czas na liście gg. :)
_________________
"Crux - półmityczna legenda forum" - Siwy

"...na dłuższą metę nie opłaca się ufać żadnym politykom, zaś w krótkiej perspektywie co najwyżej tym, którzy nie mają nic do stracenia (a póki Crux nie założy nam jakiejś nowej Żelaznej Gwardii, o tych ostatnich możemy tylko pomarzyć)" - Lord Smerf
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz