ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
SHC II - Dyskusja i opinie
Autor Wiadomość
Szyszek 
Wolny chłop

Gra w: SHC , SHC:E
Wiek: 23
Posty: 57
Skąd: Bolesławiec
Medale: Brak

Wysłany: 17 Listopad 14, 15:27   

@up jak to brak obracania kamerą? Podczas gry wciśnij "kółeczko" na myszcze i poruszaj nią. [/list]
 
 
Adams69 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 17 Listopad 14, 16:19   

Własnie kolega mi wczoraj mówił ze jest. To re-instalowałem i niby działa(Zapomniałem z tamtego posta usunąć)
 
 
psychiczny 
Wędrowiec

Gra w: sh, shc, sh2, shl, shc2
Posty: 18
Skąd: bruklin
Medale: Brak

Wysłany: 28 Listopad 14, 20:43   

Gralem w shc2 ponad 70 godzin, wiec sie wypowiem. Ogolnie gra swietna, bugow bardzo malo jest, ja zobaczylem jak na razie tylko 3, chodzace jednostki w miejscu, latajaca studnia i to że boty stawiaja jednostki czesciej na murach niz na wiezach(dla mnie to bug). Gra mi sie bardzo fajnie, niestety nie ma jeszcze 1 trybu gry (krol wzgorza). Co-op fajny jest, ale najczesciej jak gra sie z slabszymi i robisz wiecej od nich to po prostu wychodza :P , najlepiej grac co opa z kims kogo sie zna. Deathmatch fajny, minusem jest jak na razie malo map, szkoda ze nie mozna zrobic sobie tak jak w shc1 - krucjate, jeszcze jeden minus jest, na razie tylko 8 przeciwnikow, brakuje tu gwiazd z sh1 a dokladnie weza i swini. A najwiekszym minusem jest brak kampanii, no niby jest, ale to kampania gdzie sie uczysz podstaw, nie ma historycznych niestety (dla mnie to minus bo ja lubie grac w kampanie). Muzyka mi sie podoba, czesc jest z shc, jest pare nowych, czuc klimat. Oceniam gre na 9/10 jednak minusem jest brak kampanii i trybu gry.
Plusy i minusy dla tych co nie lubia czytac:
+muzyka
+krolotworca
+gra multiplayer swietna
+nowe jednostki(derwisz mistrzu :D ) i nowy sprzet oblezniczy woz bojowy(6 jednostek w nim moze byc, np. kusznicy i naraz strzelaja).
+klimat
+grafika
+boty( u mnie atakuja z kilku stron)
-brak fosy, drabiniarzy
-malo botow jak na razie
-brak kampanii

mam nadzieje ze niczego nie pominalem, jak cos to dopisze, pozdrawiam, gre warto kupic:D

@down
wiem, ale oceniam jak na razie wersje taka jaka jest.
Ostatnio zmieniony przez psychiczny 28 Listopad 14, 22:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 28 Listopad 14, 21:04   

@UP mogę Cię pocieszyć, że botów będzie więcej już za niedługo w nowym DLC ;) Tylko, że chyba trzeba będzie za nie zapłacić, ale nie jestem pewien.
 
 
Centurionix 
Osadnik

Gra w: SH1,SHC,SHC2
Posty: 35
Medale: Brak

Wysłany: 2 Grudzień 14, 07:22   

Ja tam zamierzam zapłacić za dowolne DLC jakie wyjdzie żeby wesprzeć twórców gry, no chyba że będzie kosztować więcej niż sama gra :p
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 2 Kwiecień 16, 18:25   

Jako, że trwa darmowy weekend, to obczaiłem razem z kolegą tę część. W 2 godzinki jednak zbyt wiele nie da się zauważyć.

Plusy:
-To Twierdza Krzyżowiec
-Dużo osób gra w multi (w darmowy weekend)
-Polska lokalizacja
-Dla początkujących samouczek i proste misje
-Ciekawe innowacje

Minusy:
-Naprawdę słaba optymalizacja. Laptop mojego kolegi jest leciwy, jednak wiedźmin 2 na wysokich działa u niego w porząsiu, ale żeby SC2 na początku mapy działałał w 24 fpsach, a w czasie średnich walk w 12!? Na minimalnych ustawieniach! Rozumiem jakby grafika była ładna, ale ona jest taka zwyczajna.
-Dosyć mało misji skirmish; nie umywa się do Warchesta.
-4 DLC i osiągnięcie za posiadanie ich wszystkich; to żart?

Podsumowując, kupię kiedyś, gdy będzie do kupna za 20zł lub mniej i wreszcie będę miał nowy komputer. A oba te warunki sądzę będą spełnione w krótkim czasie.

Słaby ze mnie recenzent. xd

[ Dodano: 20 Wrzesień 16, 20:53 ]
https://www.humblebundle....ndle_7_Announce
Jest za mniej więcej 20 zł przez 2 tygodnie. Radzę się śpieszyć, albo zablokować aktualną cenę BTA za cent - potem można wejść w historię bundli na koncie i tam powinna być opcja dodania środków. Gry naprawdę mocne (nie licząc SHC2 XD) i BTA może rosnąć.

Ja sam jednak nie kupuję, bo nie mam czasu na gry; a 20zł wolę jednak mieć w kieszeni.
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
Artok 
Wolny chłop


Gra w: cRPG, RTS, FPS
Wiek: 25
Posty: 50
Skąd: Okolice Warszawy
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 6 Listopad 16, 22:48   

DarnokOk napisał/a:
Naprawdę słaba optymalizacja

Szczera prawda. Mam Intel Core i5, GTX 970 i 8GB RAM a co jakiś czas Krzyżowiec 2 mi chrupnie ;/
DarnokOk napisał/a:
gdy będzie do kupna za 20zł lub mniej

Ja ostatnio kupiłem za 9.96 (na G2A). Moim zdaniem uczciwa cena jak za klucz do takiej gry.

[ Dodano: 5 Listopad 17, 15:34 ]
W czwartek kupiłem sobie DLC Księżniczka i Wieprz. Dałem 10 złotych i wg mnie jest to adekwatna cena jak za zawartość, którą oferuje. Może mam coś z oczami, ale kusznicy jakby zaczęli lepiej celować tj. nie wszyscy na chama w jednego przeciwnika. Poczekam sobie na promocję -75%, żeby reszta DLC była po 1,24 euro na Steam i wtedy wezmę resztę.
 
 
 
kapifili 
Mieszczanin


Gra w: Wszystkie Strongholdy i nie tylko
Wiek: 22
Posty: 123
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 6 Listopad 17, 22:09   

Cytat:
[ Dodano: 5 Listopad 17, 15:34 ]
W czwartek kupiłem sobie DLC Księżniczka i Wieprz. Dałem 10 złotych i wg mnie jest to adekwatna cena jak za zawartość, którą oferuje. Może mam coś z oczami, ale kusznicy jakby zaczęli lepiej celować tj. nie wszyscy na chama w jednego przeciwnika. Poczekam sobie na promocję -75%, żeby reszta DLC była po 1,24 euro na Steam i wtedy wezmę resztę.


Jak dla mnie taka cena powinna być od początku. W większość DLC jeszcze nie grałem, ale obstawiam, że gry o 180 stopni nie przewracają. To nadal są jedynie 2 nowi przeciwnicy i kilka mapek...
_________________
"Zło to zło. Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. [...] Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale."
- Andrzej Sapkowski, Ostatnie Życzenie

Chwała Twierdzy!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz