ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Twierdza Ragnsburg
Autor Wiadomość
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 25 Sierpień 12, 13:30   

Wprowadziłem drobne korekty do fabuły na podstawię uwagi Kupca i myślę , że teraz już będzie ok i nikt nie będzie miał wątpliwości ;)
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 28 Sierpień 12, 20:01   

Mapa bardzo fajna, przyjemnie się gra. Jednak mam zastrzeżenia co do krajobrazu, a konkretnie nie rozumiem Twojego "sposobu" na, moim zdaniem, zapychanie mapy kamieniami, ew. skałami na nizinach. Może nie wygląda to źle, ale jest tego za dużo. Zamek mi się podoba, ciekawe są te Twoje wieżyczki, bastiony. Bardzo podobają mi sie też schody do bramy.

Brakuje mi jednak stajen :]. W końcowej fazie Wieprzowi zostało ok. 60 łuczników, ale nie miał już żołnierzy walczącej wręcz, więc musiałem dokonać dzieła jego zniszczenia w polu strzelcami :]. Pięknie wyglądałaby szarża chocby 20stu rycerzy na bezbronną piechotę ;) .

Poziom trudności bardzo łatwy.
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 28 Sierpień 12, 20:08   

Siwy napisał/a:
nie rozumiem Twojego "sposobu" na, moim zdaniem, zapychanie mapy kamieniami, ew. skałami na nizinach


Taki mam styl robienia krajobrazu :) U mnie prawie wbili się do głównej twierdzy, więc myślę, że poziom trudności będzie różnił się czasami. Dzięki za ocenę
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 29 Sierpień 12, 09:34   

U mnie np. zajęli cytadelę, a Wieprzowi zostało jeszcze około 40 pałkarzy i 30 łuczników :P
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz