ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Kampania "The Night of Arabian Revenge"
Autor Wiadomość
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 3 Maj 09, 20:01   Kampania "The Night of Arabian Revenge"

No więc korzystając ze swego samozwajczego geniuszu i artystycznej duszy niczym Michał Anioł po łyku koniaku, czy Leon po zgwałceniu Mona Lisy, zrobiłem oto dzieło Strongholda Crusadera, czyli zacną historię wojny Arabów, której nie powstydziliby się Krzyżowcy, i grali by se w nią po godzinach pracy.
Innymi słowy: taki jeden Ko nabazgrał coś w edytorze i nazwał to kampanią.
Kampania jest dalszą częścią innej mojej kampanii - Piaski Czasu (tu znajdziecie wszyskie mapki tej kampanii: http://www.strongholdnet....czasu,3391.html - i jak sądzicie. Ustawić se dawnego avatara z dawnego forum Strongholda?). Po podbiciu ziem Salaha Eddina Al Ajjubina (czyt. Saladyna) Arnir IV rozpoczął wojny z wieloma krajami na granicach terytorium. Kiedy jego wojska padały od kilkanaście razy większych wojsk, pobiegł sobie do swego zamku i użala się nad sobą, niczym Napoleon Bonaparte po przegranej wojneie z Rosją. Jego syn - Arnir V - po osiągnięciu piętnastego roku życia wyruszył z zamku ojca, który oddał znaczną część ziem Lordowi Arantirowi, i zawiązał sojusz (i spisek) z kilkoma władcami ziem, czyli Diukowi Winstonowi (zwanego Opatem), dowódcy wojsk fanatycznych, Szlachcicem Ernestem de Sample (zwanego Wilkiem, Lordem Kłem), Lordem Fryderykiem Caldwellem i Marszałkiem Fingertem (zwanym Kowalem z Lancignot). Ta czwórka lordów (i Arnir) zawiązała spółkę ZSRR(skrót od: Złowrodzy Spiskowcy Rozpoczynający Rozwałkę). Kiedy Arantir wyjechał na piwko i spotkanie z jednym z egipskich faraonów, ZSRR podbiło większość ziem Arantira i rozpoczęło budowanie obozów kancelaryjnych (czy jakoś tak) i rozpoczęło ludobójstwo, masowe mordowanie arabów. Teraz jednak Arantir powrócił, i zamierza pokonać ZSRR.
Na pierwszej mapce mamy jakiś tam zameczek o nazwie Eastwar (nieznający angielskiego mogą sięgnąć do slowników angielskich i se nazwe przetłumaczyć), w którym Lord Caldwell i Diuk Winston rozpoczęli spotkanie przedstawicieli swojego poselstwa. Oto owa mapka:

http://rapidshare.com/fil...Prolog.map.html
Jest tylko mały problem, czasami trzeba odczekać jakis czas, aż komputer uzna, że wygraliśmy. Dlatego jeśli widzicie, że przeciwnik nie ma wojów, uznajcie, iż wygraliście. Bo nie wiem, co trza zrobić, by było normalnie. Chlip.
Mapkę testowałem już sam, jednak jeśli ktoś chce przejąć funkcję testera - proszę bardzo, albo najlepiej jakby testerów było dwóch. Bo jakoś nie czuje powołania w testowaniu swoich mapek.
Dodam też, że wkrótce (po 4-5 mapkach) będziemy mogli zmienić stronę i dołączyć do ZSRR, bo po jakimś czasie dołączą do nas sprzymierzeńcy - Emir, Wezyr i Nizar - i będzie można trochę powalczyć z arabami.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 3 Maj 09, 20:24   

Zapowiada się bardzo ciekawie :)

BTW: Mógłbyś odświeżyc te linki ze starego forum? :]
 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 4 Maj 09, 14:51   

Humorek jest ;p
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 4 Maj 09, 14:55   

Kamilsoon napisał/a:
Zapowiada się bardzo ciekawie :)

Też tak myślę.Oby było jakieś fajne.
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 5 Maj 09, 21:12   

Ok, zrobiłem dwie nowe mapki do cruska, nieprzetostowane, więc prosiłbym o opinie.
http://rapidshare.com/fil...on.map.html(Mam małe problemy z załadowaniem zdjęcia)
Mamy jakiś tam zameczek, musimy pokonać jakiś tam wojowników, a potem podbić wieżyczkę starego więzienia i pokonać wrogów z obozu konserwowanego (Czy jak tam)
http://rapidshare.com/fil...tarcie.map.html (Tu też problemy ze zdjęciem)
Krótkie objaśnienie pojęcia: Mnich
Jak wiadomo, mówi się mnich, mniszek, mniszki, ew. modliszki. W wolnych chwilach podwładni Opata lub inni mnisi robią Herbitussin (czy jak mu tam?), czyli pastylki do ssania. Do dzis możemy se kupić w aptece dzieło armii Opata sprzed ponad 650 lat. Jak wiadomo, angielski mnich to monk. Najprawdopodobniej wywodzi się od słowa "Monkey" lub "Money". Pewne jest też, że pokrewieństwo słowa "Monk" i "Monkey" wywodzi się od podobnego koloru odzieży wierzchnej (w przypadku Monkeyów: sierści).
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 6 Maj 09, 14:11   

Kokoju, popełniasz ten sam błąd co inni nie zrobiłeś kamiennych koszar,bo my ich nie mozemy.
Albo robisz ty albo my ale udostępnij je.
a tak to bez zarzutów.A jak jego zamek wkleiłeś?Czy dodałeś nie wiem.
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 6 Maj 09, 20:08   

? Kamienne koszary? Gramy przecież arabami.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 7 Maj 09, 14:03   

A to przepraszam.:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz